Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2010, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Link değiştirmek nedir ve nasıl yapılır yardım ?

Arkadaşlar Link değiştirmek nedir ve nasıl yapılır biri açıklayabilirmi yeniyimde .s
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169802

Mesaj14.12.2010, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Link Takas Olarak Adlandırılır...

2 Sitenin Birbiriyle Link Takasına Denir...

Örnek Ben Sizle Takas Yapıcam Siz Benim SİTEMİN Reklamını Kendi Sitenize Koyacaksınız Bende Sizin Reklamınızı Kendi Siteme Koyucam...
Mesaj14.12.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknomod yazmış:

Örnek Ben Sizle Takas Yapıcam Siz Benim SİTEMİN Reklamını Kendi Sitenize Koyacaksınız Bende Sizin Reklamınızı Kendi Siteme Koyucam...

Bumudur (: bende önemli bise sanmıstımda bu banner takası olmuyomu ?

Mesaj14.12.2010, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknomod yazmış:

Merhaba,
Üstte gerekli açıklama yapılmış fakat bir de ben anlatmak istedim:

"Link değiştirmek" üstte teknomod arkadaşımın da dediği gibi "Link takas" olarak adlandırılır. Link takası herhangi bir siteyle yaparsınız. Link takas yapacağınız siteyle anlaşınca o sizin sitenizin linkini sitesinde bir yere koyacak ve siz de onun sitesinin linkini sitenizde bir yere koyacaksınız. Ve böylece sitelerinizin linklerini takas ederek reklam yapmış olacaksınız.
Bunun amacı da; senin sitene girenler sitende onun sitesinin linkini görüp onun sitesine girecek ve onun sitesine girenler de senin sitenin linkini görüp senin sitene girebilecek.
Yani daha fazla ziyaretçi kazanmak için yapılan bir şeydir. Karşılıklı ve karşılıksız yapanlar var. Karşılıklı olan üstte söylediğim gibi karşılıklı olarak linkleri koyuyorsunuz, fakat karşılıksızsa; ozaman sadece o senin sitenin linkini sitesine koyuyor, sen onunkini sitene koymuyorsun.

Umarım yeterli açıklama olmuştur.

İyi forumlar.

Mesaj14.12.2010, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitardersi41 yazmış:
teknomod yazmış:

Bumudur (: bende önemli bise sanmıstımda bu banner takası olmuyomu ?

Banner takasta da linkler yerine bannerler koyuluyor. Değişen bir şey yok. Wink
Mesaj14.12.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
teknomod yazmış:

Merhaba,
Üstte gerekli açıklama yapılmış fakat bir de ben anlatmak istedim:

"Link değiştirmek" üstte teknomod arkadaşımın da dediği gibi "Link takas" olarak adlandırılır. Link takası herhangi bir siteyle yaparsınız. Link takas yapacağınız siteyle anlaşınca o sizin sitenizin linkini sitesinde bir yere koyacak ve siz de onun sitesinin linkini sitenizde bir yere koyacaksınız. Ve böylece sitelerinizin linklerini takas ederek reklam yapmış olacaksınız.
Bunun amacı da; senin sitene girenler sitende onun sitesinin linkini görüp onun sitesine girecek ve onun sitesine girenler de senin sitenin linkini görüp senin sitene girebilecek.
Yani daha fazla ziyaretçi kazanmak için yapılan bir şeydir. Karşılıklı ve karşılıksız yapanlar var. Karşılıklı olan üstte söylediğim gibi karşılıklı olarak linkleri koyuyorsunuz, fakat karşılıksızsa; ozaman sadece o senin sitenin linkini sitesine koyuyor, sen onunkini sitene koymuyorsun.

Umarım yeterli açıklama olmuştur.

İyi forumlar.

Evet Aradıqımı buLdum Çok Teşekkürler İyi Forumlar . . .

Önceki mesajları göster: