Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2007, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar derdime care

ÖNCE HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER
SLİDE PRAGRAMINDA HAZIRLADIĞIM ŞİİRLİ RESİMLER.in ÜZERİNE HER TIKLADIĞIMDA BAŞKA BİR RESME TAM EKRAN OLARAK GEÇMESİNİ YANİ SLAYT GÖSTERİSİ GİBİ OLMASINI RESMİN GEÇİŞ ZAMANINI resme tıkladığımda değiştirebilmeliyim BÖYLE BİR PROGRAM VARMI TEŞEKKÜRLER
Mesaj27.08.2007, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: slide programı

slide programında yaptıgın slaytlarda program dan kaynaklı sınırlama var ben denedim olmadı
www.alp.tr.gg
Mesaj27.08.2007, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slide programı

alp yazmış:
slide programında yaptıgın slaytlarda program dan kaynaklı sınırlama var ben denedim olmadı
www.alp.tr.gg

nasıll olmuooo ben slayt yaptım ekledim yaa Idea
resimlerimi yönetten slaytını web sitene yüklerken, resimleri ekle demeden önce üstündeki resimleri küçült kutucuğundaki işareti kaldırman gereklii...

..........................................................................................................

ustam26 yazmış:
ÖNCE HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER
SLİDE PRAGRAMINDA HAZIRLADIĞIM ŞİİRLİ RESİMLER.in ÜZERİNE HER TIKLADIĞIMDA BAŞKA BİR RESME TAM EKRAN OLARAK GEÇMESİNİ YANİ SLAYT GÖSTERİSİ GİBİ OLMASINI RESMİN GEÇİŞ ZAMANINI resme tıkladığımda değiştirebilmeliyim BÖYLE BİR PROGRAM VARMI TEŞEKKÜRLER

değerli dostum ben kendime bir adet gifmaker indirdim.. istediğim resimleri slayt olarak istediğim zamanda istediğim tarzda akışkan hale getirebilidiğim hoş bir program..
işte program,,,

http://www.bestfreewaredownload.com/freeware/t-free-beneton-movie-gif-freeware-hfgoktcs.html

yalnız indireceksen sen detayları oku, freeware olmasına rağmen hiç bir yükümlülük almak istemem..
saygılarımla

Önceki mesajları göster: