Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2010, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Firmamıza İnternet Tabanlı Çalışacak Çalışma Arka

Merhaba Arkadaşlar ,

Sizi çok ilginizi çekeceğine inandığım Türkiye de ilk defa uygulanan harika bir i ş fırsatı hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Lütfen birkaç dakikanızı bu işi incelemek için ayırın.

Eğer daha önce herhangi bir firma ile network alanında çalıştıysanız veya halen çalı şıyorsanız aşağıdaki sıkıntıları ve olumsuzlukları mutlaka yaşadığınızı düşünüyorum.

..... İnsanları İkna Etmek Zorunda Kalmak

..... Satış Yapmak Zorunda Kalmak

...... Pazarlamacı Gözü İle Bakılmak

..... Toplantılar Yapmak,Toplantılara Misafir Getirmeye Çalışmak

...... İşe Girmek için önce ürün Alma Zorunluluğu Yüzünden İnsanların Soğuk Bakması

...... Her Ay Aktif Olabilmek Amacı İle ürün Almanın Zorluğu

...... Ekibinizi Aktif Durumda Tutamamak

...... Çok çaba Sarf edip hiç kazanamamak yada çok az kazanmak

Belki daha bir çok olumsuzluk olabilir yaşadığınız.Tüm bu olumsuzlukları bende yaşamıştım çünkü.

Yukarıdaki olumsuzlukların bir tanesinin bile olmadığı,tek bir kişi ile konuşmak zorunda dahi kalmayacağınız,hatta sadece interneti kullanarak ilk ayınızdan itibaren inanılmaz rakamlar kazanabileceğiniz çok güçlü bir firmanın kazanç planına uyarlanmış

Bu iş fırsatını lütfen videomuzu izleyerek inceleyin.

Tekrar Hatırlatıyorum .Türkiyede Daha önce Hiç Uygulanmamış Bir çalışma Yöntemi İle Tanışacaksınız....!

Eğer başka işler için harcadığınız çabanın dörtte birini burada gösterirseniz aylık geliriniz birkaç milyara çıkabilir emin olun.

Aşağıdaki Linke Tıklayarak açılacak olan başvuru formunu doldurunuz.Hemen arkasından birkaç dakika içinde iş tanıtım videosu başlayacaktır.

http://tinyurl.com/gurkangormez

Eğer Arkadaşlar yardım isterseniz msn adresimi vereceğim, hani olur ya kafanıza birşey takılır ve içine kuşku düşer ya olur yaa Smile ben size yardımcı olurum merak etmeyin. . . Smile mesela linkimi sitelerinizin bi köşesinde bi not olarak paylaşmak isterseniz çok sevinirim eğer isterseniz ama sizinde üye olmanızı isterim ve bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye şiddetle tavsiye ediyorum. . . İyi çalışmalar arkadaşlar . .

msn: success_team07( at )hotmail.com
Önceki mesajları göster: