Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2011, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

animedunyam yazmış:
sinemani yazmış:
Siyah Tasarımım üzerine düzenleme yaptığım için orası kalmış olabilir Smile Çünkü siyah tasarım free CSS'ydi. 524 Tane Free CSS TEMPLATE'i Dolaşabilirsiniz. Bu Tasarıma raslamıcaksınız Smile Çünkü The Black Üstüne düzenlemedir. Ama 2si birbirinden farklıdır. Bana ait yani..

Sana ait deil sadece tasarım üzerinde birkaç değişiklik yapmışsın. Unutmaki tasarımın rengini değiştirmeyle sana at olmaz. Photoshopdan kendi tasarımını yapsaydın senn için daha iyi olurdu emin ol!

rengi bile değiştirmemişsin.....
Mesaj27.03.2011, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eminim öyledir kardeşim benim.. Kolay gelsin.
Mesaj27.03.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakımda...

Mesaj27.03.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tasarımın bu kadar çok tepki alacağını bilseydim hic düzenlemezdim... en iyisi düzenlemeyi falan siktir et... direk tablo ciz amk ya urasamıcam Very Happy
Mesaj28.03.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinemani yazmış:
Bu tasarımın bu kadar çok tepki alacağını bilseydim hic düzenlemezdim... en iyisi düzenlemeyi falan siktir et... direk tablo ciz amk ya urasamıcam Very Happy

tepki alan tasarımı düzenlemeyip düzenlediğini söylemen. daha doğrusu kendin yaptığını söylemen. neyse tepki aldığı da iyi olmuş. şimdiki tasarım çok daha iyi... ;D
Mesaj28.03.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haha Teşekkürler.. Bidaha tasarım falan düzenlemem kardeş ben Very Happy Yeniden yapıcaz her seferinde ççünkü şöyle yapmışsın böyle yapmışsn oluyo sonra Very Happy
Mesaj28.03.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel bekleriz.
Mesaj28.03.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel bekleriz.
Mesaj29.03.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

gereksiz bir nitro olmuş

Önceki mesajları göster: