Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam özgürlügü paketi sorulari icin

Reklam Özgürlügü Paketiyle ilgili sorularinizi burda sorabilirsiniz.

FAQ:

Sitemdeki reklamlari nasil kaldirabilirim?
Eger reklamlar sizi rahatsiz ediyorsa, Reklam özgürlü paketine sahip olabilirsin. Nasil bu pakete kolayca sahip olabilirsiniz, burdan ögrenebilirsin:
Reklami kaldirmak – Reklamsiz Site!

Reklam özgürlügü paketinin bana ne gibi faydalari olucaktir?
Sitenizde, Forumda, Yöneteci-Panelinde reklamlar kalkicak ve sitenizde kendi reklamlarinizi yapabileceksiniz.

Paket ücreti ne kadar?
Reklam özgürlügü paketine aylik 2,90€, yillik 34,80€ sahip olabilirsiniz. Düzenleme ücretleri olmayacak. Ücretler alman Baukastenin´de ki ile ayni olucak.

Nasil ödeyebilirim?
Nasil bu pakete kolayca sahip olabilirsiniz, burdan ögrenebilirsiniz:
Reklami kaldirmak – Reklamsiz site!

Hangi ödeme imkanlari var?
Ilk etapta sadece Paypal ile. Paypal üzerinden bir cok ödeme imkani zaten mümkün
hangileri bunlar, burdan ögrenebilirsin:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_display-country-functionality-outside

Paketi aylik mi yoksa yillik mi ödeyecegim?
Ücretler bir yillik ön ödemeli yani 12 aylik ödeniyor.

Eger Reklam özgürlügü paketi –siparis sayfasi acilinca icerik gösterilmiyorsa, icerigi nasil görebilirim?
Bazi Bowserler (örn.:Chrome) veya reklam engelleyiciler iceriklerin gösterilmesini engelliyor. Icerikleri görebilmeniz icin diger Browserleri (örn.: Firefox) kullanip siparis verebilirsiniz ve reklam engelleyicilerin aktif olmamasina dikkat ediniz.

Hangi Ülkelerde Reklam özgürlügü paketi kullaniliyor?
Aktif olarak 190 ülkede kullaniliyor, listeyi asagidaki linkte bulabilirsiniz:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_display-country-functionality-outside

Uygun bir tanitim fiyati olucak mi?
Evet, tanitim amaciyla ücretli olucaktir, bu 34,80€ yerine 29,90€ ve düzenleme ücretlerini size hediye ediyoruz.

Paketim otomatik olarak ve sorunsuz uzatilacak mi?
Evet, paketiniz otomatik olarak uzatilacak, paketi iptal edebilmeniz icin sözlesmenizin bitis tarhinden 4 hafta önce posta yolu ile yada fax´la kisa bir dilekce göndermelisiniz.

Pakete sahip olabilmem icin yas sinirlamasi var mi?
Evet, pakete 12 yas sinirini dolduran herkes sahip olabilir.

Reklam özgürlügü paketinin siparisini verdim. Ne zaman reklamlar sitemden kaldirilir?
Reklam özgürlügü paketi ücretlerinin ödenmesiyle birlikte 5 gün icerisinde kaldirilicaktir.

Paketim icin nasil fatura alabilirim?
Paketinizin aktif edilmesinden sonra faturaniz hazirlaniyor, eger faturanizi talep ediyorsaniz, billing-tr( at )webme.com adresine kisa bir e-Mail atiniz.

Eger paketi iptal edersem, siteme ulasim saglanabilicekmi?
Siteniz paketlerimizden bagimsiz olarak calisiyor. Sitenize paketlerden öncede ulasim saglaniyordu sonrasinda da ulasim saglanicak. Sadece paket özelliklerini ve reklam özgürlügünü kaybediyorsunuz.

Ne zaman diger paketler (örn.: Domainler) gelicek?
Evet. Yurtdisinda reklam özgürlügü paketine talebin yuksek olmasi diger paketlerin ne zaman gelecegini belirliyecek. Reklam özgürlügünden Premium pakete gecis mümkün olucaktir.

Neden simdilik sadece bir paket var?
Reklam özgürlügü paketini hayata gecirmek domainli premium paketinden daha basit. Bu sebebten dolayi önceligi reklam özgürlügü paketine verdik.

Paketimi iptal etmek istiyorum. Nelere dikkat etmeliyim?
Paketiniz, sözlesmeniz bitis tarihinden 4 hafta önce iptal edilmeli aksi takdirde 1 yil uzatilicaktir.

Daha fazla bilgi almak istiyorum, Nerden sorularima cevap alabilirim?
Sorulariniza bu Forum-Basligin´da yada premium-tr( at )webme.com adresine yazcaginiz e-Maillerde yanitlayabiliriz. En iyisi Forumda yazmaniz olucaktir, cünkü diger kullanicilarda sizin sorulariniza verecegimiz cevaplardan faydalanabilir.

En son the-bedava-sitem-guys tarafından 11.02.2011 17:03:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.02.2011, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj11.02.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hep mi para kardeşim şurada bi örnekleri değiştirmediniz.ayrıca mobil ödeme olacakmı :S
Mesaj11.02.2011, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba Reklam Kaldırma Mekanizmasını Nasıl Kontrol Edileceksiniz Kimin Para Verip Reklamı Kaldırdıgını Nerden Anlıyacaksınız Belki Kodla Kaldırma Olayları Olucak(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj11.02.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba arkadaslar

Sistemimizde hangi kullanicilarin reklam özgürlügü icin ödedigi gösteriliyor,
ödemeler sadece paypal ile olucak diger ödemeler zaman aldigi icin en hizli ve
güvenli cözüm olarak paypal´u tercih ettik .

En son community-tr tarafından 11.02.2011 17:09:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.02.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşşekürler Wink
Mesaj11.02.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem.com'da yaş sınırının farkında olarak bu ücreti belirlemiş olma imkanınız yok bi kere. zaten çoğu 12 yaşındandan küçük kullanıcılar mevcut burda. Üstelik 65 tl. diyosunuz. hadi biz öderiz ama çoğu kullanıcı bunu ödeyemez. bu kararları verirken birazda insaf duygunuzu kullansaydınız hiç fena olmazdı. Şahsen bundan 1 ay öncesine kadar bu paketlerin gelmesi durumunda hemen satın almak niyetindeydim. Para sorun değil, zaten ayda adsense 165 tl kazandırıyor Smile ama son 1 ayda oluşan bazı tatsız olaylar beni ve eski çoğu değerli bs üyelerini inanın B.s'den soğuttu. Bazı dostlarım silindiler gittiler. bazıları ise kendi kendini sildi.. Son olaylar bizi çok yıprattı ve bir o kadarda soğuttu Bs'den. Artık girip bir içerik bile eklemiyorum siteme. Öylece bıraktım.. Bence yönetim para hesabı yapıacağına, üyelerin kalbini kırmayan mod seçmeli foruma ve üyeleri eskiden olduğu gibi forumda tutmanın iyimser yolları aranmalı. her tarafta reklam-para olarak değil. açıklamalarım biraz sert oldu ama kimse kusura bakmasın, çoğu kişinin (bilmediğimi sandığı) şeyleri biliyorum ve skmedia'yı da kimlerin sildirtmek istediğini biliyorum. Sizce böyle bir ortamda ben reklamları kaldırtmak için yıllık 65 tl verirmiyimm ?? Herşey doğru düzgün olmalı, yöneticilerde, önümüze sunulan paketlerde.. Bs.'nin çoğu çocuk, tmm.. ama biz değiliz!
Mesaj11.02.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Bedava-Sitem.com'da yaş sınırının farkında olarak bu ücreti belirlemiş olma imkanınız yok bi kere. zaten çoğu 12 yaşındandan küçük kullanıcılar mevcut burda. Üstelik 65 tl. diyosunuz. hadi biz öderiz ama çoğu kullanıcı bunu ödeyemez. bu kararları verirken birazda insaf duygunuzu kullansaydınız hiç fena olmazdı. Şahsen bundan 1 ay öncesine kadar bu paketlerin gelmesi durumunda hemen satın almak niyetindeydim. Para sorun değil, zaten ayda adsense 165 tl kazandırıyor Smile ama son 1 ayda oluşan bazı tatsız olaylar beni ve eski çoğu değerli bs üyelerini inanın B.s'den soğuttu. Bazı dostlarım silindiler gittiler. bazıları ise kendi kendini sildi.. Son olaylar bizi çok yıprattı ve bir o kadarda soğuttu Bs'den. Artık girip bir içerik bile eklemiyorum siteme. Öylece bıraktım.. Bence yönetim para hesabı yapıacağına, üyelerin kalbini kırmayan mod seçmeli foruma ve üyeleri eskiden olduğu gibi forumda tutmanın iyimser yolları aranmalı. her tarafta reklam-para olarak değil. açıklamalarım biraz sert oldu ama kimse kusura bakmasın, çoğu kişinin (bilmediğimi sandığı) şeyleri biliyorum ve skmedia'yı da kimlerin sildirtmek istediğini biliyorum. Sizce böyle bir ortamda ben reklamları kaldırtmak için yıllık 65 tl verirmiyimm ?? Herşey doğru düzgün olmalı, yöneticilerde, önümüze sunulan paketlerde.. Bs.'nin çoğu çocuk, tmm.. ama biz değiliz!

Kardeş bazı yerlerde haklı Idea
Mesaj11.02.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

saçma geldi bana reklamı paramla kaldıracagıma bir kod ile bitiririm işini siteninde yedegini alırım 1 -2 yıl sonra anca çakarlar Mr. Green
Mesaj11.02.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj11.02.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım hem kötü davranıyorsunuz soğutuyorsunuz diyorsunuz hemde yaptığınız mesaja bak. Gereksiz bir alıntı ve gereksiz bir söz. Söz bile değil sembol...
Mesaj11.02.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkeze Göre Bedava... Smile

Ama Asıl Adı, Para Kazanmak Bedava-Sitem.Com'un Amacı.

Host ve Domain Daha Ucuza Geliyor Tabikide Wink
Mesaj11.02.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok saçmasınız.65 tl hosting+domain alırım daa ii.Parayı gören azıyo.Daha fazla istiyo.Sizin bir siteden kazancınız 65 tl oluyomuki?Ayrıca skmedia haklı sonuna kadar.
Mesaj11.02.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

29.90 € 'mu sudan ucuzmuş üstelik domain bile yok içinde bu parayı ödeyen kaç kişi çıkar bilemem ama o parayla dısarıdan host + domain rahatlıkla alınır. Laughing
Mesaj11.02.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: gülüyorum kampanyanıza

yaw 65 tl reklamı kaldırmak için istiyosunuz. acaba 65 tl adam gibi bir hosting alıp site kurulucağını bilmiyomusunuz.65 tlye 2-3tane özgürce bi site yapabilrsiniz hangi mantıkla bu parayı talep ediyosunus gülüyom Smile)