Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2011, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
Evet arkadaşlar herkesin askerliği hayırlı olsun ama adanada yaşıyan bsli hala yok heralde Smile

Abi SN Bana Adresini Ver Adanaya Gelip Beraber Gidek AskerliğeVery Happy
Ben Kendimi Asker Kaçağı Olarak Tabnıtırım Laughing Laughing
Yalnız Kalma Oralarda Mr. Green

Mesaj03.04.2011, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

55-toplist yazmış:
ysnsen yazmış:
Evet arkadaşlar herkesin askerliği hayırlı olsun ama adanada yaşıyan bsli hala yok heralde Smile

Abi SN Bana Adresini Ver Adanaya Gelip Beraber Gidek AskerliğeVery Happy
Ben Kendimi Asker Kaçağı Olarak Tabnıtırım Laughing Laughing
Yalnız Kalma Oralarda Mr. Green

Mr. Green Mr. Green işte mod sevgisi bu oluyor

Mesaj03.04.2011, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaç ayın kaldı abi? Ne zaman geleceksin buralara? Rolling Eyes
Mesaj05.04.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

varsa helal olsun kardeşim ya Sad
Mesaj14.04.2011, 00:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne kadar ilginç ?
Mod arkadaş kendiside belirtiyor tüm yasakları çiğnedim diye...
Ama sabit başlık yapmak için bahanesi hiç mantıklı değil.
Askere giden tek sen misin ?

Forumda herkesi kısıtlayıp o yasak bu yasak demek kolay.Kendiniz kurallara uymuyorsunuz bile. Forumu ne hale getirdiğini görün.

Eğer düşünce özgürlüğüne saygınız varsa alın hiç bir hakaret olmayan yazıyı bu başlıkta kalıcı kılın ve beni susturmak için daha önce yapıldığı gibi "banlamayın".

Mesaj16.04.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu: bugraraw

helal olsun!!

Neutral Neutral
Mesaj20.04.2011, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.04.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
Ne kadar ilginç ?

Forumda herkesi kısıtlayıp o yasak bu yasak demek kolay.Kendiniz kurallara uymuyorsunuz bile. Forumu ne hale getirdiğini görün.

Eğer düşünce özgürlüğüne saygınız varsa alın hiç bir hakaret olmayan yazıyı bu başlıkta kalıcı kılın ve beni susturmak için daha önce yapıldığı gibi "banlamayın".

herkezi banlıyorlar şeytan diyor ki bir tekme bir yumruk bi kafa böyle dedim diyede sitemi silerler işte böyle bir kişilikteler
Mesaj20.04.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

allaha emanet ol hayırlı teskereler. Smile
Mesaj22.04.2011, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem-forum-st yazmış:
bin907 yazmış:
Ne kadar ilginç ?

herkezi banlıyorlar şeytan diyor ki bir tekme bir yumruk bi kafa böyle dedim diyede sitemi silerler işte böyle bir kişilikteler

Arkadaşlar kişisel başlık ama forumda moderatör olduğumuz için kullanıcıların nereye gittiğimizi neden foruıma girmediğimizi bilmeleri lazım değilmi sizce ?
Sürekli bilgi ve yardım almak için mesaj atan arkadşalar var en azından buraya bakarak bir beklenti içinde olmamalarını istedim sadece.

Yoksa ben bu forumdayken çok şeyler yaşadım.
Bir kaç belge aldım
Üniversite bitirdim
Sözlendim
Nişanlandım V.SSS
Hangisini paylaştım ? hİÇ BİRİNİ Çünkü uzun süreli bir ayrılık olmayacaktı

Bilmem Anladınızmı.

Neyse mesajı okuyun bunuda kapatırız.
Mesaj25.04.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aylardır burada zaten ve benim yazdığıma cevap verebilecek zamanı bulurken forumda yardım edecek zaman bulamıyorsun. Bahanen de askerde olman.

Eğer forumda bir takım kurallar varsa ve demokratik bir şekilde kullanıcılarda söz hakkına sahipse bu başlığın "sabit olarak kalmamasını" istiyorum.

Mesaj25.04.2011, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha madem kullanıcılar bu mod nerede diye merak ediyor sana şunu öneriyorum :
Onlarca sabir başlığın var , bu yüzden forum imzanı değiştir ve kısa bir yazı olarak "askerdeyim uzun süre ilgilenemeyeceğim" tarzı bir şey yaz. Emin ol insanlar bu mod nerede diye sitem etmez.

Umarım çağrıma kulak verip kullanıcılar ile eşit haklara sahip olduğunuzu bize gösterirsiniz.
Mesaj25.04.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
Aylardır burada zaten ve benim yazdığıma cevap verebilecek zamanı bulurken forumda yardım edecek zaman bulamıyorsun. Bahanen de askerde olman.

Eğer forumda bir takım kurallar varsa ve demokratik bir şekilde kullanıcılarda söz hakkına sahipse bu başlığın "sabit olarak kalmamasını" istiyorum.

Alıntı:
Aylardır burada zaten ve benim yazdığıma cevap verebilecek zamanı bulurken forumda yardım edecek zaman bulamıyorsun.

Merhaba;

Başlıgın sabit olarak ilan edilmesi konuyu açan kişinin profil resminin altında ''Moderatör'' olarak yazmasından kaynaklandıgı farkında olmanızı umut ederim...

Mevcut olarak bulunan görevlerin başlı başına, bir takım görevleri vardır.Moderatör; forum düzeni saglamakla görevli bir kişidir.Yardım saglama,yardım etme gibi durumlar moderatör'un istekleri dogrultusunda gelişen durumlardır.

Alıntı:
Bahanen de askerde olman.

Bahane değil gerçek...

Alıntı:

Evet mevcut kurallarımız var,tabikide söz hakkına sahipsin kurallarımıza uyuldugu takdir aralıgında her türlü fikir alışverişi gerçekleştirebilirsiniz...

Alıntı:
"sabit olarak kalmamasını" istiyorum.

İsteginizi degerlendirmeye aldık ama ne yazıkkı istediginizi gerçekleştiremiyecegiz...

bin907 yazmış:
Ha madem kullanıcılar bu mod nerede diye merak ediyor sana şunu öneriyorum :
Onlarca sabir başlığın var , bu yüzden forum imzanı değiştir ve kısa bir yazı olarak "askerdeyim uzun süre ilgilenemeyeceğim" tarzı bir şey yaz. Emin ol insanlar bu mod nerede diye sitem etmez.

Umarım çağrıma kulak verip kullanıcılar ile eşit haklara sahip olduğunuzu bize gösterirsiniz.

Öneriniz güzel ama dikkat ederseniz günde ortalama 100+ konu açılıyor ve açılan konularda ne yazıkkı söz edilen kişi aktif olamıyor.Konularda aktif olmayan bir kişinin forum imzası kaç kişi tarafından gözlemlenir.? Eski başlıklarda mevcut olan mesajlarından görselleme olanakları neredeyse çünkü forumda arama butonuna basan kişi çok az...

Alıntı:

Siz yeterki isteyin biz sizlerin istekleri uygun ise o dogrultularda hareket ederiz...
Görmek istediginiz ne ise onu görürsünüz...
Mesaj25.04.2011, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

@abron.
Bu forum 2007 haziran ayında açıldı ve o günden beri bu forumu takip ediyorum.
Forum kuralları emin ol senden iyi biliyorum ve kuralların kim döneminde nasıl konulduğunuda çok iyi biliyorum.

Forum kuralları gereğince kişisel başlık açmak yasak. O zaman bu kişisel başlığın açılmasıda yasak. Üstüne bu yasağı çiğneyip açmanın yanında sabit başlık yapmak başlı başına büyük bir yasak.

Kullanıcı olarak bu durumdan rahatsız oluyorum.Neden ? Çünkü forum kurallarını açan arkadaş kendisi forum kurallarına uymuyor. Bu arada bahaneler gerçek değildir demedim.Gerçek olan ne olursa olsun kişisel başlık olmasını gerektirecek nitelikte değil.

Önerini değerlendirdik demişsin.Kiminle ? Forum kuralları varsa bir mod askere gitti diye kurallar çiğnenemez. Burada eşitlik varsa bu böyle olmalı.

Tekrar söylüyorum kullanıcı olarak bu forumda yazan bir insan olarak bunu istiyorum. Ve yapmayacağız diye bir şey yok. Forum kurallarında "bir mod askere giderse forum kurallar çiğnenir" yazmıyor. O zaman bu başlık önce sabit başlıktan kaldırılmalı ardından daha iyi bir bölüme taşınmalı (bkz: arşiv )

Ama hala bu burada kalacaksa bu forumda bilgi sahibi olan insanların neden gittiğinin sebebi siz olursunuz.Bu başlık kaldığı sürece çok insan gidecektir de.

Son olarak forum öldü. Neden ? İşte bu tarz olaylar yüzünden.Eşitliği ortadan kaldırıp modlar üstündür durumuna soktunuz. Evet yetki olarak üstünsünüz ama bilgi olarak yanımıza yaklaşamazsınız bunun farkında olun. Mod demek düzen demektir ama bunun yanında bilgi demektir. Eğer kanıtlamamı istersenizde web alanında istediğiniz mod ile yarışa girebilirim.Bizim sizden değil sizin bizden öğrenicek şeyiniz var gibi duruyor. (tüm modlar için geçerli değildir )

Eleştirimi yaptım. Hala ciddiye alınmayıp bu sabit kalır hatta silinmezse bu foruma günde 50 post atan kullanıcıları çok ararız.

Kolay gelsin.

Mesaj26.04.2011, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
@abron.
Forum kuralları emin ol senden iyi biliyorum ve kuralların kim döneminde nasıl konulduğunuda çok iyi biliyorum.

Forum kuralları gereğince kişisel başlık açmak yasak. O zaman bu kişisel başlığın açılmasıda yasak. Üstüne bu yasağı çiğneyip açmanın yanında sabit başlık yapmak başlı başına büyük bir yasak.

Kullanıcı olarak bu durumdan rahatsız oluyorum.Neden ? Çünkü forum kurallarını açan arkadaş kendisi forum kurallarına uymuyor. Bu arada bahaneler gerçek değildir demedim.Gerçek olan ne olursa olsun kişisel başlık olmasını gerektirecek nitelikte değil.

Önerini değerlendirdik demişsin.Kiminle ? Forum kuralları varsa bir mod askere gitti diye kurallar çiğnenemez. Burada eşitlik varsa bu böyle olmalı.

Tekrar söylüyorum kullanıcı olarak bu forumda yazan bir insan olarak bunu istiyorum. Ve yapmayacağız diye bir şey yok. Forum kurallarında "bir mod askere giderse forum kurallar çiğnenir" yazmıyor. O zaman bu başlık önce sabit başlıktan kaldırılmalı ardından daha iyi bir bölüme taşınmalı (bkz: arşiv )

Ama hala bu burada kalacaksa bu forumda bilgi sahibi olan insanların neden gittiğinin sebebi siz olursunuz.Bu başlık kaldığı sürece çok insan gidecektir de.

Son olarak forum öldü. Neden ? İşte bu tarz olaylar yüzünden.Eşitliği ortadan kaldırıp modlar üstündür durumuna soktunuz. Evet yetki olarak üstünsünüz ama bilgi olarak yanımıza yaklaşamazsınız bunun farkında olun. Mod demek düzen demektir ama bunun yanında bilgi demektir. Eğer kanıtlamamı istersenizde web alanında istediğiniz mod ile yarışa girebilirim.Bizim sizden değil sizin bizden öğrenicek şeyiniz var gibi duruyor. (tüm modlar için geçerli değildir )

Eleştirimi yaptım. Hala ciddiye alınmayıp bu sabit kalır hatta silinmezse bu foruma günde 50 post atan kullanıcıları çok ararız.

Kolay gelsin.

Alıntı:

Ne kadar güzel bu zamana tek kalmanız ama hep isim degiştirdiniz bazen unutuyordum bu kim eskilerden diye Razz
Alıntı:

Bende bilirim o dönemleri şimdi arıyoruz o dönemleri valla çünkü o dönemin kuralları ile o dönem güzeldi...
Ama dikkat edilirse yeni bir dönem açıldı bazı taşlar yer degiştirildi yani kısacası o dönemin hizmet anlayışı ile şimdiki dönemin hizmet anlayaşı farklı oldu yada olduruldu...

Bilmem kuralları benden daha iyi bilirsin... Razz
Alıntı:

Forum kuralları gereğince support ekibinden özel olarak alınan her türlü izin karşılıgında ,rutbe farketmezsizin kişisel başlık açmak yasak degil serbesttir.

Alıntı:

Kurallara uyuluyor..

Alıntı:

Üst bölümde;

Alıntı:
Forum kuralları emin ol senden iyi biliyorum

Diye belirtiniz yani sözde benden daha iyi biliyorsunuz bu durumda benim bunu cevaplandırmaya nasıl olsa gerek yok olarak görüyorum (ama isterseniz bunuda cevaplandırırız)

Kurallar çignenmiyor .Eşitlik var oldugunu siz daha iyi anlamanız lazım çünkü kurallarımızın uyardığı takdirde şu anda siz kuralar gereğince forumdan uzaklaştırılmanız lazım.Ama biz sizlerinde düşüncelerinizle ve isteklerinizle ilgilendigimiz için forum kurallarını uygulamıyorum. Sizle bizi eşit görüyoruz...

Alıntı:

Evet yapmayacağız diye birşey yok ama yapacağız diyede birşey yok .
Forum kurallarında mod larla alakalı hiç madde yer almıyor.

Alıntı:

Dikkat ederseniz siz tek başınıza gitmeye niyetlisiniz.

Alıntı:
Son olarak forum öldü. Neden ? İşte bu tarz olaylar yüzünden.Eşitliği ortadan kaldırıp modlar üstündür durumuna soktunuz. Evet yetki olarak üstünsünüz ama bilgi olarak yanımıza yaklaşamazsınız bunun farkında olun.

Forum canlılıgını nasıl koruyacak forumda bilgi dolulugu %98 aranan sorunun cevabı var ama sizin gibi bilgili şahsiyetler bu alanda daha nasıl aktif olarak paylaşım yapsın ?

Alıntı:
Mod demek düzen demektir ama bunun yanında bilgi demektir.

Biz göreve nasıl seçildik,neyimize göre seçiyorlardı.?

Alıntı:
Eğer kanıtlamamı istersenizde web alanında istediğiniz mod ile yarışa girebilirim.Bizim sizden değil sizin bizden öğrenicek şeyiniz var gibi duruyor. (tüm modlar için geçerli değildir )

Tebrik ederim bilgilik anlayışınızı ,insanların bilgi kapatisesini bilmeden insanların bilgi degerleri hakkında yorum yapmak farklı bilgilik sanırsam garip bir durum ... Razz

Yarışlar iyidir katıl iyi olur kendini geliştirirsin.Ama ne yazıkkı biz sizin sözde yarış isteklerize ne yazıkkı veremeyecegiz.Modların bu forumda görevi çok neden olsa forum kuralları modları devamlı uyarır...
Önceki mesajları göster: