Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: İNTRODA SINIRLI HARF SORUNU YARDIM EDİN!

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN BEN EKSTRALARDAN İNTROYU AKTİF ETTİM VE BİR HTML KOD EKLİCEKDİM FAKAT YARIDA KALIYOR NOLUR YARDIM EDİN SINIRLI HARF VAR!
Mesaj12.02.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Farklı bir tarayıcı ile dene.
Mesaj12.02.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İNTRODA SINIRLI HARF SORUNU YARDIM EDİN!

hayatbizeoyun yazmış:
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN BEN EKSTRALARDAN İNTROYU AKTİF ETTİM VE BİR HTML KOD EKLİCEKDİM FAKAT YARIDA KALIYOR NOLUR YARDIM EDİN SINIRLI HARF VAR!

en iyisi Internet Explorer hiç bir sorun yaşamassın!
Mesaj12.02.2011, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chrome'den girersen intro değil herşeyde sorun yaşarsın Wink

İnsanoğlu hilebazdır, kimse bilmez fendini, Her kime iyilik edersen, sakla ondan kendini.
Mesaj12.02.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyi Mozilla arkadaşım. Ben ie 7 de çerezleri silemiyorum bulamadım nasıl silindiğini.
Mesaj12.02.2011, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ucretsizoyunoynaa yazmış:
En iyi Mozilla arkadaşım. Ben ie 7 de çerezleri silemiyorum bulamadım nasıl silindiğini.

ie 7 de başlata gelion ınternet yazınca ınternet seçenekleri çıkıo ordan yapion benimkide ie 7 Laughing
Mesaj12.02.2011, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
ucretsizoyunoynaa yazmış:

ie 7 de başlata gelion ınternet yazınca ınternet seçenekleri çıkıo ordan yapion benimkide ie 7 Laughing

masaüstünden IE simgesine sağ tıkla, özellikler de, "Gözatma Geçmiş" i nin oralardaki "Sil" e tıklayıp gördüğünüz tüm butonlara basıp, silin Smile