Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar korktuğum başıma geldi aref reklam filimi çekti keske link verebisedim komedi Very Happy
Mesaj23.03.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Bla Bla

Arkadaşalr Bu Arefin Hakkıydı Neymiş 1.Numara Arkadaşıymış Resmen Sinirden Küfür Edecem Arkadaşım O Adam O Kadar Basit Yöntemle Ortaya Çıkmaz Bunada Sizin Gibiler İnanır Ayrıca O Sandalyelerde Elektronokmiş He O Adamın Ağzıda Elektronik Yüzük Çıkarıyor..Arkadaşlar Her İlizyoncunun Hilesi Vardır Ama Arefin Yaptığını 1.Gösterisi Neysede Diğerlerinin Hepsi Yalan Arefin son 2 Gösterisini Kimse Bulamadı Bulanlarda Yanlış Yalan Bilgilerle Adam Çekmek İçin Buldu....Aref Irkçılığa Yenik Düştü Denilebilir Yoksa BU Arefin Hakkıydı.Acunun Finalde Arefe Söylediği İlk Söz :Şimdi Sen Yine Yaparsın İntarnette Yalan Yanlış Bilgilerr Yayınlarlar Smile) !! Bu Tamamen Arefin Haakkı İdi 2. Kim Olurdu Dersenz 1. Aref Olmalıydı Hak Etii Hemde Fazlasıyla 2.Kum Sanatı 3.Pascal ve Arkadaşı 4.Sefa 5.Türkan Kürşad Olmalıydı!!!
Mesaj23.03.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Kalpus SANA

Kalpus Arkadaşımız Bende Kitapçığı VAR Demiş O Zaman Sahneye ÇIK arefin yaptıkalrını yap tm kolaylık olsun kaşık bükmeden başla! Smile) Güldürme beni kalpus ..
Mesaj23.03.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

amaaann zenginin malı fakirin çenesini yorarmış bizene ya.... oturun oturduğunuz yerde alın bi elinize kitapçığı diğer elinize kaşığı bükün bükün oynayın işte Mr. Green Allah elektronik sandalyelere oturtmasın.. Very Happy
Mesaj24.03.2011, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kalpus SANA

muziklerleturkiye yazmış:
Kalpus Arkadaşımız Bende Kitapçığı VAR Demiş O Zaman Sahneye ÇIK arefin yaptıkalrını yap tm kolaylık olsun kaşık bükmeden başla! Smile) Güldürme beni kalpus ..

bak şimdi illa laf sok diyorsun kardeşim sonra ban yiyoruz ben gençere destek vermeye çalışıyorum sizde yapabilirsiniz demeye çalışıyorum halen illa bana muhalefet olacan karşı çıkıp aksini kanıtlayacaksınız yav yaptıkı iste ne var yani bütün hilelerini anlatan video özlenden atim sana
Mesaj26.03.2011, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmadan konuya devam edelim. Wink
Mesaj26.03.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mümkünse Yoksa Konu'ya Kilit Gelecek.

Mesaj27.03.2011, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: aferin

benim siteden aferinin hile videosunu seyredin bi
nasıl yaptı videolu !!!

bugraraw.tr.gg
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj27.03.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ODTU

Yhaw arkadaşlar her videoya inanmayın ya öl desen ölcen gibi bişey oldu artık arefin hilesi yhaw elbet ki hilesi var fakat 1. numara asistnı fln değil ayrıca elektronik alet yok adam odtü de okuyor bu akdar basit bir numara ile çıkılmayacağını o da sizin kadar iyi biliyor.Kendinizi kandırmayın!
Mesaj27.03.2011, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah size akıl fikir versin.Başka bir şey demiyorum. Mr. Green
Mesaj30.03.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar büyü falan arif aref bunlar huydurulmuş şeylerdir lütfen inanmayın inanlarıda uyarın
Önceki mesajları göster: