Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.12.2010, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu: linki yeni --sekmede--açmak..

arkadaşlar ben soldaki menüme biraz önce forum sayfamın adını da ekledim..linkini de werdim hema sayfa kendisini o sayfadan açıyo..yani eski sayfanın üzerine..ama bende istiyorum ki hem sayfam yani hem forum sayfam hemde sitem aynı anda açık olsun..yani yanyana yani forum sayfası yeni sekmede açılması lazım..ona nasıl bi kod wermem lazım??
Mesaj04.12.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa ekleme bölümüne gel linkin adını yaz yani butonun yada üzerini işaretle url ekleye bas url penceresi açılacak açılan pencereye yazıya tıklanınca açılacak olan sayfanın adresini yaz aynı pencerede göreceksin hedef diyor ona tıkla hedef belirlenmemiş diyecek oradan _blank ı seç alttan tamam de sonrada kaynağa bas kodlarını al nereye istiyosan oraya ekle tıklandığında hem o sayfa hem siten açık kalır Wink
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj05.12.2010, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sağolda o yeni pencerede açıyo..ben özel olarak çizgi içerisinde --sekme--yazdım..yani ara.ç çubuğunun altında bir sürü site açık olabiliyorya..onu işte..ya sayfa değişiyo yada yeni sayfa açılıyo..ben öyle istemiyorum..bilen yok mu yaa..??
Mesaj05.12.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
kardeş sağolda o yeni pencerede açıyo..ben özel olarak çizgi içerisinde --sekme--yazdım..yani ara.ç çubuğunun altında bir sürü site açık olabiliyorya..onu işte..ya sayfa değişiyo yada yeni sayfa açılıyo..ben öyle istemiyorum..bilen yok mu yaa..??

forum sayfasına iframe içine alarak yapman lazım
Mesaj05.12.2010, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

e nasıl olcak o iş??
Mesaj05.12.2010, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<iframe name="iframe" src="adres.html" width="470" height="470" marginwidth="1" marginheight="1" scrolling="no" align="absmiddle" border="0" frameborder="0">

adres yazan yere forumu html'sini koy