Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.03.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Video Klip Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar kendime bi Müzik eşliğinde video klip yapmak istiyorum.Yanlıs anlasılmasın Slayt değil..şimdi bunun İçin değişik ortamlarda Videomu Cekip bilgisayardan da proğramlarrla video efekti uygulamak istiyorum(örn:gökhan özenın civciv klibi gibi)nası bi yol izlesem güzel bi video klip Yaparım.Tesekkürler.
Mesaj29.03.2011, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

FİLM YAPMAK / GÜZELLEŞTİRMEK

Bir film ne kadar güzel çekilebilir ki.. Ne kadar emek verilse de elbet bir yerde hata olur... Ama film ya düzenlenirse?

Filmi film yapan bilgisayardır.. Sanal ortamda yapılan video klipler oldukça populerdir.. Çünkü işin içine bilgisayar girince bütün dengeler değişmektedir.. Peki bir videoda kullanılması gerekli programlar nelerdir?

Arrow Bana sorarsan WİNDOWS MOVİE MAKER

Küçümsenmesine rağmen yapamadığı şey yoktur... Videoyu istediğin yerde hızlandırır, böler, keser, düzenler.. Videoda istediğin yerlere yazı yazmanı sağlar...

Mümkünse önce videoları çek, movie maker'da düzenle.. Daha gelişmiş programların çoğu ingilizce olduğu için ingilizcenin iyi olması gerekir...

Mesaj29.03.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ya ben movie makerin o kadar etkili olacagını sanmıyorum.YAni ben videonun üzerine efekt eklemek istiyorum.movie deki basit efektler.internette daha gelişmiş video montaj poğramları vardır mutlaka .?
Mesaj29.03.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

vala kardeşim bende movie makerin 2011 sürümü var Mr. Green mütiş eklentier var ama yinede hoşuna gitmiyosa büyük bi program indirmelisin!
Mesaj31.03.2011, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kotam sınırsız olsun.Denicem Başka proğram önerileriniz war mı???
Önceki mesajları göster: