Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu: red-genel-çok sevilen ilk baştaki resmi nasıl değiştirrim?

Kendie site açtım ama ayarlamaları yapamıyorum
tasarım red genel çok sevilen en üstteki kırmızı alana kandi yaptığım bi fotoyu
koyamak istiyorum ama nasıl yapcağımı bilmiyorum bu konu hakkında yardım edicek kimse varmı?
Mesaj08.03.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.03.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

BaşLık Resminin Yanında StandaRt Yazıo NasıL Seçicem?
Mesaj11.03.2011, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sherlockholmes-johnwatson yazmış:
BaşLık Resminin Yanında StandaRt Yazıo NasıL Seçicem?

İşte arkadaşım O standart yazısına Tıkla. oradan yaptıın resmi seç tabi önce yaptıın resmi upload et. 1000x178 piksel olacak ona göre.
Mesaj24.04.2011, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: http://oyunmahkumu.tr.gg

STANDART YAZISINA TIKLA VE İSTEDİĞİNİ SEÇ
Mesaj25.04.2011, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENDE RESMI 1000*178 YAPTIM , FAKAT HALA 4 TANE AYNI ANDA BASLIK RESMI CIKIYOR , TEK MOLARAK OLMUYOR , NASIL YAPABILIRIM
Mesaj26.04.2011, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bnmde 3 resmi birden yan yana koyuyo .. pixelini 1000. 178 yaptım ama gene olmuoo Sad
Mesaj25.02.2012, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu: BASLIK PROBLEMI COZUMU

Arkadaşlar sakin olun size problemin çözümünü sunacağım. Resimleri Yönet kısmından "Yeni Resim Ekle" dediğinizde sayfanın en aşağısında (resimleri küçült) kutucuğuna dikkat edin orası boş olması gerekiyor.O kutucuk eğer işaretli olursa resmin boyutunu dolayısıyla da çözünürlüğünü küçültüyo o yüzden resim de küçülüyor dolayısıyla 3-4 tane resim görünüyor kolay gelsin yardımcı olduysam ne mutlu bana ... Very Happy[/u]
Mesaj26.02.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BASLIK PROBLEMI COZUMU

comuelt17 yazmış:
Arkadaşlar sakin olun size problemin çözümünü sunacağım. Resimleri Yönet kısmından "Yeni Resim Ekle" dediğinizde sayfanın en aşağısında (resimleri küçült) kutucuğuna dikkat edin orası boş olması gerekiyor.O kutucuk eğer işaretli olursa resmin boyutunu dolayısıyla da çözünürlüğünü küçültüyo o yüzden resim de küçülüyor dolayısıyla 3-4 tane resim görünüyor kolay gelsin yardımcı olduysam ne mutlu bana ... Very Happy[/u]

Adam haklı beyler. Teşekkür ederim bu bana da yardımcı oldu Smile
Önceki mesajları göster: