Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2011, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar işte tasarım yapmiom tartışmayın lütfen!
Mesaj11.02.2011, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:

Bu konunun sizle alakası yok abisiyle millete hava atmaya çalışanlar var onları susturmaya yönelik yazılar bunlar...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj11.02.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Bu konunun sizle alakası yok abisiyle millete hava atmaya çalışanlar var onları susturmaya yönelik yazılar bunlar...

Bs bağımlısı ne demek bi rütbemi acaba!
Mesaj11.02.2011, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Bs bağımlısı ne demek bi rütbemi acaba!

300 Mesaj yazan herkese gelen bir yazı sadece yazı hiçbir fark yok Smile

Mesaj11.02.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: paylasimin icine ettiniz

nedir bu ya arkadasin biri tasarim yapiyorum diyor size ne ya eger yapabiliyorsa ve diger arkadasta kabul ediyorsa daha ne istiyorsunuz maksat sayfanin internette görünmesi degilmi burda arkadasi bir dövmedíginiz kaldi onu bir yere cagirinda üzerine üstlük birde dögün bari B.S.cakallar sarmista haberimiz yok yok ya böyle sey hayatimda görmedim demekki oluyormus arkadasida küstürdünüz o zaman iyi biliyorsaniz isteklere siz cevap verin hayret bir sey ya
bilgi paylasimla olur eger arkadas bazi seyleri bilmiyorsa ona siz ögreteceginiz yerde arkadasa yalancilikla suclamaya kadar vardiniz iyi ya .
Mesaj11.02.2011, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: paylasimin icine ettiniz

kaymakcilar-net yazmış:
nedir bu ya arkadasin biri tasarim yapiyorum diyor size ne ya eger yapabiliyorsa ve diger arkadasta kabul ediyorsa daha ne istiyorsunuz maksat sayfanin internette görünmesi degilmi burda arkadasi bir dövmedíginiz kaldi onu bir yere cagirinda üzerine üstlük birde dögün bari B.S.cakallar sarmista haberimiz yok yok ya böyle sey hayatimda görmedim demekki oluyormus arkadasida küstürdünüz o zaman iyi biliyorsaniz isteklere siz cevap verin hayret bir sey ya
bilgi paylasimla olur eger arkadas bazi seyleri bilmiyorsa ona siz ögreteceginiz yerde arkadasa yalancilikla suclamaya kadar vardiniz iyi ya .

Hayır orada ben konuyu yanlış anlamışım sonradan arkadaş izah etti ben özürümü diledim...

Mesaj11.02.2011, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: paylasimin icine ettiniz

kaymakcilar-net yazmış:

tmm kareşim boşver zaten yapmiom artık tasarım zaten onların sözşeri bana değil ben demiştim css tasarım yapiom css yi tartışıolar!Sen yorma kafanı!
Mesaj12.02.2011, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu: ABİ TASARRIM İSTİYORUM

Mesaj12.02.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ABİ TASARRIM İSTİYORUM

farkimiztarzimiztarzimizkarizmamiz yazmış:
http://farkimiztarzimiztarzimizkarizmamiz.tr.gg/

Helal olsun buda ayrı bişi Very Happy

Mesaj12.02.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ABİ TASARRIM İSTİYORUM

paylasim61 yazmış:
farkimiztarzimiztarzimizkarizmamiz yazmış:
http://farkimiztarzimiztarzimizkarizmamiz.tr.gg/

Helal olsun buda ayrı bişi Very Happy

Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.02.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
stylesdesings yazmış:
paylasim61 yazmış:
alimengu yazmış:
[b]Şahsen Ps Üreticisinin Neden Tasarimini Ps ile yapmadiği beni ilgilendirmez.
Ps tasarim dediğiniz seyden kastiniz nedir bilmiyorum ama çoğu Bs sitesi tasarimini psde çizip css olarak kodluyor.Css tasarim Ayri birsey değildir Wink Çizilmeden kodlanmaz. Yada arkaplanina Renk değeri verilir. O şekilde kodlanir.

Kodlamanı kelime anlamı birşeyi elle yapmaktır css kodlamak demek kodları elinizle yazıp sadece resim olması gerekn yerlere resim koymaktır ps ayrı birşeydir Wink 2 senedir css tasarım yapıp satıyorum benden iyi bildiğinizi idda etmeyiniz Wink

Sen Neyle Çiziyorsun Onu Söyle bana Bir Program Vs. İle Çizmeden Renklerle Yapsanda Resile Yapsanda Css Cssdir
Kod:
<div id='div adı'> Buraya Ne Yapacaksanız Yapın</div>

Şeklinde Başlanır Ve Css Dede .
Kod:
divadı { veya #div adı{

şeklinde ÖZelleştirilir Siz Bunları Söyleyerek Bütün Bsyi Sa.ak Yerine Koyup Kendinizi Ön Plana Çıkarmaya Çalışsanızda Yapamaszsınız!
Bunları Söyleyerek Hiçbirşey Bilmediğinizide Kanıtladınız !
İyi Forumlar Dilerim...[/b]

Tabi kesin onlarla başlayıp bitiyordur Wink bilmediğin fazla şey var ama zamnla öğrenecen bende bir zamanlar senin gibiydim Smile

Bitek Artisliğin Var Ve İnanırmısınız Bilemem Bilgisayar Mühendisliğini Bitirmiş Abim Var. Şuan Yapay Zeka Hakkında Çalılıyorlar Sizin Gibi Basitlerle Uğraşarak Abime Karşı Saygıssızlık Yapıorum Ama Eve Gelsin Soracağım Kim haklı !

Abinizle hava atmayın bana benimd eabim kadar yakınlarım var şuanda birisi bir bankadan gelen stek üzerine internet üzerinden bankacılık scripti hazırlıyorlar Wink

Very HappyVery Happy Yapay zeka diorum kendi kendine müdahale eden bir program Wink

Yapay zekanın ne olduğunu sizden daha iyi biliyorum bana birşey öğretmeye çalışmayın benden birşeyler öğrenmeye çalışın Wink

Büyük konuşan bir bücürden birşey öğrenemem istersen özelden adres ver reel görüşelim Wink
Mesaj12.02.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshop,ta olurşturulan bir şablon tabikide "CSS Tasarıma" dönüştürilebilir. Very Happy siz neyi tartışmasını yapıyorsunuz ya.

" 'çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın' yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın"
Mesaj12.02.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

techlock yazmış:
photoshop,ta olurşturulan bir şablon tabikide "CSS Tasarıma" dönüştürilebilir. Very Happy siz neyi tartışmasını yapıyorsunuz ya.

" 'çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın' yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın"

ben photoshopta yapmiom. bi sitede yaiom. onları yaptığım tasarımının kodu nu tartişiolar biri dio css dir dieri dio değil Rolling Eyes
Mesaj12.02.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: kkk

KARDEŞ BANA Bİ METİN2 TASARIMI Smile
Mesaj12.02.2011, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kkk

lagelhele yazmış:
KARDEŞ BANA Bİ METİN2 TASARIMI Smile

yapmiom artık!
Önceki mesajları göster: