Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2010, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: upload sitesi yapmak..

selamuna elykum arkadaşlar bazı cinsiyeti bozuk sapıklar warda biraz cinirim bozuldu..benim bidiğiniz gibi oyun sitesi..ben bi bedava host buldum..1 yıl sonra felan geri almak yok..okudum..tamamen yani ...özellikleri aşağıya yazcam inşallah eğer ölmesek..
önceden gine araştırma yapmıştım bilmem şu sitenin bile en az bu kadar aylık transferi war felan filan yani çok lazımmış..ben sadece en azından ben yükeyip kullanıcılar indirebilirler oyunları oradan..yani benim dışımda yükleyen yok..çünkü data transfer az gelebilir diye..şu anlık yani..nasıl yapabilirim..aşağıya hostun özelliklerini yazıyorum...::

Disk Space 1500 MB
Data Transfer 100 GB / month
Add-on Domains 5 Unlimited
Sub-domains 5 Unlimited
E-mail Addresses 5 Unlimited
MySQL Databases 2
Control Panel Custom Panel
Simple Site Builder
Backups
Automated Weekly Backups Limited
Uptime 99%
FTP Accounts 1
PHP
Cron Jobs
Email Accounts 5
Web Mail
Web Mail
Autoinstaller 10 Scripts
Custom Error Pages
Password Protect Directories

özellikleri maşşallah baya bi çok...Smile... Smile eğer işine lazım olabilen warsa siteyi werebilirim..bu arada o olaydan sonra böle düzgün insanlara bi sıcaklık oldıun walla...neyse..eywallah..cewabinizi beklerim..şimdiden teşekkürler...
Mesaj01.12.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Gerçekten Özellikleri Güzel Fakat Fiyatı Ne Kadar.!
Mesaj01.12.2010, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Smile Smile...bedava.. Smile Smile Smile we ilerde insan geliştirip eline para geçerse --inşallah-- aylık 4.84 --dolar ama--ödeyerek ilk balşta saydığım ilk 6 madde sınırsız oluyo..buda çok güzel demi kardeş.. Smile...bakalım inşallah geliştirebilirsek o dediğim siteyide yapabilirsek full versiyon hostuda alıp kullanıcılarada açabiliria..:)site lazımsa werebiliriz..
Mesaj01.12.2010, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

oyunhanem yazmış:
Smile Smile Smile...bedava.. Smile Smile Smile we ilerde insan geliştirip eline para geçerse --inşallah-- aylık 4.84 --dolar ama--ödeyerek ilk balşta saydığım ilk 6 madde sınırsız oluyo..buda çok güzel demi kardeş.. Smile...bakalım inşallah geliştirebilirsek o dediğim siteyide yapabilirsek full versiyon hostuda alıp kullanıcılarada açabiliria..:)site lazımsa werebiliriz..

Belki İlerde İyi Olursa Photoshopu Kaparsak Yani Profesyonel Olursak Neden Olmasın.!
Mesaj01.12.2010, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet..inşallah..peki bi bilgisi olan yok mu??
Önceki mesajları göster: