Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2010, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, herseyibilenadam sitesini sildiğim için bu adres ile yazıyorum.
Görüşüme katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Dediğim gibi hayat şartları zor.Ayrıca yazım biraz sert olduysa da özür dilerim.Ama benim gerçeklerim bunlar.
Mesaj28.11.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz saadeti öyle görüyorsunz

param olmasın bilgisayarım olmamasına rağmen yinede mutlu binlerce insan var mutlular çünkü dünyaya geliş amaçlarını biliyorlar paranın bir günde kaybedilip bir günde tekrar kazanılabilecek şeyler olduklarını biliyorlar aşk ise öyle deil

para olmadığında da aşk insanı mutlu edebilir ama parası olanlar her zaman mutlumudur
Mesaj28.11.2010, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
skdizayn yazmış:
Aşk güzeldir elbet
Şayet olursa para
Karasıyla değil, "AK"ıyla hem AŞK hem PARA

Güzel Olmuş Smile

aynen katılıyorum
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj28.11.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:

param olmasın bilgisayarım olmamasına rağmen yinede mutlu binlerce insan var mutlular çünkü dünyaya geliş amaçlarını biliyorlar paranın bir günde kaybedilip bir günde tekrar kazanılabilecek şeyler olduklarını biliyorlar aşk ise öyle deil

para olmadığında da aşk insanı mutlu edebilir ama parası olanlar her zaman mutlumudur

Dünyaya geliş amaçlarının bilincinde olanlar Allah aşkı duyuyorlar.Oysaki insana duyulan aşk zaten birşey ifade etmez.İkisi arasında kıyaslama olsaydı eğer burada herkes Allah aşkını seçerdi.Kimsenin para umrunda olmazdı.Fakat insanlar nankördür.Karşılıksız sevmezler.
Mesaj28.11.2010, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimedya yazmış:
biltekno-web yazmış:

Dünyaya geliş amaçlarının bilincinde olanlar Allah aşkı duyuyorlar.Oysaki insana duyulan aşk zaten birşey ifade etmez.İkisi arasında kıyaslama olsaydı eğer burada herkes Allah aşkını seçerdi.Kimsenin para umrunda olmazdı.Fakat insanlar nankördür.Karşılıksız sevmezler.

tabiki de Allah aşkı aşkların en güzelidir
Allah aşkı olunca para kimsenin umrunda olmucak insana duyulan aşk paradan daha değerli olucaktır
Mesaj29.11.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Para...

ikiside..

Para olmadan aşk olsa da bir anlamı kalmıyor..Herkez aşkını yükseklerde tutmak, her istediğini almak ister.. Para olmayınca saadet bozulur..( istisnalar haric )

Aşk olmadan da paranın bi önemi kalmaz. Cebinde trilyonlar olsun ama aşk'a inanmıyorsan zaten boşuna yaşıyorsundur..

Dediklerime katılıyorum Very Happy
Mesaj29.11.2010, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

KESİNLİKLE PARA ÇÜNKÜ PARA OLDUĞU ZAMAN AŞK DA OLUR Wink
Önceki mesajları göster: