Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2010, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteden Çıkış Problemi

yaw arkadş sitemden çıkmak istiyorum çıkışı seçiyorum siteden başarıyla ayrıldın dio fakt çıkmıo bakımmı var nedir diğer siteme girecem giremiyom bilgilendirrseniz sevinirim
Mesaj27.11.2010, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mozilla kullanıyorsan böyle sorunlar sıklıkla görülür. Çerezleri sil ve Bedava-Sitem'e tekrar giriş yap. Sorunun çözülür. Wink
Mesaj27.11.2010, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteden Çıkış Problemi

propesyonel yazmış:
yaw arkadş sitemden çıkmak istiyorum çıkışı seçiyorum siteden başarıyla ayrıldın dio fakt çıkmıo bakımmı var nedir diğer siteme girecem giremiyom bilgilendirrseniz sevinirim

Çerezleri Silin Tekrar Deneyin.!
Olmaz İse Şunu Deneyin Ayrı Tarayıcıyı Deneyin Ondan Çıkış Yapıyorsa Ordan Girin
Mesaj27.11.2010, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: tşkr

ewt mozilla kullanyrm bilgi için saol dstm
Mesaj27.11.2010, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kaçıncı konu acaba;
Belki "50." konu...
Konularınızı açmadan önce lütfen üstte bulunan "Forumda Ara" kısmından konuyla ilgili anahtar kelimelerden bir kaçını yazınız.

Bu sorun genellikle "Mozilla Firefox" Tarayıcısı kullanan kişilerde beliriyor.
Bunun çözüm yollarını sayıyorum;
Arrow Mozilla Firefox Tarayıcısına Girin.
Arrow Araçlar
Arrow Gizlilik
Arrow Açılan yerdeki çerezleri silin. Bedava-Sitem'e ait çerezleri silmeniz yeterli olacaktır.
Bu işlemlerin kısa yolu;
Arrow "Mozilla Firefox" Tarayıcısını açın.
Arrow "CTRL+SHİFT+DELETE" Tuşlarına basın.
Arrow Yakın geçmişi temizle adlı bir pencere çıkacaktır.
Arrow Altındaki seçeneklerden bir tek çerezleri tıklayıp "Şimdi Temizle" yapabilirsiniz veya hepsinide tıklayabilirsiniz.
Bir çözüm yolu daha var;
Arrow Modeminize reset atabilirsiniz.
Arrow Modemin arkasında veya altında bulunan küçük bir buton olması lazım. Yani en azından benim modemimde öyle.
Arrow Ona bastığınızda modem kendini resetliyor.
Arrow Fakat işte modem kurma gibi zamazingalar var uzun sürüyor o yüzden bu yöntemi kullanmak sakıncalı Very Happy

Mesaj27.11.2010, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
Arrow Modeminize reset atabilirsiniz.
Arrow Modemin arkasında veya altında bulunan küçük bir buton olması lazım. Yani en azından benim modemimde öyle.
Arrow Ona bastığınızda modem kendini resetliyor.
Arrow Fakat işte modem kurma gibi zamazingalar var uzun sürüyor o yüzden bu yöntemi kullanmak sakıncalı Very Happy

Kesinlikle reset atmayın. Modeminiz ayarları da sıfırlanıyor. Ben bir keresinde attım. Bütün ayarlar sıfırlandı sonra tekrar yükledim. Bu seferde çalışmadı.
Sorun çözüldüğüne göre konu kilit lütfen.