Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2010, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene gelip gidenlerin istatistiklerini incelerken insanların google’da ne gibi bir arama yaparak sizin siteye geldiklerini görebiliyormusun. Yoksa sitede değil daha çok forumdamı takılıyorum diyorsun ?

Modluğu Çok istedinmi ? ayrıca Mod oldun ne gibi avantajların yada avantajsızlıkların var

Sitenin Amacı Çok Güzel Fakat Demişsinki
[quote

Afilliyanlizlik yalnızlığın sitesi olarak başladı ve yalnızlığı paylaşan bir siteydi. ismide o sebeple bu oldu dönemin en popüler şarkısınında etkisi var tabi
Emre AYDIN...[/quote]

Yalnızlığı paylaşan bir site, Bu site nereden Ortaya Cıktı O dönemde Neler yaşadın. Aşk hayatında vs Kısaca Anlatabilirmisin.

İlerki Senelerde Nasıl bişey düşünüyorsun ? Site konusunda İşi daha büyütmek istiyormusun Domaine vs geçerek yada böyle iyimi diyorsun ?

Normal hayatında nasıl birisindir? Yalnızmı ?

Hangi işle meşgulsün?

Forumda örnek aldığın birileri var mı?

Şöyle bişey DÜşündüm bedava sitem biraz daha büyümesi İçin Silinen Eski site sahiblerine bir kez daha hak vermeleri lazım Bunun Örneği Çok var mini cafe zamankop vs, Bunlar en çok forumun Online Olan Kişileriydi fakat Şuanda Forum o seviyede Değil. Mail yoluyla eski site sahibleri sitelerini geri alabilsin diyorum ki biraz olsun bedava siteme baya katkısı olacaktır bunun hakkında görüşünüz nedir acaba ?

Soracağım Sorular Olursa Tekrar yazarım. Hayatında Sana Başarılar Diliyorum Afili.. By Kodes.
Mesaj12.12.2010, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Ben Niçin Dost Sitelerinde Değilim Question Question Question Very Happy

Unutmuştur takma ablacım bende eklisin ama Smile Razz Razz
Mesaj12.12.2010, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
gururum5 yazmış:

Senin için özel sayfam var abla Unuttunmu Wink
Mesaj12.12.2010, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
gececi40 yazmış:
gururum5 yazmış:

Senin için özel sayfam var abla Unuttunmu Wink

Unutmuştur takma ablacım bende eklisin ama Smile Razz Razz [/quote]
teşk Wink

biliyorum afillimde hani aklımdaydı hep sorayım dedim:)
Mesaj12.12.2010, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene gelip gidenlerin istatistiklerini incelerken insanların google’da ne gibi bir arama yaparak sizin siteye geldiklerini görebiliyormusun. Yoksa sitede değil daha çok forumdamı takılıyorum diyorsun ?

İstatistiklerle hiç ilgilenmedim açıkcası bilmekte istemedim. Ama geliyorlar Wink
Bu aralar forumda daha çok aktifim.

Modluğu Çok istedinmi ? ayrıca Mod oldun ne gibi avantajların yada avantajsızlıkların var

Mod olduğumdan haberim bile yoktu gececinin mesajından öğrendim Very Happy Avantajlarımda oldu dezavantajımda oldu. Mod olmadan önce beni tanımayan kişiler mod olunca birden bire kankam oldu Very Happy Cool

Sitenin Amacı Çok Güzel Fakat Demişsinki
Afilliyanlizlik yalnızlığın sitesi olarak başladı ve yalnızlığı paylaşan bir siteydi. ismide o sebeple bu oldu dönemin en popüler şarkısınında etkisi var tabi
Emre AYDIN

Yalnızlığı paylaşan bir site, Bu site nereden Ortaya Cıktı O dönemde Neler yaşadın. Aşk hayatında vs Kısaca Anlatabilirmisin.

İnsanarın olgunlaşma çağı vardır. Bu çağda bir çok olaylar yaşayabilirler kırılabilirler veya hırslanabilirler, bende yaşadım ve bunun sonuçları olarak çok uzun yıllar kendimi yalnız hissettim. Sonra bu site ile hem kendi yalnızlık hissimi hemde benim gibi duyguları yaşamış bir çok kişi ile paylaşımlarım oldu. Ama sitem saldırıya uğradı bu sebeple sitemi sildim.
Tekrar başladığımda sıfırdan başladım ve Ağustos ayından bu güne yeni formatı ile yolunu çiziyor.
ve artık yalnızlıkla alakası olmayan bir site.
İlerki Senelerde Nasıl bişey düşünüyorsun ? Site konusunda İşi daha büyütmek istiyormusun Domaine vs geçerek yada böyle iyimi diyorsun ?

Com domainli adresim var lakin benim pek yeteneğim yok gibi site büyütmekte afilliden fırsat olmuyor

Normal hayatında nasıl birisindir? Yalnızmı ?
Bu günlerde birinden hoşlanmaya başladım ama çok kafam bulanık.

Hangi işle meşgulsün?

Özel bir şirket de makina sorumlusuyum.
Forumda örnek aldığın birileri var mı?
gururum5 her zaman her yerde örnek alacağım bir insan.

Şöyle bişey DÜşündüm bedava sitem biraz daha büyümesi İçin Silinen Eski site sahiblerine bir kez daha hak vermeleri lazım Bunun Örneği Çok var mini cafe zamankop vs, Bunlar en çok forumun Online Olan Kişileriydi fakat Şuanda Forum o seviyede Değil. Mail yoluyla eski site sahibleri sitelerini geri alabilsin diyorum ki biraz olsun bedava siteme baya katkısı olacaktır bunun hakkında görüşünüz nedir acaba ?

Admin olmadığım için bunun cevabını bilmiyorum o sebeplede açıklayamam
Açılır veya açılmaz diye bir açıklama yapamam yani Wink

Soracağım Sorular Olursa Tekrar yazarım. Hayatında Sana Başarılar Diliyorum Afili.. By Kodes
Yine beklerim saol Very Happy
Teşekkür ederim.

En son afilliyanlizlik tarafından 13.12.2010 20:53:12 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj13.12.2010, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soracak soru kalmadı Very Happy

Askerlik Yaptımıydın ? yaptıysan nerede ? Very Happy
O bölge hakkında biraz bilgi verirmisin ?
maceralarını anlat biraz Very Happy
Mesaj13.12.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Askerlik Yaptımıydın ? yaptıysan nerede ? Very Happy

86/1 Manisa Kırkağaç 6.J.K.Er Eğitim Alayında 3 ay acemilik eğitimimi aldıktan sonra , 125 nci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Safranbolu/ KARABÜK' de 1 yıl usta birliğim olarak 2. bölük 2. koğuş sorumlusuydum. Not : Buradan asker arkadaşım çıkarmı Very Happy

O bölge hakkında biraz bilgi verirmisin ?
Manisa somayı çok sevdim ben ama anlayamadığım şey var orda mesir macunu meşhur diye heryerde de satılırmı arkadaş Very Happy

maceralarını anlat biraz Very HappyBir gün denetleme olacak, asteymen yeni uzman yeni astsubay yeni askerler eski bende dahil.
Alayın arkasına gidecektik sözde, herkez yeni olunca sözde Very Happy bi alayın arkasını bulamadık ve u dönüşü yaptığımız yer bartın tabelası olmuştu. Allahım ne gündü ama biz biliyorduk aslında ama işimize gelmiyordu. Eeee askeriz eğlence lazım Very Happy

Sonra ben koğuş sorumlusuyum ya hani, tüfeklikte benden soruluyordu. Uyuz olduğum sevmediğim bir komutan vardı epeyce telaşlı bir şekilde koğuşu basıp bir tüfek numarası verip aramamızı emretti. Yaşasın elime düşmüştü Very Happy Aradım 3. koğuştan çıktı. Ama bulamadım dedim bir daha arattırdı bidaha bulamadım dedim sabaha kadar ara dese yine arar bulamadım derdim. 1 ay Alayda tüfek aradı sonra 1. bölükten buldum dedim ama 1 ay boyunca adamın af edersiniz anası ağladı Very Happy

Aklıma geldikçe eklerim Very Happy

En son afilliyanlizlik tarafından 13.12.2010 21:13:12 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba Afili Smile
Forumda moderatörler alacağınız kişileri moderatör arkadaşlar ile birlikte seçiyormuşsunuz hep beraber.

Bir moderatör alır iken nelere dikkat edersin / edersiniz ? Şuanda aslında şunu yapsak iyi olur dedin / dediğiniz birsi varmı ?

Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

Mesaj14.12.2010, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasaksavar yazmış:
Öncelikle merhaba Afili Smile
Forumda moderatörler alacağınız kişileri moderatör arkadaşlar ile birlikte seçiyormuşsunuz hep beraber.

Bir moderatör alır iken nelere dikkat edersin / edersiniz ? Şuanda aslında şunu yapsak iyi olur dedin / dediğiniz birsi varmı ?

Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

Yeni moderatörler, eski moderatörlerden seçilmez. Dediğiniz şey gerçekleşmiş olsa forumda sorunlar ortaya çıkacaktır. Wink
AfilliYalnizlik yerine ben cevapladım ama merakınızı gidermek istedim. İyi Forumlar!
Mesaj14.12.2010, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ Bs-Destek-Merkezim
Lütfen bilmediğiniz konular üzerinde yorum yapıp, konuların amacını aştırmayınız.

gececi40.tr.gg'adlı moderatörün hasibal'inda sorulan moderatörleri kim seçiyor
sorusuna verilen cevabı okumamış olman doğal fakat, emin olmadığın ve
bilmediğin bir konu üzerinde anlamsızca cevap vermen anlamsız.

Lütfen cevap yazma, konu amacını aşmasın. Sana düşmez. Wink

Mesaj14.12.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şiiiştt tartışmayın bakayım ne oluyor burda aaa ben cevap veririm benim başlığım nede olsa Cool Şimdi yeni moderatör seçimi bizlere sorulur ise belirlemek gibi bir sorumluluğu üstlenebiliriz, bu görevi üstlenebilecek üyelerin sizin gibi tartışma ortamı çıkarmaması en başta gelen bir özellik Razz Yaptığınız her davranış artısı ile eksisi ile terazilerde.

Şöle bişey yapsam iyi olurdu mesela uyusam Smile 01:15 iyi geceler...
Mesaj15.12.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Şiiiştt tartışmayın bakayım ne oluyor burda aaa ben cevap veririm benim başlığım nede olsa Cool Şimdi yeni moderatör seçimi bizlere sorulur ise belirlemek gibi bir sorumluluğu üstlenebiliriz, bu görevi üstlenebilecek üyelerin sizin gibi tartışma ortamı çıkarmaması en başta gelen bir özellik Razz Yaptığınız her davranış artısı ile eksisi ile terazilerde.

Şöle bişey yapsam iyi olurdu mesela uyusam Smile 01:15 iyi geceler...

Teşekkürler iyi geceler Laughing

Mesaj15.12.2010, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Dost değilmiyiz afilliciğim Smile

Sormak İstiyorum...

Afilli Yalnizlik ; Yalnızlıktan mı şikayetçi? Yoksa Yanlız Olamamaktan mı?

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj15.12.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaş-Rapid Vienna maçı nasıl biter:)
iddaa oynadımda, birde kardeşime sorayım dedim, bir kuponumda üst, birindede beşiktaşa vrdim:)
Mesaj15.12.2010, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Beşiktaş-Rapid Vienna maçı nasıl biter:)
iddaa oynadımda, birde kardeşime sorayım dedim, bir kuponumda üst, birindede beşiktaşa vrdim:)

Beşiktaş değil ama d.kiev-sheriff t. ne takımı ise artık ben bunlara verdim ilk defa oynadım 5 maçtan birtek bu yattı acemi şansı ama şuda var profesyonel olup hiç tutduramayanlarda var Razz
Önceki mesajları göster: