Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.03.2011, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Anlayabilmek

Merhaba,
Lüzumsuz bir başlık açıyorum ilk kez.Bu forumdaki herkez için söylüyorum. burada söyleceklerim kendinizi anlamanıza yardımcı olur, umuyorum.

çok kez belirttim mod olmak için cani gönülden heveslenen arkadaşlarıma,hizmet vermek için mod olmanız şart değildir diye. kimisi mod oldu kimisi yardımlarına devam etti. Bu forumu ayakta tutanlar hiçbir zaman modlar olmamıştır,çünkü eski ve yeni modlar hep birbiriyle çatışmıştır ve forumu geriye götürmüştür. Forumu ayakta tutan, duyarlı ve girişimci kullanıcıların kendileridir.

görüyorum ki bir kez daha... rütbenin getirdiği dez avantajı; duyarlı kullanıcı olamamaktır yetkili olmak.
gelişime açık ve atılımcı olmak gerekir hayatta.

Sevgilerimle
Mesaj03.03.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle katılıyorum..

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj03.03.2011, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet forumu ayakta tutan ve gelişmesini sağlayanlar yardımseverlerdir.. Buna katılıyorum.. Belki modlar arasında ara sıra tartışmalar çıkabilir.. Fakat bu modların görevini yapamadığını söyleyemez.. Ayrıca şu rütbe konusuna katılıyorum.. Arkadaşlar rütbe önemli değil... Siz gerçekten içinizden gelircesine yardımda bulunursanız zaten rütbeler gelir.. Ama siz rütbe için bunu yaparsanız hiçbir önemi yoktur...

Teşekkürler...

Mesaj03.03.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Evet forumu ayakta tutan ve gelişmesini sağlayanlar yardımseverlerdir.. Buna katılıyorum.. Belki modlar arasında ara sıra tartışmalar çıkabilir.. Fakat bu modların görevini yapamadığını söyleyemez.. Ayrıca şu rütbe konusuna katılıyorum.. Arkadaşlar rütbe önemli değil... Siz gerçekten içinizden gelircesine yardımda bulunursanız zaten rütbeler gelir.. Ama siz rütbe için bunu yaparsanız hiçbir önemi yoktur...

Teşekkürler...

Arkadaşlar rütbe önemli değil... Siz gerçekten içinizden gelircesine yardımda bulunursanız zaten rütbeler gelir.. Ama siz rütbe için bunu yaparsanız hiçbir önemi yoktur...

Wink
Mesaj03.03.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum rütbe her şey deil

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj03.03.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yanlış anlaşılmamasına sevindim. Modluğu kötülemek için söylemediğim anlaşılmış Razz ama zor bir görevdir herkezin göremediğini görüp düzeltmek gerekir
Mesaj03.03.2011, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bu Forumda Bazı Şeyleri gördükten Sonra Uzun Bir Süre Sadece İzlemekle Yetindim Bu Forum Yardımsever İnsanların Kıymetini Bilmedi Harcadı Harcıyor Kaybeden Yardımseverler mi? Forum mu? Bence Kaybeden Gerçekten Bişeler Ögrenmek İsteyen Kişiler.Bazen Sorunlara Verilen Cevabı Görünce Cıldırıyorum Hiçbir Bilgisi Olmayan Arkadaşlar Nerdeyse Adama Format Arttıracak(: Yardımı Alamayan Kullanıcı Daha Buraya Ugrarmı(: Burasını Başka Forumla Karıştıranlar Var Burası Teknik Bir Forum Kullanıcılar Sıkıntılarını İsteklerini Arzularını dile Getirir Gereken Kişiler Gerekli Cevabı Verir .Yok Rep Yok Paylaşım Gücü Yok Haftanın Üyesi Vs Olmaz(: Daha Çok Şey Var Yeri Ve Zamanı Gelince Söyleriz Şimdi Bu Yukardakilerin Yeri Ve Zamanıymış

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj03.03.2011, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mod olmak isteyenlere söyle diyeyim; Üye olarak kalin, gercekten en iyi yardimseverlik odur. Mod oldugunuzda hicbirsey kazanamazsiniz...
Genclere; Derslerinize bakin, fazla yormayin kendinizi, inanin Bs'nin veya baska bir yerin kimsenin derslerine faydasi olmaz... Önemli olan rütbeyi bs'de degil gercek hayatta kazanmak... Bunun icinde Bedava sitem'e degil, Okul'a ihtiyac var...
Mesaj04.03.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Mod olmak isteyenlere söyle diyeyim; Üye olarak kalin, gercekten en iyi yardimseverlik odur. Mod oldugunuzda hicbirsey kazanamazsiniz...
Genclere; Derslerinize bakin, fazla yormayin kendinizi, inanin Bs'nin veya baska bir yerin kimsenin derslerine faydasi olmaz... Önemli olan rütbeyi bs'de degil gercek hayatta kazanmak... Bunun icinde Bedava sitem'e degil, Okul'a ihtiyac var...

tamamen katılıyorum...