Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2010, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Böyle olmaz ki

Arkadaşlar lütfen dikkat ediniz, sitelerimize bulunan reklamlarda arkadaşlık vb sitelerin gözükmemesi gerekmektedir. Eğer bu içeriğe sahip .tr.gg sitelerini siliyorsanız bu tür reklamların ne işi var? unutmayın ki bu sitenin ve sitelerimizin her yaştan ziyaretçisi ve kullanıcısı var... Idea Exclamation

@simerweb: Konu başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son yanikcioglunetworks tarafından 12.12.2010 08:42:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.12.2010, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BÖYLE OLMAZ Kİ :(

yanikcioglunetworks yazmış:
Arkadaşlar lütfen dikkat ediniz, sitelerimize bulunan reklamlarda arkadaşlık vb sitelerin gözükmemesi gerekmektedir. Eğer bu içeriğe sahip .tr.gg sitelerini siliyorsanız bu tür reklamların ne işi var? unutmayın ki bu sitenin ve sitelerimizin her yaştan ziyaretçisi ve kullanıcısı var... Idea Exclamation

Merhaba;

Reklamlar webme tarafından ayarlanmıyor.Genel reklam şirketinin ne reklamı varsa onu yayınlar yani dinamik reklamlardır.Eger webme reklamları filitrelerse o zaman bir çok siteye reklam yayını gerçekleşmez.

İyi eglenceler.

Mesaj10.12.2010, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok iyi anlıyorum fakat yine de genel reklam şirketi uyarılamaz mı ??
Mesaj10.12.2010, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanikcioglunetworks yazmış:
çok iyi anlıyorum fakat yine de genel reklam şirketi uyarılamaz mı ??

Bu tür durumdan dolayı başvursak bize olumsuz cevap gelir.O zaman reklamlarınızı kaldırın diyebilirler çünkü %80 o tür reklamlar oluşturmakda.

Mesaj10.12.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlıyorum çok teşekkürler zaman ayırdığınız için kolay gelsin...
Önceki mesajları göster: