Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2011, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bem istenilen fiatı çok yüksek buldum, yurt dişı ile aynı fiat uygulaması yapıldığı söyleniyor ama , yurt dişı ile türkiye standartları (aylık kazanç) birmi sizce,
asgari ücret 620 tl arkadaşlar burda.
Mesaj22.02.2011, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir süredir taşınma işiyle uğraştığım için, foruma giremedim, bugün baktığımda, bu yeni gelen reklam kaldırma paketi hakkındaki yorumları ve paket ile ilgili ayrıntıları gördüm.
ya kırıcı olmak istemiyorum, ama sitelerimi silerler korkusu ilede susmuyacağım, fikirlerimi açıkça beyan edeceğim. 65 tl reklam kaldırma ücreti inanılmaz yüksek, bende aynı skmedia gibi paket geldiği zaman gururum5 sitem için alırım diyordum. fakat öyle uçuk bir fiyat istenmişki, insan emeklerinin, bs ye olan güveninin sömürüldüğünü düşünüyor. yapmayın allah aşkına bs de sitesinden para kazanan kaç kişi var,yada kazananların kazancı neki,
ilk bs ye başladığımızda 1 satırlık reklam vardı, arkasından 728+90 banner reklam geldi saygı duyduk, onlardakazansın dedik,onun arkasından popup reklam ve layer reklam. şimdide bu reklamlardan kurtulmak için 65 tl gibi uçuk bi rakam istemişiniz. şimdi diyeceksinizki eee sen adsensenin reklamlarını yayımlıyorsun, kazanıyorsun, iyide güzel kardeşim ben bs nin sunduğu imkanlardan ziyade,gece gündüz emek verdiğim için kazanıyorum, bunuda yabana atmamak gerek, hem kazanıyor, hem kazandırıyorum. bs de herşey ticarete döküldü. dahada sitelerime yeni şeyler ekliyeceğimi sanmıyorum, çünkü siteler bizim değil biz bir nevi kiracıyız. aman sitem silinir, onca emeklerim boşa gider korkusu yetmiyormuş gibi. bu uçuk fiyatlarla biz sitelerimizin gerçek sahipleri asla olamayız. avrupa ülkelerinde nasıl bilmem ama TÜRKİYE'de 65 tl büyük para, heleki tek bir paket için.
Mesaj27.02.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saçma ve komik bir raham olmuş. Uzun süredir uğramıyordum BS ye. O dillendirdiğiniz rakamın daha aşağısına 500 mb host (biz 1 gb veriyoruz demeyin resimden başka bir şey yüklenmiyor) 1 .com uzantılı bir domain alabiliriz. Reklamsız sorunsuz. Ayrıca dilediğimiz içerik yöneyim sistemini de (wp wb smf) kurabiliyoruz.

Açıkcası Türkiye şartlarını göz önüne almadığınız aşikar.

BS bedava olmaktan çıktı reklam ve para tuzağı olma yolunca ilerliyor.
Mesaj08.03.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım 65 TL Kullanıcılara Fazla Gelecek.
65 TL' ye kişisel Host Alınabilir(com,net gibi) Çoğu Kullanıcıların Bu Uygulamayı Kullanmayacağını Düşünüyorum.

Bu Uygulamanın Geleceği Garantiydi Çünkü Her Bedava Host Veren Siteler Gibi Bedava-Sitem'de Bunu Yapacaktı...

Başarılar Dilerim....
Mesaj10.03.2011, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

80€ yerine sadece 29,90€

Bunu görünce gerçekten yaşadık dedik. Büyük indirim var sakın kaçırmayın! Very Happy

Hadi içine domain hakkı da verseniz anlarım bir derece. Ama millet buraya bedava olduğu için geliyor. Genellikle de bu parayı kazanacak yaşa gelmeyenler.

webme ya bizle dalga geçiyor, ya da Türkiye şartlarında 65 TL ne demek bilmiyor.

Hee indirim yapmış hakkını yemeyelim, Allah razı olsun. Smile
Mesaj25.03.2011, 06:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk başlarda ne güzeldi dimi bu site
Mesaj14.05.2011, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: bu paket salakça

ona o parayı vereceğine .comlu domain al daha iyi varan2 hemde ben paketsiz işi hallettim
Mesaj11.06.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok pahalı
Mesaj11.06.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba ne düşünerek bu fiyati biçtiniz? İnsanlar bu paketi almak yerine kimsenin reklam vermediği kendi hostunu ve domainini alir.Hemde daha ucuza Rolling Eyes bende 5 - 10 tl olurda aliriz diyordum. Saçma olmuş Paketi kaldırın daha iyi
Mesaj18.07.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla çok kötü bir şey.
Mesaj25.07.2011, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bencede biraz fazla o ücretle 3 yıllık donamım alına bilir. çok fazla hem herkes veremeye bilir.
MOBİL YÜKLEME OLSA GÜZEL OLUR.
ALLAHvardir
Mesaj01.08.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu: SSS

MOBİL ODEME OLSA ALIRDIM Mr. Green
Mesaj05.08.2011, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye'ye göre fiyatlar koca bir saçmalık.
Mesaj11.08.2011, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraklesmtn2 yazmış:
Türkiye'ye göre fiyatlar koca bir saçmalık.

evt bencede .
Mesaj12.08.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fiyatı çok pahalı. O parayı vereceğime .com site alırım daha iyi.