Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2011, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=126881&highlight=ice+blue
Al Buyur Bu Da Program Ve Daha Gelişmiş ve Kolay Kullanım Boyutları Seçilebilir Daha Dandik Olanını Paylaşıp Ben Getirdim İlk Diyorsun Eski Falanda Değilsin Eski Kimler Biz Tanıyoruz Çünkü Bizde Eskiyiz Eski Olsan bunun Olduğunuı Bilirdin Wink
Mesaj06.02.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş benim konuyu bana yolluorsun o kişi benim zaten benim sitenin forum adresini Very Happy
Mesaj06.02.2011, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

stylesdesings yazmış:
Al Buyur Bu Da Program Ve Daha Gelişmiş ve Kolay Kullanım Boyutları Seçilebilir Daha Dandik Olanını Paylaşıp Ben Getirdim İlk Diyorsun Eski Falanda Değilsin Eski Kimler Biz Tanıyoruz Çünkü Bizde Eskiyiz Eski Olsan bunun Olduğunuı Bilirdin Wink

kardeş ben website-tasarimi.tr.gg kimle dans edion Very Happy
Mesaj06.02.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni Küçük Düşürmek İstemem Ama add-url Kayıt tarihi 20.09.2008 13:39:58 Yani 3 Senelik Kullanıcısın Daha Fazla Değil SmileSmileSmileSmile
Mesaj06.02.2011, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 senelik ama programı getiren benim kardeş ne iş yaptığıma bak. Hem az önce programı getireni övüodun yok önceden getirdi daha iyisi falan. programı getiren ben çıktım gene yaranamadık Very Happy komiksin
Mesaj06.02.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler Aferin Hayırlı Olsun Başarılar Ne Diyim Doğrusunu Yağmışsın Ama3 Senelik Kullanıcı İlk Dğeildir Herneyse Konuyu Dağıtmayalım..
İyi Forumlar !

Mesaj06.02.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

[Flood Değildir Bilgidir]
Boşuna Adres İçin Pm'e Gerek Kalmadı Buyrun http://propaylas.blogspot.com/2011/02/iceblue-editor.html

Mesaj06.02.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

stylesdesings yazmış:
[Flood Değildir Bilgidir]
Boşuna Adres İçin Pm'e Gerek Kalmadı Buyrun http://propaylas.blogspot.com/2011/02/iceblue-editor.html

kardeş ben ilk demedim eski kullanıcıyım dedim birincisi. ikincisi reklam olmasın die burdan vermemiştim linki Smile
Mesaj06.02.2011, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

addurl-forum yazmış:
stylesdesings yazmış:

kardeş ben website-tasarimi.tr.gg kimle dans edion Very Happy

Artislik aoma 3 senelik userliğin ve amatör css tasarımla Wink
Mesaj06.02.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

website-tasarimi yazmış:
ben yapmadım benim eski sitem add-url çoook eski kullanıcıyım o siteyle araştırma yaparken alman sitesinde bulmuştum sora dilini deiştirdim. ben yaptım die bir şey sölemişmiyim Wink bilen bi arkadaş varmış ona daha iyisini yapmasını önerdim bu artislikse evt yaptım Wink çok uğraşıosanız siz bulsaydınız. zamanında ilk ben getirdim bs ye bunu tşkr edicenize söylediğinze bakın Wink

demişmisin dememişmisin?
Mesaj07.02.2011, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

stylesdesings yazmış:
website-tasarimi yazmış:
ben yapmadım benim eski sitem add-url çoook eski kullanıcıyım o siteyle araştırma yaparken alman sitesinde bulmuştum sora dilini deiştirdim. ben yaptım die bir şey sölemişmiyim Wink bilen bi arkadaş varmış ona daha iyisini yapmasını önerdim bu artislikse evt yaptım Wink çok uğraşıosanız siz bulsaydınız. zamanında ilk ben getirdim bs ye bunu tşkr edicenize söylediğinze bakın Wink

demişmisin dememişmisin?

çok eski ile ilk arasındaki farkı biliomusun_? Bu siteyide bıraktığımı 10 defa söyledim 2010 üyesisin sus bi zahmet be
Mesaj07.02.2011, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bi el birliği ile arşivleri paylassak programı editörü kullanımı çok kolay olcak bi destek verseniz
Mesaj07.02.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum ?
Mesaj07.02.2011, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

website-tasarimi yazmış:
stylesdesings yazmış:
website-tasarimi yazmış:

demişmisin dememişmisin?

çok eski ile ilk arasındaki farkı biliomusun_? Bu siteyide bıraktığımı 10 defa söyledim 2010 üyesisin sus bi zahmet be

Kimseye Sus Diyemessn Yanlış Anlaşılma Olmuş !
Fakat Ben tehlikelidj1907ydim forumda aktif olmasamda kayıt tarihim yetiyordu Wink
Mesaj08.02.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayıt tarihiyle iş olsa keşke
Önceki mesajları göster: