Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Üstteki kafalardan bıktık

Bedava sitem'in temasını artık herkes kendisine kullanabiliyor. O derece ezberlenmiş. Girişte üstteki o adamla kadının kafasından bıktım. Üstelik tüm servis genelinde yazımlarda iğrenç dikkatsizlik de var. Moderatörler isteyerek yardımcı olmuyorlar. Habire sorun yaşayıp duruyoruz. Kimsenin görüşlerine yeterince ya da hiç ilgi gösterilmiyor, gösterilse de çok geç anlayabiliyoruz. Destek amaçlı belirli bir Google, Facebook ya da Twitter gruplarınız da yok. Hadi bırakın grupları, blog adresiniz bile yok. Bir forumunuz var geçinip gidiyoruz. Reklam tarifeleri çok saçma. Kurallar çok katı.. Saysam çok şey var... Bana verseniz web 9.0 a dahi geçer burayı adam ederdim amaaaa... Tıpkı Sözlükspot gibisiniz. Kurmuş bırakmışsınız izlenimini uyandırıyorsunuz ister istemez herkeste
Mesaj09.03.2011, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: .

üstelik örnek siteleriniz de hatalı ve örnek değil
Mesaj09.03.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değişmesi gereken o kadar çok şey var ki üstteki kafalara sıra gelmez bence. Paralı paketler ve servisler çıkarmaya harcıyorlar zamanlarını. Örnek siteler kısmı için yarışma yapıldı. Hatta bu yarışmada sitemizde seçildi ama maalesef halen eski siteler durmakta. Kazanan siteleri nedense örnekler kısmında yayınlamadılar. Elini attığın her yer elinde kalır.
Mesaj09.03.2011, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üstteki kafalardan bıktık

xibuldum yazmış:
Bedava sitem'in temasını artık herkes kendisine kullanabiliyor. O derece ezberlenmiş. Girişte üstteki o adamla kadının kafasından bıktım. Üstelik tüm servis genelinde yazımlarda iğrenç dikkatsizlik de var. Moderatörler isteyerek yardımcı olmuyorlar. Habire sorun yaşayıp duruyoruz. Kimsenin görüşlerine yeterince ya da hiç ilgi gösterilmiyor, gösterilse de çok geç anlayabiliyoruz. Destek amaçlı belirli bir Google, Facebook ya da Twitter gruplarınız da yok. Hadi bırakın grupları, blog adresiniz bile yok. Bir forumunuz var geçinip gidiyoruz. Reklam tarifeleri çok saçma. Kurallar çok katı.. Saysam çok şey var... Bana verseniz web 9.0 a dahi geçer burayı adam ederdim amaaaa... Tıpkı Sözlükspot gibisiniz. Kurmuş bırakmışsınız izlenimini uyandırıyorsunuz ister istemez herkeste

Merhaba;

Alıntı:
Bedava sitem'in temasını artık herkes kendisine kullanabiliyor. O derece ezberlenmiş. Girişte üstteki o adamla kadının kafasından bıktım. Üstelik tüm servis genelinde yazımlarda iğrenç dikkatsizlik de var.

Web sitelerinin sık yani 1 yıl 2 yıl içerisinde sürekli olarak tasarım degiştirmesi hiç dogru bir davranış degildir.

Alıntı:
Moderatörler isteyerek yardımcı olmuyorlar.

Moderatörler forumun düzeni ile ilgilenen kişilerdir yani yardım etmeleri ve konulara bilgi ve düşünlerini belirtmeleri zorunlu diye bir durum söz konusu olamaz...

Alıntı:
Habire sorun yaşayıp duruyoruz.

Sagladıgınız hizmet bedava ve milyonlarca uyeye sahip iseniz o zaman sorun yaşamamak gibi bir şık düşünülemez...

Alıntı:
Kimsenin görüşlerine yeterince ya da hiç ilgi gösterilmiyor gösterilse de çok geç anlayabiliyoruz.

Gösteriliyor yada gösteriyorum desem daha dogru olur öneriler bölümümdeki her mesajınız benim ve diger yetkili arkadaşlar tarafından gözden geçiriliyor...
Alıntı:

Destek amaçlı belirli bir Google, Facebook ya da Twitter gruplarınız da yok. Hadi bırakın grupları, blog adresiniz bile yok. Bir forumunuz var geçinip gidiyoruz

Destek amaçlı belirtmiş oldugunuz sistemlerden nasıl bir destek saglayacagız anlamadım?
Blog adresimiz olması yada olmaması bence hiç bir faydası olmaz...

Alıntı:
Reklam tarifeleri çok saçma.

Öngörülen ve şimdilik reklam tarifelerimiz bunlardır .

Alıntı:
Kurallar çok katı

Bu teknik bir forum olmamızdan kaynaklanan bir sebebiyet...

Alıntı:
Saysam çok şey var

Biz dinlemeye hazırız...

Alıntı:

Bana verseniz web 9.0 a dahi geçer burayı adam ederdim amaaaa...

Buyrun verelim
Nasıl olsa yemegi tatmadan tadını anlayanlardanız...

Alıntı:
üstelik örnek siteleriniz de hatalı ve örnek değil

Yakında güncellenecek...

piriketseverler yazmış:
Değişmesi gereken o kadar çok şey var ki üstteki kafalara sıra gelmez bence. Paralı paketler ve servisler çıkarmaya harcıyorlar zamanlarını. Örnek siteler kısmı için yarışma yapıldı. Hatta bu yarışmada sitemizde seçildi ama maalesef halen eski siteler durmakta. Kazanan siteleri nedense örnekler kısmında yayınlamadılar. Elini attığın her yer elinde kalır.

Sizin siteniz seçildi için siz örnek sitelerin güncellenmesinin gerketigi düşünüyorsunuz.Ama Paralı paketler ve servisler diye adlandırılan şey gelmedigi zaman ne zaman gelecek diye devamlı başvurular gerçekleştiriliordu...

İyi forumlar
Mesaj10.03.2011, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu: .

canım mod beklediğim çok alışıldık sözlerdi iyi çalışılmış sağol
Mesaj03.04.2011, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow
Önceki mesajları göster: