Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2010, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence içeriği çok güzel sonuçta sitesinin hit ini arttırmak için uğraşmıyo tasarım okadarda önemli deyil sadece öğrencileri girip bilgilense yeter site güzel başarılar Very Happy
Mesaj23.11.2010, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Muhammed Güneş'e!

Site yayınlamanın anlamı; yaptığınızın sitenin tüm içeriğinin kamuya yayınlanmasıdır. Henüz yapım aşamasındaysa, tamamlanmadan görülmesini arzu etmiyorsanız yayınlamadan devam edersiniz çalışmalarınıza, bitince yayınlarsınız. Çocukların gördüklerinde olumsuz etkileneceğini düşündüğünüz durumlara da sebebiyet vermemiş olursunuz.

Size, yaptığınız işin manevi anlamına destek vermek amacıyla sitenize katkısı olur iyiniyetiyle sitenizi henüz sizin de haketmediğiniz konusundaki görüşlerinize rağmen ödüllendirmiş olan moderatörleri ve sitenizin yapımına destek olabilmesi amacıyla yazılan yapıcı eleştirileri; ya okumadan ya da okuduğunuzu anlamadan yanlış anlamlandırıp "sanal ortamda bilcelik cahillik tartışması yapılmaz" ifadenizi en azından bir eğitimciyle bağdaştıramamanın şaşkınlığı içerisindeyim.

Yayınladığınız sitenin sadece kendiniz ve öğrencileriniz için olamayacağını bilmemek sizin sorumluluğunuzda olduğundan yayından kaldırmanın manevi sorumluluğunu da üstlenip, bu sorumluluğu sizi seçenlere ve sitenizi yorumlayanlara yüklemenin yanlışlını da vurgulamak isterim.

Umarım tekrar yayınladığınızda, sizin için gerçek anlamda tamamlanmış bir site olur siteniz.

Başarılar dilerim.

Nazan İnan
Mesaj24.11.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

emeğin fazlası yada azı nın yorumu olmaz eğer bir emek verilmişse saygı duymak gerekir emeğinize sağlık diyorum başarılar
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj24.11.2010, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haftanın sitesi demek sadece tasarım demek değildir. Sitenin içeriği ve konusu da haftanın sitesi seçilmesinin nedeni olabilir. Bedava Sitem'De herkes haftanın sitesi seçilen siteyi sadece tasarım yönünden ele alıyor. Peki tasarımı 10/10 olan ve içeriği hiç iyi olmayan isteyi değerlendirmeniz gerekse ne yapardınız? Sadece tasarımı iyi olduğu için mi değerlendirirdiniz? İkisi bir arada olsa elbettte güzel olur ama arkadaşlar bazen sadece içerikte yeterli oluyor. Wink
Mesaj25.11.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
bir kac kisiyi aranizda uyardim...
Biz Moderatörler olarak ne sececegimizi biliyoruz...
Gerekirse üyelerede sorariz haftanin sitesini, ancak uyardiklarim gibi düsünen anlayissiz insanlarin yorumlarini kesinlikle dikkate almazdik...
Bir dahaki sefere herkes yorumlarina dikkat etsin...
Biz birsey diyorsak bir nedeni vardir.
Hocamiz kisa bir zaman icerisinde cok güzel bir site olusturmus ve bunu yaptigi icin ona cok cok Tesekkür ediyorum...
Hepimiz ögrenciydik bir zamanlar ve okulda derslerin nasil gectigini hepimiz biliyoruz...Bu ögretmenimiz okulda verdigi emekleri az görüp aksama evde kalan zamanini yine egitime ayirmistir...Ve buna anlayissiz bir sekilde bakmak hicbirimizin haddine degil...Diger sitesi görülmüs ve ondada emek yok deniliyor...Önce Copy-Paste ile site yapip havalara binen bu sahislar, gelip burda Webmasterlik taslamasin...
Herseyin bir siniri var bir noktasi var...
Bu kisilerde bir yerde nokta koymayi bilsin...
Ters cevaplar yaparak Hocamizin emek verdigi bu siteyi bir süreligine kapattigi icin hocamdan özür diliyorum o kisilerin adina...Bir daha ki yaptiklarinda ne olacagini onlar kendileri düsünsünler...
Bir daha ki Noktayi daha sert koyarim....
Mesaj26.11.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: bir de bu site bakın: www.mesaj.tr.gg

Forum içerisinde reklam yapmamaya özen gösterelim:!:

abron

En son mesaj tarafından 26.11.2010 18:43:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.11.2010, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Bende site sahibinin kalbini kırmak istemiyorum fakat, haftanın sitesi seçilen sitelerin, dahaçok özen gösterilmiş, emek verilmiş, siteler olması taraftarıyım. yoksa bu tarz kısa sürede hazırlanmış, büyük bir önem ,özen ve emek gösterilmemiş sitelerin seçilmesi. üyelerde samimiyetsizlik hissini yaratır.
lütfen site sahibi kırılmasın

Sizide kırmak istemem ben töb kurucusu olarak tasarıma değil içeriğe göre değerlendirme yaparım. Tasarım da önemli ama bi okadar da içerik önemli ve günde 500'e yakın kişinin girdiği site asla emeksiz ve özensiz değildir. Kesinlikle bir emek verilmiştir.
Mesaj26.11.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocama Sitesindende Başarılar Diliyorum Ayrıca Site Yapmak Tasarım Yapıp Süsleyip Boyamak Değil Önemli Olan İnsanlara Birşeyler Kazandırmak... Ben Bu Görüşteyim ...
Mesaj26.11.2010, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Tebrik ederim.

Birinciliğiniz mübarek olsun hocam.Tebrik ederim.

M.Aslan
Mesaj28.11.2010, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gayet güzel bir site..

bir aralar baktığımda kapalıydı intro vardı ve tasarım cssydi(boştu)

şimdi baktım bannerdeki o yıldızları ben yapamam mesela,
menülerin arkaplanlarını sadece tek renk yapabilirim çift yapamam..

herkesin bildiği bir konu vardır..

bsde bazı arkadaşlar var bendede oluyor aynı şeyler...

birşeyi bilmeden,tam olarak anlamadan,çok biliyormuşçasına konuşuyorlar...

bu tür arkadaşlara webmaster değilde webyastığı demek daha doğru olur Wink

site gayet güzel,içerikte güzel..

başarılar Wink