Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.03.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Problemi

Arkadaşlar herkese kolay gelsin bir sorunum var umarım kısa sürede cevaplanır şimdiden teşekkür ederim Wink

Tasarım ayarlarına giriyorum kutucuklara kod eklerken belli bir karakterden sonrasını yazmıyor. Chroome tarayıcısı kullanıyorum. Css tasarım yapmak istedim yine aynı şekilde kodların hepsini kabul etmedi. Elle yazayım dedim işlemiyor belli bir karakterden sonrasını. Yani örneğin buraya bu yazdığım yazı kadar bi karakter almıyor. Bu sorun sadece bende mi bilmiyorum ancak genel bir problem olduğunu düşünüp buraya konu açtım.

Aynı konuyu aradım ama bulamadım daha önce cevaplandıysa şimdiden özür dilerim ancak bulamadım bu konuda bir cevap...

Başka tarayıcı kullanmıyorum çok yavaş olduğu için. Chrome'dan kaynaklanıyor olamaz değil mi?

Herkese iyi çalışmalar dilerim...

İkinci sorumun yeri sanırım burası değil ama hazır başlamışken onu da sorayım, blogcu yada blogspot gibi otomatik etiket ekleyeceğimiz bir sayfa ekleme sistemi olacak mı? Yani etiket çok önemli elle kod oluşturmak biraz zahmetli sayfayla ilgili etiketleri siz nasıl yapıyorsunuz? Question
Mesaj11.03.2011, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

CHROME tarayıcıdan kaynaklanıyor diğer tarayıcılara geç düzelir..