Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2010, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Kişisel bölümlere üye ol yazmak

BEN SİTEME KİŞİSE BÖLÜMLERE ÜYE OL YAZMAN İSİYORUM AMA OLMUYO NASIL YAPÇAM

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır ve başlığı büyük harflerle yazmayınız.

En son sanalicarly tarafından 07.12.2010 13:25:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.10.2010, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodunhazir yazmış:
Hazırkod olarak sizlere Yardımcı Olmak istedim. ilgilenen Arkadaşlara Teşküler

*Biliyoruzki Css tasarımlarında Saklı Sayfaları için Kullanıcı Girişi Olmuyor . Ama Sizler için bi Yolunu Buldum ;

-İlk Önce Forum Extralardan Forum sayfanızı açıyorsunuz ve adını forum yapıyorsunuz.

-Forum Bölümünü Sayklı Sayfalar Olarak Kullanıcaksınız.

-Üyelerin Görmek istediği başlıkları orda yayınlayacaksınız.

-Aşağıdaki Koduda Sitenizin İstediğiniz Yerine Yerleştirebilirsiniz

- Eğer Kullanıcı Girişi Tasarımı Bozuyorusa ;
"width:70px" ve "width:40px" Bölümlerindeki Rakamları Değiştirebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü;

Kod:
<FORM action="forum/index.htm" method="POST"><TABLE class="forumtabelle"><TR><TD><input type="text" name="modulenter[nick]" value="Kullanıcı adı" style="width:70px;"></TD><TD><input type="password" name="modulenter[pwd]" value="Şifre" style="width:40px;"></TD><TD><input type="submit" value="giriş"><input type="hidden" name="mode" value="login"></TD></TR></TABLE></FORM><a href="forum/anmelden.htm" style="font-size:15px;font-weight:bold;">=> Üye Ol</a></div>

Not : Görüntüdek igibi bir yeşil tabloda çıkmayacaktır . Tasarımdan Kaynaklanan Birşeydir.
Mesaj07.12.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet güzel duruyor yalnız biz bu üyelik girişiyle nasıl haberleşeceğiz, biz kendi adresimizi filan nereye yazacağız, üye olana nasıl geri döneceğiz, o konudada bilgi verirseniz iyi olur, teşekkürler.
Önceki mesajları göster: