Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

fiyatlar dier ulkelerle aynı tutulmus?
H ADSENSE BİLE DİER ULKERE LERE TIK BASINA VERDİĞİ FİATIN YARISINI BİLE BİZ TURKLERE VERMİOR YADA DİER REKLAM ULKELERİ AMA ALMAYA GELİNCE AYNI TUTTUK DİORSUNUZ HELAL OLSUN ZATEN BV Yİ KULLANAN KISILERİN PARASI OLSA HOST+DOMAİN ALIR 50 TLYE BABAGİBİ JOOMLA HEMDE SİTESİNİ YAPAR
Mesaj22.09.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. Defa Yorum Yapıyorum
Ama Bunlar Saçmalık Değil Aslında
Adamlar Bedava Hizmet Veriyorlar Diye Bu Karşılığı Daha Önceden Kullananlar Vardı
İşte Bu Yüzden Böyle Şeylerin Yapılması Çok Doğal Karşılanır Benim İçin Hiç Hoş Değil
Ama Pop - Up Reklamını Kaldırabiliyoruz En Azından Birde Onuda Düşünün Şimdi Siz Bana Diyeceksiniz Ki Eğer Öyle Bir Şey Olsaydı Burada 5 Dakika Bile Durmazdım Dersiniz Ama Kolay Değil O Kadar Bir .Com Uzantılı Site Kaç Para Biliyorsunuz Mu Siz Hadi Hosting Paketini Aldınız Diyelim Ki , Domaini Nasıl Parasız Ücretsiz Alacaksınız Bunları Hesap Ederek Kararlarınızı Vermelisiniz .Com Uzantılı Sitenizi Kolayca Düzenleyemezsiniz Ama Bedava Sitenizi Buradan Kolayca Düzenleyebilirsiniz Bunları Göz Önünde Bulundurmamız Lazım Ki Ona Göre Yorum Yapalım Değil Mi ? Zaten Tasarım Çizmek Ve Kodlatmak Ve Benzeri Şeyler Fazla Çok Zor Değil Herkezin Yapabilceği Tasarlayacağı Şeyler Var Bunlar Sebeb Olamaz Böyle Düşünürseniz Çok İyi Olur Gerçekten Kaç Kişi Ayrıldı Buradan Pek Bilemem Ama Burası Bağımlılık Yapıyor İnsana 2008 Den Hatta 2007 Den Beri Burada Sayılırım ..
Mesaj04.10.2011, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
2. Defa Yorum Yapıyorum
Adamlar Bedava Hizmet Veriyorlar Diye Bu Karşılığı Daha Önceden Kullananlar Vardı
İşte Bu Yüzden Böyle Şeylerin Yapılması Çok Doğal Karşılanır Benim İçin Hiç Hoş Değil
Ama Pop - Up Reklamını Kaldırabiliyoruz En Azından Birde Onuda Düşünün Şimdi Siz Bana Diyeceksiniz Ki Eğer Öyle Bir Şey Olsaydı Burada 5 Dakika Bile Durmazdım Dersiniz Ama Kolay Değil O Kadar Bir .Com Uzantılı Site Kaç Para Biliyorsunuz Mu Siz Hadi Hosting Paketini Aldınız Diyelim Ki , Domaini Nasıl Parasız Ücretsiz Alacaksınız Bunları Hesap Ederek Kararlarınızı Vermelisiniz .Com Uzantılı Sitenizi Kolayca Düzenleyemezsiniz Ama Bedava Sitenizi Buradan Kolayca Düzenleyebilirsiniz Bunları Göz Önünde Bulundurmamız Lazım Ki Ona Göre Yorum Yapalım Değil Mi ? Zaten Tasarım Çizmek Ve Kodlatmak Ve Benzeri Şeyler Fazla Çok Zor Değil Herkezin Yapabilceği Tasarlayacağı Şeyler Var Bunlar Sebeb Olamaz Böyle Düşünürseniz Çok İyi Olur Gerçekten Kaç Kişi Ayrıldı Buradan Pek Bilemem Ama Burası Bağımlılık Yapıyor İnsana 2008 Den Hatta 2007 Den Beri Burada Sayılırım ..

2008den beri bende buradayım benim sırtımdan yükselmek isteyene bağımlı olamam(Bi kere ben bağımsız yaşamayı seviyom).İkincisi comlu site açmak kaç para diyorsun gel ben sana 1GB Alan,1 comlu domain,10GB trafik ve limitsiz alt hizmeti yıllık 30TL'ye satıyım(He bu arada düşün bu 30TL'nin içinde beim de komisyonum var).Hatta eğer biraz araştırısan yıllık 20 liraya sınırsız hosting ve trafik bile bulabilirsin!
Mesaj24.10.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

TÜM YORUMLARI OKUDUM HERKES HAKLI...
BEDAVA SİTEM SAĞOLSUN BEDAVA SİTE AÇMAMIZA OLANAK SAĞLIYOR TEŞEKKÜR EDİYORUZ KOLAYCA ANLAŞILABİLİR DÜZENLENEBİLİR BİR KOLAYLIKTA SAĞLIYOR ANCAK 65 TL BİRAZ FAZLA DİĞER ARKADAŞLAR ARASINDA VURGULANAN YAŞ ORTALAMASI MEVZU GENEL OLARAK DÜŞÜK BİR YAŞ ORTALAMASI MEVCUT BU YÜZDEN FİYATIN BİRAZ DAHA DÜŞÜK OLMASI GEREKTİĞİ KANAATİNDEYİM... 65 TL YERİNE 30 TL CİVARI DAHA UYGUN OLURDU DİYE DÜŞÜNÜYORUM... 30 OLURSA SÖZ REKLAMI KALDIRACAĞIM Smile
Mesaj26.10.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.11.2011, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence Kötü Bir Fikir

Yani Bedava Sitemin Bu Kısmının Paralı Olmasını Pek Hoş Bulmuyorum Kaldırılsında Demiyorum Çünkü İstesem Css Tasarımla Reklam Bölümünü Çok Güzel Gösterebilirim Ama Neyse Bence Site Hiti Çok lunca Reklamı Kalkmalı Mesela Siteme Tam Olarak 3214 Kişi Girmiş Mesela Bu 5000 Olunca Reklam Otomatik Kaldırılmalı Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj12.11.2011, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla benim için hava hoş reklam olsa ne olur olmasa ne olur nasıl olsa pop-up reklamı kaldırılıyor o bana yetiyor.
Mesaj21.11.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu paravı asla vermem. Yuh yani. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj15.12.2011, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fiyatta sıkıntı yok , ben veririm.. Hemde 2 katınıda veririm. Neden veririm ? Sitem örnek siteler yarışmasında seçildi. Peki nerede örnekler ? Yok. Size tavsiye , bence örnekler bölümünü güncellerseniz , eklenen siteler , reklamlarını kaldırır. Bende kaldırırım.

Lutfen cevap yollayın..
Mesaj15.12.2011, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
aykut-servis yazmış:
2. Defa Yorum Yapıyorum

2008den beri bende buradayım benim sırtımdan yükselmek isteyene bağımlı olamam(Bi kere ben bağımsız yaşamayı seviyom).İkincisi comlu site açmak kaç para diyorsun gel ben sana 1GB Alan,1 comlu domain,10GB trafik ve limitsiz alt hizmeti yıllık 30TL'ye satıyım(He bu arada düşün bu 30TL'nin içinde beim de komisyonum var).Hatta eğer biraz araştırısan yıllık 20 liraya sınırsız hosting ve trafik bile bulabilirsin!
Ben hostu bedava veriyom sen domain paranı çıkart yeter 15 lira Very Happy
Mesaj29.12.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapacak bisi yok bedava site iste. arasira acilsin kapansin popup ne yapalim. Smile
bedava hizmetin icinden bir sekilde para kazanmalari gerek. sadece suna cok guldum size diger ulkelerle esit tuttuk ne demek ki ? yari fiyati bilse pahali.
10 dolarlik bir islemle domain host bi arada alinir.(arayan bulur)
Mesaj10.01.2012, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bundan sonra elestiri amacli ve ön yargili, alayci ve kücük düsrmeye yönelik aciklamalar yapan olursa.
Forumdan banlanacaktir.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.02.2012, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
Bundan sonra elestiri amacli ve ön yargili, alayci ve kücük düsrmeye yönelik aciklamalar yapan olursa.
Forumdan banlanacaktir.

yorumlarımızı bekliorsunuz.Yorum olumlu yada olumsuz herşey öyle değilmi eleştiriden kastın kötü buluorsam yorum yazmıyımmı ona göre yazıcamda :::::::Smile
Mesaj21.08.2012, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir yıl önce 29 Euro ödeyerek reklam özgürlüğü paketi aldım. Paketi alrken gelen mailde ve bu başlık altındaki ilk sayfada yönetim tarafınan yapılan açıklamada da gösterildiği üzere" Paket 1 yıllıktır ve iptal etmezseniz 1 yıl sonra otomotik olarak uzatıacaktır" deniyor. Ben de otomatik olarak uzaması için iptal etmedim. Şu anda sitem silinmiş durumda. Herhangi bir bilgilendirme ya da uyarı yapılmadan sitemi silmişler. Ödeme yaparken böyle bir uyarı yok. Reklam paketi ve bedava site birbirinden ayrı şeyler denilmiş. Ödeme yapılmadığı taktirde sitenin silineceği ile ilgili bir açıklama yok. Zaten ödeme sadece reklam paketi ile ilgili, siteyle değil. Anlaşılır gibi değil.
Açılması için tekrar manuel olarak ödeeme yapmam gerekiyormuş. Artk ödeme yapmak istemiyorum.
Kısaca:
Suçum para ödeyerek reklamın kaldırılması. Hiç para ödemeden yıllardır yayında olan sitem var. Bir kere ödedim diye potansiyel müşteri olarak görülüyorum ve tekrar ödememi istiyorlar.
Umarım bu mesajım silinmez ve bir açıklama yapılır,
Sitemin tekrar yayınlanmasını istiyorum,
Saygılar
Mesaj21.08.2012, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalovahavacilik yazmış:
Bir yıl önce 29 Euro ödeyerek reklam özgürlüğü paketi aldım. Paketi alrken gelen mailde ve bu başlık altındaki ilk sayfada yönetim tarafınan yapılan açıklamada da gösterildiği üzere" Paket 1 yıllıktır ve iptal etmezseniz 1 yıl sonra otomotik olarak uzatıacaktır" deniyor. Ben de otomatik olarak uzaması için iptal etmedim. Şu anda sitem silinmiş durumda. Herhangi bir bilgilendirme ya da uyarı yapılmadan sitemi silmişler. Ödeme yaparken böyle bir uyarı yok. Reklam paketi ve bedava site birbirinden ayrı şeyler denilmiş. Ödeme yapılmadığı taktirde sitenin silineceği ile ilgili bir açıklama yok. Zaten ödeme sadece reklam paketi ile ilgili, siteyle değil. Anlaşılır gibi değil.
Açılması için tekrar manuel olarak ödeeme yapmam gerekiyormuş. Artk ödeme yapmak istemiyorum.
Kısaca:
Suçum para ödeyerek reklamın kaldırılması. Hiç para ödemeden yıllardır yayında olan sitem var. Bir kere ödedim diye potansiyel müşteri olarak görülüyorum ve tekrar ödememi istiyorlar.
Umarım bu mesajım silinmez ve bir açıklama yapılır,
Sitemin tekrar yayınlanmasını istiyorum,
Saygılar
Merhabalar , probleminizi anlayabiliyorum.. Ancak burada bu yazdıklarınız pek ilgi görmez.. support-tr( at )webme.com adresine aynı yazıyı mail atmanızı tavsiye ederim. Umarım çözüme kavuşur.. Kolay gelsin.