Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu: syfayı yenileyince müzik yeniden başlıyor bunun çaresi nedir

selam siteme müzik koyuyuorum ve yeni sayfa açınca veya yenileyince müzik kesiliyor bunun hiç kesilmeyen kodu yok mu?
Mesaj02.01.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bildiğim kadarıyla yok.
Mesaj02.01.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun bi yolu var o da şudur baya bi uğraşman gerekecek ama sayfanın content bölümüne gerekli içerikleri iframe yolu ile çağıracaksın . Sitene giren ziyaretci sayfanda gezindiği zaman sadece content bölümü değiştiğinden taslak yine sabit kaldığından sayfa geçişlerinde sadece orta kısım yenilenmiş olur. orta sayfanın dışındaki bölüm sabit kalır müzik kesilmes yeniden başlamaz ilk açıldığından bitene kadar çalar ben yaptım aynısını inceleyebilirsin.
Mesaj21.01.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
bunun bi yolu var o da şudur baya bi uğraşman gerekecek ama sayfanın content bölümüne gerekli içerikleri iframe yolu ile çağıracaksın . Sitene giren ziyaretci sayfanda gezindiği zaman sadece content bölümü değiştiğinden taslak yine sabit kaldığından sayfa geçişlerinde sadece orta kısım yenilenmiş olur. orta sayfanın dışındaki bölüm sabit kalır müzik kesilmes yeniden başlamaz ilk açıldığından bitene kadar çalar ben yaptım aynısını inceleyebilirsin.

Güzel yöntem faakt bu kezde katmanalrdan sadece body kısmını aldığından her sayfada scrollbar oluşabilir.Sayfalar sitenin içinde site varmış gibi gözükür. Smile

www.windowsprogram.tr.gg
www.tgthecodebreaker.tr.gg

Copyright-2011
Önceki mesajları göster: