Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:
2 aydır uğraşmak çok uğraşmak mı oluyor?
menülerin içine bakın cümlesini anlamadım içeriklerimi incelediniz mi? diyecektiniz sanırım evet inceledim incelemesem yorum yapmazdım.

bir logoda bulunması gerekenleri hala ayırt edemiyor ve kullandığınız 'şeye' logo diyorsanız benim gözümde bir webmaster olamassınız üzgünüm.

görüşlerime saygınız vardır sanırım¿

ben sitenizi inceledim ve başarılı bulamadım NOKTA Wink
ben benim siteme 10/10 da veren gördümCool fakat bukadar kötü gören ilk kez sizi görüyorum Twisted Evil iyi günler Wink
Mesaj11.01.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada

Alıntı:
bir logoda bulunması gerekenleri hala ayırt edemiyor ve kullandığınız 'şeye' logo diyorsanız benim gözümde bir webmaster olamassınız üzgünüm.

benim orada demek istediğim zaten kullandığım başlık resminde bir logo var ayrıca bir logoya gerek duymuyorumdu
Mesaj11.01.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcajani yazmış:
eglencetime07 yazmış:
menülerin içine bakın cümlesini anlamadım içeriklerimi incelediniz mi? diyecektiniz sanırım evet inceledim incelemesem yorum yapmazdım.

ben benim siteme 10/10 da veren gördümCool fakat bukadar kötü gören ilk kez sizi görüyorum Twisted Evil iyi günler Wink

kendimi veya sizleri kandırmamak için 10/10 vermem verenlerede webmaster diyemem.

amatör takılma olaylarını bırakalı epeyce uzun süre oldu.

ayrıca sitenizi kötülemeye çalışmıyorum başarısız bence.

birde yeni farkettim:

yapiyoruz arkadaş hazırlamış tasarımı.

webmasterlar kendi kodlarını kendileri yazar kendi sitelerini ve tasarımlarını kendileri hazırlar.

hazır birşeyler bulup üzerinde oynama yapmazlar.

bu bilgilerim umarım size yardımcı olur.

önerilerimi başka türlü anlamassanız tabii

başarılar.
Mesaj11.01.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardimsever-siteniz yazmış:
eglencetime07 yazmış:
Bence siteniz acayip dandik

Logo diye birşey yok.

belirli bir düzen yok

içerikler alakasız.

bir websitesinde olması gereken maddeler eksik.

anasayfa düzensiz !

bunlar benim görüşüm.

diyecekseniz ki senin siten çok mu güzel

konu benim sitem değil değerlendirmede olan site;)

ya yuh saygısızlıktır bu adam uğraşmış görüşleri böyle olanlara sesleniyorum!!!
Bende bu siteden yararlandım vallaha.
bence gayet güzel lütfen görüşlerinizi olumlu yönden iletin yine böyle düşünceleri olanlar olabilir ama sözlerinize dikkat edin dandik felen

ben saygısızlık yapmadım lütfen terbiyenizi bozmayınız

bir görüş paylaştım 30 kafadan ses çıktı hpsi bu!
Mesaj11.01.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

ben sitenizi inceledim ve başarılı bulamadım NOKTA

1.Arkadaşımızı bayadır tanıyorum 2 ay içinde ne oldu bilemezsin ve büssürü konu vardı ama şuan göstermiyor Wink
2.Siz türk değilmisiniz?
3.Bu tasarıma bile çok uğraşmış olabilir bunu bilemezsin bu tasarımı kimin yaptığınıda biliyorum.
4.Görüşlerinize saygım var.
5.Ben sitemle ilgilenmiyorum bu aralar buda,,,,,

SON
Mesaj11.01.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:
pcajani yazmış:
eglencetime07 yazmış:

kendimi veya sizleri kandırmamak için 10/10 vermem verenlerede webmaster diyemem.

amatör takılma olaylarını bırakalı epeyce uzun süre oldu.

ayrıca sitenizi kötülemeye çalışmıyorum başarısız bence.

birde yeni farkettim:

yapiyoruz arkadaş hazırlamış tasarımı.

webmasterlar kendi kodlarını kendileri yazar kendi sitelerini ve tasarımlarını kendileri hazırlar.

hazır birşeyler bulup üzerinde oynama yapmazlar.

bu bilgilerim umarım size yardımcı olur.

önerilerimi başka türlü anlamassanız tabii

başarılar.

Senin internetin kotası olsaydı böyle konuşmazdın Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ayrıca tasarım yapmamış diye webmaster olmayacak diye bir zorunlulukmı var?
Mesaj11.01.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

1.Arkadaşımızı bayadır tanıyorum 2 ay içinde ne oldu bilemezsin ve büssürü konu vardı ama şuan göstermiyor Wink
2.Siz türk değilmisiniz?
3.Bu tasarıma bile çok uğraşmış olabilir bunu bilemezsin bu tasarımı kimin yaptığınıda biliyorum.

SON

Türk'lükle alakası ne anlamadım ama Türk'üm var mı bir sorun?

site değerlendirme aanına bi r yorum yaptım ortam sohbet ortamına döndü:@

ayrıca pcajani arkadaşımın sitesini değerlendiriyordum ben 2 kişi konuşurken 3. ne yapar bilemedin sanırım:s
Mesaj11.01.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:
Alıntı:

2.Siz türk değilmisiniz?

SON

Türk'lükle alakası ne anlamadım ama Türk'üm var mı bir sorun?

site değerlendirme aanına bi r yorum yaptım ortam sohbet ortamına döndü:@

ayrıca pcajani arkadaşımın sitesini değerlendiriyordum ben 2 kişi konuşurken 3. ne yapar bilemedin sanırım:s

menülerin içine bakın cümlesini anlamadım içeriklerimi incelediniz mi?

demişsinde bu ağır kaçtı özür dilerim..
Neyse uzamasın herkesin görüşü belli
Mesaj11.01.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

özürünüz kabul edilmedi.

üzerinize vazife olmayan ve sizin ile alakası bulunmayan konularda avukatlık yapmayın lütfen
Mesaj11.01.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07

bu tabiri kullanmak istemiyordum ama sen webmaster nedir bilmiyorsun kardeşim bir kişi yepyeni bir site açsa bile webmaster dır bu arada benim internetim 4 gb kotalı o yüzden PS veya DW indiremiyorum bende kendim tablo tasarımdan tut online photoshop tasarımlarına kadar tüm tasarımlara kadar denedim şu anda yapiyoruz.tr.gg den bir tasarım kullanıyorum diye ben bir webmaster değilim diyorsun ayrıca sen benim 2 aydır uğraştığım siteme uğraşmışsın ama güzel olmamış filan diyorsun resmen emeğime saygısızlık yapıyorsun bu arada o anlattığın kadar iyi bir webmaster olmanı bekliyorum sitene hergünde gireceğim iyi bir webmaster nasıl olunurmuş senden görmek için bu arada konular çok dağıldı lütfen değerlendirmeye devam bu arada bu tartışmanın devamı için özel mesaj at bana
Mesaj11.01.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:
özürünüz kabul edilmedi.

üzerinize vazife olmayan ve sizin ile alakası bulunmayan konularda avukatlık yapmayın lütfen

Edilmezse edilmesin meraklısıyım.

pcajani yazmış:

eglencetime07

bu tabiri kullanmak istemiyordum ama sen webmaster nedir bilmiyorsun kardeşim bir kişi yepyeni bir site açsa bile webmaster dır bu arada benim internetim 4 gb kotalı o yüzden PS veya DW indiremiyorum bende kendim tablo tasarımdan tut online photoshop tasarımlarına kadar tüm tasarımlara kadar denedim şu anda yapiyoruz.tr.gg den bir tasarım kullanıyorum diye ben bir webmaster değilim diyorsun ayrıca sen benim 2 aydır uğraştığım siteme uğraşmışsın ama güzel olmamış filan diyorsun resmen emeğime saygısızlık yapıyorsun bu arada o anlattığın kadar iyi bir webmaster olmanı bekliyorum sitene hergünde gireceğim iyi bir webmaster nasıl olunurmuş senden görmek için bu arada konular çok dağıldı lütfen değerlendirmeye devam bu arada bu tartışmanın devamı için özel mesaj at bana

Ne güzel diyosun. Eglencetime07 webmasterliği çok iyi biliyorsan senden öğrenek Laughing
Mesaj11.01.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim kimseyle tartıştığım yok gayet güzel site değerlendiriyorum.

tartışmak isteyen varsa kendi kendisine konuşarak tartışma çıkartabilir.

ben tr.gg takılmıyorum gel .com a öğreteyim ney nasıl yapılır-webmaster kimlere denir logo nasıl yapılır kurallar ve dikkat edilmesi gereken özel noktalar nedir

gel hepsini anlatayım Wink
Mesaj11.01.2011, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:

ben tr.gg takılmıyorum gel .com a öğreteyim ney nasıl yapılır-webmaster kimlere denir logo nasıl yapılır kurallar ve dikkat edilmesi gereken özel noktalar nedir

ben bilmiyom sanki neyin ne olduğunu
Mesaj11.01.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime07 yazmış:

ben bilmiyom sanki neyin ne olduğunu

sen herşeyi bilirsin

sen mükemmelsin
sen olağnüstüsün

sen herşeyin en iyisini bilirsin çünkü senn:

3. kişisinnnn :@@@@@@
Mesaj11.01.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencetime 07

biliyormusun şu an dünyanın en iyi webmaster ı bile senin kadar hava atmaz örneğin facebook un yöneticisi google ni yöneticisi senin kadar hava atmıyor sen resmen olağanüstüymüşsün gibi hava atıyorsun yok .com lu sitem var gel öğreteyim filan çok feci artist sin .com lu sitenin URL sini at lütfen o müthiş sitene bakmak istiyorum konuyuda kapat artık bu arada ben tartışma çıkarmıyorum site değerlendiriyorum dedinya bendende sana bir söz:

Ben BS De Senin Kadar Her Konuyu Tartışmaya Çevirebilecek Kadar Usta Birin GÖRMEDİM
Önceki mesajları göster: