Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım

arkadaşlar bn sitemde düzenleme yapmak istiyorum dreamweaver ile ama tabloları yada başka şeyleri yan yana koyamıyom veya istediğim yere nasıl yapabilirim?
Mesaj22.03.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım

giderkensoldagelirkensagda yazmış:
arkadaşlar bn sitemde düzenleme yapmak istiyorum dreamweaver ile ama tabloları yada başka şeyleri yan yana koyamıyom veya istediğim yere nasıl yapabilirim?

Altta verdiğim kodda iki tablo yanyana ve her iki tablodada resim yerleri ve açıklama yeri ayrılmış ,bir dene istersen işine yararsa kullanırsın...

Kod:
<!--Kodbanks iki tablo yanyana kodu basla--><table cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="right" style="width: 299px; height: 153px;">
    <tbody>
        <tr>
            <td width="200" valign="top" align="left">Burası 2. Konunun Resmi</td>
            <td width="200" valign="top" align="left">Burası 2. Konun A&ccedil;ıklama Alanı</td>
        </tr>
    </tbody>
</table>
<table cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="left" style="width: 312px; height: 154px;">
    <tbody>
        <tr>
            <td width="200" valign="top" align="left">Buraya 1. Konunun Resmi</td>
            <td width="200" valign="top" align="left">Burası Konunun A&ccedil;ıklama Alanı</td>
        </tr>
    </tbody>
</table><!--Kodbanks iki tablo yanyana kodu bitir-->

Mesaj22.03.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bnm istediğim dreamweverda yapmak ama dream weaverda ögeleri oynatamıyorum
Önceki mesajları göster: