Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2012, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Site İki Tasarım .s

Arkadaşlar bu konu daha önce forumda varmı bilmiyorum kurcaladım biraz fazla vaktim olmadığı için yeni bir başlık açtım.(Forumda varsa kusra bakmayın)...

Neyse konumuza gelelim arkadaşlar benim sitem normalde Ice Blue fakat ben başka bir sayfamın CSS olmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

İyi Günler
Mesaj14.04.2012, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce Tasarımını Css Yaparsın Sonra İstediğin Sayfaya Girersin Sonra Girdiğin Sayfadan CTRL + U Yap Kaynağı Kopyala YAni Sonra Tasarımını İceblue Yap Hangi sayfayı Css Tasarımm Yapmak İstiyosan O sayfaya Gir Ve Kaynak Butonuna Bas kopyaladığın kodu YApıştır Böyle Olabilir ama Başka Çeşitte Vardır.
Mesaj14.04.2012, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
İlk önce Tasarımını Css Yaparsın Sonra İstediğin Sayfaya Girersin Sonra Girdiğin Sayfadan CTRL + U Yap Kaynağı Kopyala YAni Sonra Tasarımını İceblue Yap Hangi sayfayı Css Tasarımm Yapmak İstiyosan O sayfaya Gir Ve Kaynak Butonuna Bas kopyaladığın kodu YApıştır Böyle Olabilir ama Başka Çeşitte Vardır.

Diyecek birşey bırakmamıs Wink
Mesaj14.04.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj18.04.2012, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş kusura bakma ama ben anlamadım yazdığından çok teşekkür ederim genede Smile
Mesaj18.04.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:

arkadaşın açıklama karışık olmuş şöle olması gerekirdi (bence) Arrow

ilk önce tasarımın ıceblue iken kaynaktan kodları al sonra tasarımını css yapıp almıs oldugun kodları hangi sayfanı ıceblue istiyorsan oraya kodları yapıştırıp kaydet

benim bu şekilde söylememin nedeni tasarımınız ıceblue iken her hangi bir sayfanızı css tasarım yapamazsınız ama css tasarımdayken ıceblue tema yapabilirsiniz her hangi bir sayfanızı (bunun tek bi sorunu daha var düzenlemekte zorlanırsınız )

öneri : hangi tasarım dilinden hoşlanıyorsanız onu yapın derim fazla kurcalamaya gelmez malum tr.gg de pek fazla seçenek yok o yuzden elimizdekileri en iyi şekilde kullanmamız lazım boş ver yok ıceblue ıken css veya css ıken ıceblue Smile birini seçin ve kullanın Razz Wink
Mesaj18.04.2012, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
arkadaşın açıklama karışık olmuş şöle olması gerekirdi (bence)

bu yazımı duzenlemek isterim çok pardon şöle yazmısım şu şekilde olması gerekirdi yazcaktım Mr. Green
Mesaj18.04.2012, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

*Tasarımcı amca açıklamanızı gayet net ve yeterli buldum Smile
Bu konu hakkında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

İyi Günler
Mesaj18.04.2012, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
turk-ish yazmış:

arkadaşın açıklama karışık olmuş şöle olması gerekirdi (bence) Arrow

ilk önce tasarımın ıceblue iken kaynaktan kodları al sonra tasarımını css yapıp almıs oldugun kodları hangi sayfanı ıceblue istiyorsan oraya kodları yapıştırıp kaydet

benim bu şekilde söylememin nedeni tasarımınız ıceblue iken her hangi bir sayfanızı css tasarım yapamazsınız ama css tasarımdayken ıceblue tema yapabilirsiniz her hangi bir sayfanızı (bunun tek bi sorunu daha var düzenlemekte zorlanırsınız )

öneri : hangi tasarım dilinden hoşlanıyorsanız onu yapın derim fazla kurcalamaya gelmez malum tr.gg de pek fazla seçenek yok o yuzden elimizdekileri en iyi şekilde kullanmamız lazım boş ver yok ıceblue ıken css veya css ıken ıceblue Smile birini seçin ve kullanın Razz Wink

bunları birleştir ortaya şahane bir şey çıkar Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: