Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2010, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Reklam uygulaması Bence Kötü Olmuss

Bunun Yerine Sitemizin Sag Veya Sol Tarafına Uzun Bi Reklam Olsa Asagı İndikçe O Reklamda İnse Daha iyi Olmazmı

Hem Sizin Reklamlarınız Her Saniye Görünür Hemde Sitenin içerikleri kapanmaz

Üstelik Ben Sunları Anlamadım

Pencereyi ve altta açılan sayfayı etkinleştir.
Pencereyi etkinleştir.
Pencereyi ve altta açılan sayfayı 7 gün ücretsiz devre dışı bırak.

Bu 3 Seceneği Bana Birisi Anlatabilirmi Sırasıyla

Mesaj06.12.2010, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam, Ah Bİde Biz Anlasak Smile Ama Anlaşılan İyi Şeyler Yapmaya Gayret Gösteriyorlar..
Mesaj06.12.2010, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
sonsamsunlu yazmış:
Aktivitene bir ödül olarak web sitende test amacıyla pencereyi ve altta açılan sayfayı (her biri için 7 gün) devre dışı bırakabilirsin. Süre bitmeden önce de ayarları değiştirebilirsin. Bu durumda 7 gün yeniden başlar.

Yazıyor.

7 günün yeniden başlaması için illa ki ayarları mı değiştirmemiz gerekiyor ? Değişirtmezsek hakkımız gidiyor mu ?

Evet mantıklı bir soru. Moderatörler birazdan cevabını verirler. En çok online olanlara verdiğini bende gördüm ama yeni gelen kullanıcılar o zaman bu haktan yararlanamayacaklar mı?

arkadaşlar bir deneme sitenizde ya da ikinci bir sitenizde deneyiniz

sizlere yanlış bilgi vermek istemeyiz ama bize gelen bilgiler sınırlı bu konu hakkında net birşey diyemeyiz.

Mesaj06.12.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
arkadaşlar bir deneme sitenizde ya da ikinci bir sitenizde deneyiniz

sizlere yanlış bilgi vermek istemeyiz ama bize gelen bilgiler sınırlı bu konu hakkında net birşey diyemeyiz.

Aklıma Will Smith'in Ben, Robot filmi geldi. Üzgünüm, verebileceğim cevaplar sınırlı

Dediğiniz doğru diğer öğrenme amaçlı açtığım sitelerden birinde deneyelim bakalım.
Mesaj06.12.2010, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan tam bir şakanın ortasında gibi hissetim kendimi.Ben herzaman İlk reklam konseptine ''Çok güzel'' demişimdir.Tr.gg'yi yükseltme,insanlara tanıtma aşamasındayız.Yalnızca '' .com , .net , .org vb '' siteler değil .tr.gg deyide katmaya çalışırız,güzel siteler kurup hit attırıp tr.gg yide ön plana koymak isteriz.

Ama ki herzaman bir engel çıkar.Ziyaretçi herzaman reklamdan kaçar,reklamı nekadar gözlerine sokarsanız o kadar ziyaretçi kaybederiz / kaybedersiniz .

İlk reklam konsepti yada şuanki üstteki reklam konsepti gayet iyi ve hoş,pekde rahatsız edici değil.

TR.GG yi , internet alemine tam olarak tanıtmak istiyorsak bazı şeyleri göz önüne almak gerekir.

Akıl vermiş gibi olmak haddime düşmez.

Saygılarımla.

Mesaj06.12.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunmersin yazmış:
Şuan tam bir şakanın ortasında gibi hissetim kendimi.Ben herzaman İlk reklam konseptine ''Çok güzel'' demişimdir.Tr.gg'yi yükseltme,insanlara tanıtma aşamasındayız.Yalnızca '' .com , .net , .org vb '' siteler değil .tr.gg deyide katmaya çalışırız,güzel siteler kurup hit attırıp tr.gg yide ön plana koymak isteriz.

Ama ki herzaman bir engel çıkar.Ziyaretçi herzaman reklamdan kaçar,reklamı nekadar gözlerine sokarsanız o kadar ziyaretçi kaybederiz / kaybedersiniz .

İlk reklam konsepti yada şuanki üstteki reklam konsepti gayet iyi ve hoş,pekde rahatsız edici değil.

TR.GG yi , internet alemine tam olarak tanıtmak istiyorsak bazı şeyleri göz önüne almak gerekir.

Akıl vermiş gibi olmak haddime düşmez.

Saygılarımla.

Merhaba uyemiz;

Sizler daha iyi bir hizmet vermek için çabalıyoruz ve çalışıyoruz şuan sizlere reklam çeşitleri sunuyoruz siz nasıl uygun görürseniz o şekilde ekleyebilirsiniz.Hiç olmasa iyi olur ama ne yazıkkı bu hizmetlerin belli karşılıgı sizlerden elte etmek yerine sizlerin sitelerine sizleri rahatsız etmeden ufak reklam eklemeliyiz.Ve şimdide sizlere reklam özgürlügü diye tanımlayacagımız bir tur hizmet sunuyoruz.

Mesaj06.12.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun Zamandır Bedava Sitemin Üyesiyim 26.10.2007 22:50:21 den Beri Bu sitem hala duruyor ve bedava sitemin sadece geliştirdigi nasıl daha çok para kazanabilirim reklamlarımı nasıl daha hoş gösterebilirim yada nasıl ziyaretçilerin gözüne sokabılırım bunun için ugraştıgını gördüm belki mod arkadaşlar savunmaya geçicekler sizden önceki modlar sizin gibi davranıyorlardı şimdi aynı şeyleri söyledigimde benım söylediklerimin üzerinede kendıleri bişeler katıyor ben sadece düşüncelerimi söledim bedava sitemin kullanıcısı olduguma göre bu hakkım Wink

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.12.2010, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Uzun Zamandır Bedava Sitemin Üyesiyim 26.10.2007 22:50:21 den Beri Bu sitem hala duruyor ve bedava sitemin sadece geliştirdigi nasıl daha çok para kazanabilirim reklamlarımı nasıl daha hoş gösterebilirim yada nasıl ziyaretçilerin gözüne sokabılırım bunun için ugraştıgını gördüm belki mod arkadaşlar savunmaya geçicekler sizden önceki modlar sizin gibi davranıyorlardı şimdi aynı şeyleri söyledigimde benım söylediklerimin üzerinede kendıleri bişeler katıyor ben sadece düşüncelerimi söledim bedava sitemin kullanıcısı olduguma göre bu hakkım Wink

elbetteki hakkınız uslubunuzu aşmadığınız sürece
argo kelimeler içermediğiniz sürece

burasıda demokratik bir forum olduğuna göre görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Mesaj06.12.2010, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Merhaba;

Biz emir kuluyuz bize ne denirse o olur Razz .Sevgil arkadaşlar olmasa güzel olur ama webme sizlere bu hizmetleri en iyi bir biçimde sunmak için maddi bir takım ihtiyaçlar doguyor.Bunlarıda sizlerden almak yerine sizlere uygun bir reklam ekliyor saten kabul ettiginiz sözleşmemizde bu belirtildi sizlere ve bunlarıda sizler kabullenerek ve destekleyerek aramıza katıldınız.

Bizlerin görevleri kötüye kullandıgını ve yanlış kararlar aldıgımızı düşünüyor iseniz:support-tr( at )webme.com adresine belirtinki hakkımızda gereken işlemler gerçekleşsin..

Mesaj06.12.2010, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
catlak-site55 yazmış:

Merhaba;

Biz emir kuluyuz bize ne denirse o olur Razz .Sevgil arkadaşlar olmasa güzel olur ama webme sizlere bu hizmetleri en iyi bir biçimde sunmak için maddi bir takım ihtiyaçlar doguyor.Bunlarıda sizlerden almak yerine sizlere uygun bir reklam ekliyor saten kabul ettiginiz sözleşmemizde bu belirtildi sizlere ve bunlarıda sizler kabullenerek ve destekleyerek aramıza katıldınız.

Bizlerin görevleri kötüye kullandıgını ve yanlış kararlar aldıgımızı düşünüyor iseniz:support-tr( at )webme.com adresine belirtinki hakkımızda gereken işlemler gerçekleşsin..

benim yukardaki sitemim mod arkadaşlara degil webmenin yaptıklarına pardon yapmadıklarına bir kaç şey ekledim aslında saymakla bitmez neyse yeni bir yenilik gelmiş tadı kaçmasın bende uzun zamandır foruma ugramyordum ugramayıda düşünmüyordum taki panelin solundaki eklenen yazıyı görene kadar bu demek oluyor ki webmenin yaptıgı her şey bu forumun canlılıgını kullanıcılarını dogrudan etkiliyor..

Mesaj07.12.2010, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
benim yukardaki sitemim mod arkadaşlara degil webmenin yaptıklarına pardon yapmadıklarına bir kaç şey ekledim aslında saymakla bitmez neyse yeni bir yenilik gelmiş tadı kaçmasın bende uzun zamandır foruma ugramyordum ugramayıda düşünmüyordum taki panelin solundaki eklenen yazıyı görene kadar bu demek oluyor ki webmenin yaptıgı her şey bu forumun canlılıgını kullanıcılarını dogrudan etkiliyor..

Bu Değirmenin Suyu Neyle Dönüyor Sadık xD Para Kazanmak Bizler Gibi Onlarında Hakkı Smile)) Bu Arada Katılıyorum Sana Smile
Mesaj07.12.2010, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaan Eskiden Bu Degirmen Nasıl Dönüyorsa Öle Dönebilir Sanki Çok Bir Yenilik Yaptıklarda Maliyet Arttı:)Konuşturma Beni xDBügün Bu Sitemi Silip gitmiyorsam Tr.gg Sevdigimden Degil Sitemin İçeriklerine Verdigim Emekten Burdayım Sadece Daha İçerik Güncelleme Yapmıyorum Kafma Eserse Bişeler Yapıyorum Eskisi Gibi Önem Vermıyorum Buda Beni İlgilendirir:))

Mesaj07.12.2010, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Kaan Eskiden Bu Degirmen Nasıl Dönüyorsa Öle Dönebilir Sanki Çok Bir Yenilik Yaptıklarda Maliyet Arttı:)Konuşturma Beni xDBügün Bu Sitemi Silip gitmiyorsam Tr.gg Sevdigimden Degil Sitemin İçeriklerine Verdigim Emekten Burdayım Sadece Daha İçerik Güncelleme Yapmıyorum Kafma Eserse Bişeler Yapıyorum Eskisi Gibi Önem Vermıyorum Buda Beni İlgilendirir:))

Tmm İşte, Katılıyorum Sana.. Bende Aynı Şekilde Öyle, Silip Gitmiyorsam,, Emeklerime Acıyorum Smile)
Mesaj07.12.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar şahsen bu reklam olayını bende anlamış değilim sizler gibi çözmeye çalışıyorum ama herşeyin hayırlısı diyelim bunda da bir keramet vardır illaki Smile
Mesaj07.12.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatta daha kötü olmus eskiden reklammı vardı googlenin yazılı reklamları vardı sadece. Embarassed
Önceki mesajları göster: