Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknik bir forum ne kadar hareketli olur , teknik bir forum oyun platformudur?
Eğer teknik bir forumsa bedava-sitem ile ilgili tüm konuları içerir sadece.
dünya kadar forum sitesi varken bir kullanıcı bu foruma girip ne gibi paylaşım yapma gereği duyabilir?Bedava-sitem kullanıcılarının sorularına cevap verebilmesi yeterlidir.Bir kullanıcı "tasarım nasıl yapılabilir" başlığını arayıp bulabiliryorsa , sorularına cevap verebilecek uzman moderatörlere uğlaşabiliryor ise kafidir.Burada ki moderatörlerin html ve css bilmeleri , bedava-sitem extralarını yönetebilmeleri , tasarım kodlayabilmeleri , photoshop gibi programları kullanabilmeleri gerekmekte ve sadece başlık kilitleme , oyun başlıkları açma değil kullanıcıların ; TEKNİK FORUM MODERATÖRÜNDEN istediklerini alabilmelerini sağlamaları gerekmektedir.
Kullanıcı kalitesi artırılmalı , oyun v.b başlılar yerine çeşitli css html kodlama ps v.s BEDAVA SİTEM KULLANICILARIN SİTELERİNDE İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRILACAK paylaşımlar ve başlıklar açılmalıdır.Kullanıcıların sorularına daha hızlı ve net cevap verilebilmeli , kullanıcıların SİTELERİNDE Kİ SORUNLARINDA GOOGLE'YE DEĞİL >>BEDAVA-SİTEM FORUMUNA UĞRAMALARI VE GEREKLİ CEVAPLARI almaları gerekmetedir.
Mesaj15.01.2011, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

futbol basketbol yani spor tartışmaları yapılması foruma canlılık kazandırabilir mi Question
Mesaj15.01.2011, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cevap

trojanali yazmış:
futbol basketbol yani spor tartışmaları yapılması foruma canlılık kazandırabilir mi Question

Evet ama bunlar tartışmaya dönüşebilir ve forumda istenmeyecek mesajlar gelebilir. Daha değişik yollara yönelmek en iyisi bu durumda.
Mesaj15.01.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimedya yazmış:
Teknik bir forum ne kadar hareketli olur , teknik bir forum oyun platformudur?
Eğer teknik bir forumsa bedava-sitem ile ilgili tüm konuları içerir sadece.
dünya kadar forum sitesi varken bir kullanıcı bu foruma girip ne gibi paylaşım yapma gereği duyabilir?Bedava-sitem kullanıcılarının sorularına cevap verebilmesi yeterlidir.Bir kullanıcı "tasarım nasıl yapılabilir" başlığını arayıp bulabiliryorsa , sorularına cevap verebilecek uzman moderatörlere uğlaşabiliryor ise kafidir.Burada ki moderatörlerin html ve css bilmeleri , bedava-sitem extralarını yönetebilmeleri , tasarım kodlayabilmeleri , photoshop gibi programları kullanabilmeleri gerekmekte ve sadece başlık kilitleme , oyun başlıkları açma değil kullanıcıların ; TEKNİK FORUM MODERATÖRÜNDEN istediklerini alabilmelerini sağlamaları gerekmektedir.
Kullanıcı kalitesi artırılmalı , oyun v.b başlılar yerine çeşitli css html kodlama ps v.s BEDAVA SİTEM KULLANICILARIN SİTELERİNDE İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRILACAK paylaşımlar ve başlıklar açılmalıdır.Kullanıcıların sorularına daha hızlı ve net cevap verilebilmeli , kullanıcıların SİTELERİNDE Kİ SORUNLARINDA GOOGLE'YE DEĞİL >>BEDAVA-SİTEM FORUMUNA UĞRAMALARI VE GEREKLİ CEVAPLARI almaları gerekmetedir.

Şimdi moderatör sizlere ne yapabilir başka?
Mod forumun genel düzenini saglıyorsa bu forumda ne mutlu o zaman çünkü bu forumda devamlı bir başlık açılıyor birini kontrol ederkene artından birçok başlık açılıyor .Birde artı olarak pm yoluyla yardım istemeleri modların aktif olarak forumda konulara nasıl yardım saglayacak.

Alıntı:
kullanıcıların SİTELERİNDE Kİ SORUNLARINDA GOOGLE'YE DEĞİL >>BEDAVA-SİTEM FORUMUNA UĞRAMALARI VE GEREKLİ CEVAPLARI almaları gerekmetedir.

Forumu dogru kullanma ve dogru arama yaptıgı sürec içerisinde google unutur Razz

trojanali yazmış:

Kazandırmaz bunlar önceden aktif halde idi ama hepsi kaldırıldı çünkü forum da bu bazı sorunlara yol açabiliyor...
Mesaj15.01.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu tartışmaya yol açıyor kapanmalı

Mesaj15.01.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardimsever-siteniz yazmış:

Laughing nerde açıyor böyle düşünerek ve yazarak açmaya teşvik edebilirsiniz Razz
Mesaj15.01.2011, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi düşünüldüğünde bilgimedya cidden mantıklı şeyler yazmış Smile

Forum Nasıl Canlanır???Forum Nasıl Canlanır???
Aklıma hiçbir şey gelmiyor.. Smile

Mesaj15.01.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:

Laughing nerde açıyor böyle düşünerek ve yazarak açmaya teşvik edebilirsiniz Razz

Mr. Green Mr. Green

Mesaj15.01.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında olay şurda bitiyor herşeyi moderatörlerden bekliyoruz.
Bazı olayları kendimiz çözersek forum otomatik olarak canlanır.
Mesaj15.01.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumun canlanmasını istiyorsanız eğlenceli şeyler ekleyin mesela forum oyunları

Mesaj15.01.2011, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumun canlamasını istiyosak diğer webmaster ları buraya çekmeliyiz ve daha yararlı başlıklar açmalıyız

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj15.01.2011, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
Forumun canlamasını istiyosak diğer webmaster ları buraya çekmeliyiz ve daha yararlı başlıklar açmalıyız

evet mesela php ve asp den iyi anlayanları..

çünkü bu forum yeterince html ve css ustası ile doldu bence..

diğer dillerede ihtiyacımız var..

onlarla birleştirirsek ortaya çok çok güzel şeyler çıkar sanırım..
Mesaj15.01.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumun canlanmasını istiyorsanız eğlenceli şeyler ekleyin mesela forum oyunları

Razz Forum kurallarımız sizleri o zaman uyarır .

Mesaj15.01.2011, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım61 bişe Paylaşmıştı forumda Cs1.5 İlgili Okudum Bişeler Yazdım Göndere Bastım Opss Konu Uçmuş Hızlı Modları Severim:D

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj15.01.2011, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence kesinlikle mesajlarla orantılı olarak rütbeler eklenmeli...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: