Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2011, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

farkında mısınız html kod yazınca googlea çıkan ilk 3 .tr.gg sitesinde ikisininin içerikleri tamamen gitmiş niye? (sayfaları neredeyse yok) (ama b-s hatası değil)
Mesaj09.02.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Server sorunundan kaynaklı olarak sayfaları silinmiş olabilir. İyi Forumlar! Wink
Mesaj09.02.2011, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada arkadaşlar kendimizi kandırmayalım. Forum neden sakin, sessiz? Bu forumu bu hale gelmesinde herkesin parmağı var. Koskoca bedava-sitem forumunda bana bir kişi destek çıktı mı bilmiyorum. Örnekler değiştirilmeli vs. gibi önerileri Support'a bildirdim. Ama kimse destek olmadı. Şu anda bende girdiğimde eski zevki bir türlü yakalayamadım ve bir forumda moderatörlük yapıyorum. Bence sizde bu işlerle fazla uğraşmayın artık.

Kalbi kırılan kişiler geri gelmiyor maalesef. Sorun bakalım moderatörlere niçin gittiklerini? Sorun anadolulular'a, sorun afilliyanlizlik'a. Herkes işini hallettikten sonra kabuğuna çekiliyor. Birbirine yardımcı oluyor mu? Hayır tabiki de. Şu anda kim hatırlıyor afilliyanlizlik'ı. Cemal Abi'yi. Aklınıza bile gelmemiştir birçoğunun. Silinen sitelerin açılmasını sağlamak için mesaj atıyor musunuz? Bir mesaj çok mu zor? Neden silindiklerini araştırıyor musunuz? Bu arada grafikerlere gelelim. cupacup, nurcin-ozer, skdizayn, sablontika. İlk grafikerlerden. Değerleri bilindi mi? Artık hemen hemen hepsi eskisi kadar ilgilenmiyor. Bundan sonra forum büyük bir ölçüde böyle devam edecek maalesef. İyi Forumlar!

*Forumu canlandırabileceğini düşündüğünüz bütün projelerde seve seve bulunurum. Wink
Mesaj10.02.2011, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Konunuz bir öneri değil, görüş olduğu için "Serbest Bölge"ye taşınmıştır. Wink

İyi forumlar.

Mesaj10.02.2011, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende özledim eski günleri.....

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj10.02.2011, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.02.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

çokmu zor yeniden öyle yapmak
Mesaj10.02.2011, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkorbitportali yazmış:

çok zor değil sadece duyarlı bs kullanıcıları artarsa bu çok kolay olur.
Mesaj10.02.2011, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkorbitportali yazmış:

Bence Zor....
Zaten İlk Banner reklamlar geldiğinde çoğu kişi gitmişti
birde başa pop-up reklamlar geldi.... kalanlarda öyle gitti

rankend on deviantART
Mesaj10.02.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
darkorbitportali yazmış:

Bence Zor....
Zaten İlk Banner reklamlar geldiğinde çoğu kişi gitmişti
birde başa pop-up reklamlar geldi.... kalanlarda öyle gitti

bende eskilerdenim çoğu kişi böyle gitti doğru. Bende onlarla gittim ama yine yeni yeniden buradayım Smile
Mesaj10.02.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun sorumlusu belli

sitenin üstüne banner kondu
pop-up reklamları eklendi
sitenin üstündeki reklamlar sesli oldu
yakında sitemize yönlendirmeler eklenecek Very Happy

bende önceden bs yi bırakmıştım önceki sitemde pop-up çıktı diye 1 ay girmedim nerdeyse sonra pop-up engellendiğini öğrendim bende döndüm Mr. Green
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj10.02.2011, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
bunun sorumlusu belli

bende önceden bs yi bırakmıştım önceki sitemde pop-up çıktı diye 1 ay girmedim nerdeyse sonra pop-up engellendiğini öğrendim bende döndüm Mr. Green

ama bakın bedava sitemi de düşnün bedava sitem sitelerden hiçbir şekilde karşılık istemiyo bunca işi bedavaya yapmıyorlar herhalde bir yerden gelir lazım onlara mecbur onlarda reklam yaptılar site ücretinden iidir yinede
Mesaj10.02.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkorbitportali yazmış:
teknoanlatim yazmış:
bunun sorumlusu belli

ama bakın bedava sitemi de düşnün bedava sitem sitelerden hiçbir şekilde karşılık istemiyo bunca işi bedavaya yapmıyorlar herhalde bir yerden gelir lazım onlara mecbur onlarda reklam yaptılar site ücretinden iidir yinede

Kardeşim bundan önce link reklam vardı genede kazanıyolardı....
gereksiz olan onbinlerce web site var bunları silseler kar ederleri bosuna onlara sistem parası ödüyorlar

rankend on deviantART
Mesaj10.02.2011, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

burada 2 sayfa doldurmak yerine gidin de forumda 2-3 olağanüstü paylaşım yapın.insanlar hücüm etsin başlığızına teşekkürler güzel paylaşım sağolasın v.s desin milletin başlığına yanlış yerde açmışsın yazacağınıza sorunun cevabını yazın.sonra forum kendiliğinden düzelir zaten.herkes birşeyler istiyor ama iş icraata gelince sadece istedikleriyle kalıyorlar daha önceden de bu tür başlıklar açılmıştı > en sonunda ne oldu moderatörler değişti 1-2 hafta hareketlilik oldu ee sonra ne oldu paylaşım 0-boş sohbet 11-12 sayfa helal olsun size bu başlığıda 20 sayfa yapın.forum hareketlenir ya böyle.gititiğiniz yolda hepinize başarılar diler emekleriniz için teşekkür ederim.
Mesaj10.02.2011, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

techlock yazmış:
burada 2 sayfa doldurmak yerine gidin de forumda 2-3 olağanüstü paylaşım yapın.insanlar hücüm etsin başlığızına teşekkürler güzel paylaşım sağolasın v.s desin milletin başlığına yanlış yerde açmışsın yazacağınıza sorunun cevabını yazın.sonra forum kendiliğinden düzelir zaten.herkes birşeyler istiyor ama iş icraata gelince sadece istedikleriyle kalıyorlar daha önceden de bu tür başlıklar açılmıştı > en sonunda ne oldu moderatörler değişti 1-2 hafta hareketlilik oldu ee sonra ne oldu paylaşım 0-boş sohbet 11-12 sayfa helal olsun size bu başlığıda 20 sayfa yapın.forum hareketlenir ya böyle.gititiğiniz yolda hepinize başarılar diler emekleriniz için teşekkür ederim.

sanki hiç uğraşılmadı bu konu hakkında :S bizde bunun nedenini tartışıyoruz...

+ sen başla istersen : Forum paylaşımları 2 senin :S

rankend on deviantART
Önceki mesajları göster: