Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2011, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Şikayetçiyimmmm

Reklam özgürlüğü reklam özgürlüğü diyorsunuzda Sayın bedava sitem yöneticileri.

Reklamları Kaldırmak İçin

Ortalama olarak 60-70 tl arası bir fiyat isteniyor soruyorum sizlere verdiğiniz hizmet sizce bu fiyatı karşılıyor mu?

65 tl neler yapılır durun ben size anlatayım.

45 tl siyle 2000 mb lik bir host alıyorum yıllık

http://www.turhost.com/linux-baslangic-hosting.htm

14 tl siyle bir alan adı alıyorum yıllık

http://www.turhost.com/alan-adi-kayit.htm

Hem adam gibi bir sitem oluyor ftp desteğinden mysql ne kadar,hem adam gibi alan adım oluyor hemde sizin o saçma reklamarınızı yayınlamak zorunda kalmıyorum.

Mümkünse bu saatten sonra www.bedava-sitem.com değil www.paralı-sitem.com yaparsanzı sevinirim.

Merak ediyorum paraya bu kadar mı ihtiyacınız var? Madem paranız yoktu niye böyle bir hizmet vaad ediyorsunuz.
Mesaj13.02.2011, 00:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle eleştirinde sonuna kadar haklı oldunu söleyim ama şu varki adamlar zaten bedava hizmet veriyorlar değilmi bedava oldugu için de bırakda o kadar reklam koysun lar ki bedava site yaptıranlar arasında en iyisi bu bence isterseniz reklamı kaldırabilirsiniz ama parayla diyorlar ücreti bu kadar olmalımıydı o tartışılır tabikii
saygılar..
Mesaj13.02.2011, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

65-70 lira ne ki? Çabuk harcanacak az miktarda bir para. Uyuşturucu bile alamazsın o paraya.Smile Bırakın da adamların bu kadarını isteme hakkı olsun. Çok pintisiniz ha.Very Happy
Mesaj13.02.2011, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

şikayetinizi supporta yapın Wink Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj13.02.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem Sana İlla Reklamını Kaldır Demeyorki Şikayet Etmeye Ne Hakkın Var :p

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj13.02.2011, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş haklısında Reklam Komspetisi bitti 2 yıldır Örnek Siteler Bitmedi ?
Önceki mesajları göster: