Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: abron.tr.gg/tr.gg YARDIM SİTESİ

Bilgiyi ögrenmek için bilginin ne oldugunu bilmek gerekir
. Dedik yola koyulduk ve bir çok konuda belirli şeyleri ortaya koyduk.

Sevgili bedava sitem üyeleri abron.tr.gg sizler için tr.gg alt yapılı sitelerinizde sizlere yardımcı olmak için oluşturulmuş bir web sitesidir.Bu sitede tr.gg siteleri hakkında her sorunuza cevap bulmanızı ve cevap bulamadıgınız sorulara dahi cevap arama fırsatı sunmaya çalıştım.Kullanımı gayet kolay ve hızlıdır.Sitelerinizi oluştururken sorun yaşadıgınız hangi kategori ise o kategori bölümünde sorunuzun cevabını alabiliyorsunuz.Ve sizler kategori yada benzerleri ile ugraşmak istemiyorsanız o zaman sizlerin tıklayacagı bölüm siten için bölümüdür.abron.tr.gg ile sizler artık sitelerinizi daha hızlı ve problemsiz oluşturabileceksiniz.

tr.gg siteleri için hazırlamış oldugum dersler:TR.GG DERSLERİ

Google'u tanımak :GOOGLE

Sizlerin soru sorması için oluşturdugum proje:SOR SORUNU

Daha bir çok projeyi bu başlık altında belirtcem sizlere . Bu başlık altın da sizlere hazırlamış oldugum dersleri paylaşacagım...Kafanıza takılan soruları bu başlık altında yada sor sorunu kullanarak sorabilirsiniz...
Mesaj10.12.2010, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun, uzun süredir takip ettiğim sitelerden biri. Bazen bana da soruyorlar: biz sizi takip ediyoruz peki sizin takip ettiğiniz siteler var mı diye. İşte burda söylüyorum abron.tr.gg ... Smile Site içerik vb... şeyler olarak ta kendi siteme benzetiyorum sizi... Smile
Mesaj10.12.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığınız Hayırlı Olsun...

Başarılar Dilerim Wink
Mesaj10.12.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığınız Hayırlı Olsun
Siteniz Çok Güzel Tasarım Ve İçerik Bakımından

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj12.12.2010, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız için teşekkürler....
Mesaj28.12.2010, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin tasarımında Her zaman oynamalar Oluyor. Her zamanda Çok güzel tasarımlar Yapılıyor siteye fakat kullanıcıların alışması için Bundan Sonra Ki Dönemeçlerde tasarım üzerinde Oynama yaparsanız Harika Olur. Bir ziyaretçi siteyi Derli Toplu İster Aradığı şeyi Hemen bulyim diye Site Şuanda Harika bu düzeni kaybetme derim. Şöyle birşey Düşünebiliriz. Ziyaretçilerin %45 i Sitenin Yenilik Yapmasını vs İster ama Kalan yüzdesi İse O sitenin bir tasarımda kalıp Ona alışmak ister sadece o tasarım üzerinde vs oynamalar iyi olursa daha hoş der. ama tabiki Kullanıcıların için aradığı içeriği o sitede bulsun yeter zaten. Benim Hissettiklerim Bu Kadar Site Harika İçerik Olarak Kaliteli bir site Başarılarının Devamını dilerim. Abdullah
Mesaj29.12.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Sitenin tasarımında Her zaman oynamalar Oluyor. Her zamanda Çok güzel tasarımlar Yapılıyor siteye fakat kullanıcıların alışması için Bundan Sonra Ki Dönemeçlerde tasarım üzerinde Oynama yaparsanız Harika Olur. Bir ziyaretçi siteyi Derli Toplu İster Aradığı şeyi Hemen bulyim diye Site Şuanda Harika bu düzeni kaybetme derim. Şöyle birşey Düşünebiliriz. Ziyaretçilerin %45 i Sitenin Yenilik Yapmasını vs İster ama Kalan yüzdesi İse O sitenin bir tasarımda kalıp Ona alışmak ister sadece o tasarım üzerinde vs oynamalar iyi olursa daha hoş der. ama tabiki Kullanıcıların için aradığı içeriği o sitede bulsun yeter zaten. Benim Hissettiklerim Bu Kadar Site Harika İçerik Olarak Kaliteli bir site Başarılarının Devamını dilerim. Abdullah

Çok haklısın ,Teşekkür ederim
Mesaj22.03.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

=)
Mesaj27.03.2011, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ~~Türkü Fm~~

Türkülerin Gerçek Adresine Sizleride Bekleriz...
Siteniz İçin İçerikler Yani Html Kodları VE anlatımları eklenmiştir iyi gezinmeler
Mesaj30.03.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Dilerim ama tasarım bozuk görülmüyor
Mesaj18.04.2011, 04:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar...
Mesaj18.04.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.06.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://abron.tr.gg/Bedava-sitem-facebook.htm
Mesaj08.06.2011, 00:08 (UTC)