Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2011, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

fazla söze gerek yok

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj13.02.2011, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

pchakkindabildikleriniz yazmış:
fazla söze gerek yok

Smile teşekkür ederiz..

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj13.02.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yp-blogger yazmış:
techlock yazmış:
böyle bir site açmışsanız içeriklerin tümü size ait olmalıdır.umarım hepside size öz size ait ve insanların sadece sizin sitenizde bulabileceği anlatımlar , paylaşımlar olacaktır.
Çünkü başka sitelerden sizin sitenizi ayrı kılacak ve insanların aklında kalacak , insanların sitenize girme sebebi olacak ve yeni sitelere yönelmek yerine her defasında sizin sitenizi biraz daha keşfetmeleri gerekecek..
Bu tür anlatımlarla sitenize ait düzenli bir ziyaretçi kitlesi oluşturur ve giderek anlatımlarınızı geliştirerek gün geçtikçe daha fazla kişinin sitenize girdiği faydalandığı bir site olursunuz..

(İE Çağdışı Kaldı Artık..Hala İE'de İseniz Bizim Sorunumuz Değil !)

Ayrıca bu tür bir yaklaşım tarzıda hiçbir site yöneticisine yakışmaz..Kişiler sizin sitenize muhtaç değilken bu tür yaklaşım fikri nereden doğar anlamış değilim.
Emin ol sitene ie den giren bir kişide bu site benim umrumda değil dicektir.Sen bir sitenin sahibi isen o site senin sorunundur , başkasının sorunu zaten olamaz.
İyi eğlenceler.

ie yi ben yazdım (pcfareleri) ie9 da javasc. kodları ara bellekte olduğu için sorun çıkmıyor ancak eski sürümler başarısız..

ayrıca tarayıcı optimizyonundan biz değil webme.com sorumludur..

eğer sizin bildiğiniz ve bizim bilemediğimiz optimizsyon kodları varsa verin de bizde deneyelim..

iyi forumlar Wink

kardeş siteni ie,firefox,opera,chrome gibi tarayıcılara uyumlu hale getirmek webmenin değil senin elinde.Senin kodlamanla alakalı birşey o.
Mesaj13.02.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım kodları mı kodlıyacağız ?

Bizler tasarım kodluyoruz kod kodlamıyoruz kusura bakma..

Eğer webme sunucusu eski olmasa ve css3 kodlarını deseklese + javasc. kodlarının son sürümünü arabelleğe alsa hiçbir optimizasyıon sorunu ile karşı karşıya kalmayız!

Lütfen bilip bilmeden sırf laf olsun diye yorumlamalar yapmayalım..

Optimizasyon konusunda gerekli açıklamaları yaptık uzatmaya gerek yok arkadaşlar..

/PcFareleri
YP-Blogger Ekibi
Saygılarımızla..

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj13.02.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin başarılı olacağına inanıyorum fakat sadece bir yerde emek hırsızlığı yapmışsınız onuda size özel mesaj yoluyla ilettim. En kısa zamanda düzeltedeciğinize inanıyorum.

Başarılarınızın Devamı Dilerim.
@pozitifgrafik

Mesaj13.02.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

pozitifgrafik yazmış:
Sitenizin başarılı olacağına inanıyorum fakat sadece bir yerde emek hırsızlığı yapmışsınız onuda size özel mesaj yoluyla ilettim. En kısa zamanda düzeltedeciğinize inanıyorum.

Başarılarınızın Devamı Dilerim.
@pozitifgrafik

dünyadaki tek arı karakteri o mu?

madem eleştirmeye çalışıyorsunuz antenleride mi anlayamadınız? antenlere bakınız..

düzeltilmeyecektir..

YP-Blogger Ekibi
Saygılarımızla

Mesaj13.02.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Görünüşe bakılırsa tek antenler değişik.
Sizin yaptığınıza enek hırsızlığı denir.
Arının asıl sahibi www.grafikerler.net'tir
Arının orjinali: http://img13.imageshack.us/img13/7827/ariepz.gif
Mesaj13.02.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

pozitifgrafik yazmış:
Görünüşe bakılırsa tek antenler değişik.
Sizin yaptığınıza enek hırsızlığı denir.
Arının asıl sahibi www.grafikerler.net'tir
Arının orjinali: http://img13.imageshack.us/img13/7827/ariepz.gif

Tartışmaya çevirmene hiç gerek yok arkadaşım Wink
Bu konuda yp-blogger'e katılıyorum.
Arrow Evet grafikerler.net'e ait olabilir ama izinsiz laınamaz gibi şeylerde gözükmüyor.
Arrow Bir kere tek arı da o değil.İstediğini alır.Bir kere siz grafikerler.net'in bir kurum üyesimsiniz ki karışabiliyorsunuz.! İzinsiz alınamaz gibi bir söz yokken istediği gibi kullanabilir.Zaten logo olarak değil reklamın başına grafik oslun diye koymuş arkadaş.Tartışmana hiç gerek yok.!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj13.02.2011, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kendi düşüncelerimi söyledim
Mesaj13.02.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

pozitifgrafik yazmış:
Ben kendi düşüncelerimi söyledim

Google görsellere arı logosu yazdım ve çıkan sonuç:

http://img.webme.com/pic/y/yp-blogger/arilg.png

Bulunan arının gövdesinin yerine dünya resmi yerleştirip antenlerini düzeltip elleri ekledim..

Pro. olduğum için ellerde veya antenlerde alıntıya ihtiyacım olmadı.

Bir daha ki sefere laf atarken dikkat derek atın ve konuyu saptıracak saçma yorumlarda lütfen bulunmayın.. Wink

Saygılarımızla
YP-Blogger EKİBİ.

Mesaj13.02.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'de iki değerli ve başarılı kişi birleşip mükemmel bir site yapma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. yapiyoruz zaten BS'ye çok şeyler katan birisi. Tasarım konularından çok iyi anlıyor. PcFareleri ise bedava-sitem'de çok vakit geçirmiş, karşılaştığı sorunları hırsla çözmüş birisi. Gerçekten bu site bedava-sitem'de yeni bir çağ açacak bir site. Umarım bunun gibi siteler herkese nasip olur.

Bu arada internet hayatınızda başarınız umarım hayata da yansır Tugay ve Onur. Böyle siteleri BS'ye kazandırdığınız için size hem teşekkür ediyor hem de takdir ediyorum. Wink

Herkese İyi Forumlar!
Mesaj13.02.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mod Olmayı Hakediyorsun Niye Mod Olomuyosun En Çok İçerik Sende Var Bs Bağımlısı Ol Modda Olursun İnş
Mesaj13.02.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için geçekten çok teşekkür ederiz arkadaşlar..

Mesaj13.02.2011, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

davut-ogulcan yazmış:
Mod Olmayı Hakediyorsun Niye Mod Olomuyosun En Çok İçerik Sende Var Bs Bağımlısı Ol Modda Olursun İnş

Mod. olmak o kadar kolay bir şey değil. YP-Blogger yeni bir site. Modluk için aynı zamanda çok fazla paylaşıma(mesajları yorumlamak vs.) sahip olmak gereklidir. BilgisayarFareleri sitesi bu göreve gelebilir fakay yp-blogger için daha çok erken. Ama bir gün o rütbeyi alacaklarına da eminim. Wink
Mesaj14.02.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler mert Wink

Önceki mesajları göster: