Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2011, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: adsense kullanımı kısa anlatım

Arkadaşlar internette uzun uzun yazılar var.Ben kendi bildigim kadarıyla size adsense işleyişini anlatmak istiyorum.Google adsenseden para kazanmak icin önce Bi sitemiz olması gerekir.(tr.gg.com.)
Sonra google amcaya girip adsense iiçin üyelik almamız gerekiyor.Üye olduktan bi kac gün sonra (aylarcada Sürebilir)size üyeliğin onaylanıp onaylanmadığı konusunda bir mail gelecektir.üye olurken Hiç korkmadan İstenen bilgileri dogruca giriniz.

Daha sonra üyeliğiniz kabul edildiyse adsense hesabına giriş yapın.Orda reklamlarım bölümünde yeni reklam birimi sekmesine tıklayın.Ordan Sitenize ekliyeceğiniz yere göre reklamın boyutunu ayarlayıp sitelerinize kodu yapıştırın.5 dakika içinde reklam ziyaretcilere gözükmeye başlayacaktır.

Reklamlara kendiniz tıklayın.Yanlız günde 1 kez. yoksa anlaşılır ve hesabınızın silinmesine yol açar )Smile.SAkın internet kafeden de tıklarım anlayışı olmasın bildigim kadarıyla oda internet kafede Aynı ıp adresi üzerinden bağlandıgından tek bilgisayar gibi gözükmektedir internet üzerinde.....
100 dolar kazandıgınız zaman cekebilrisiniz parayı.

Daha sonra reklam alırken metin reklamları olmasına dikkat edelim.Yoksa resimli reklamlara az para veriyor .Daha sonra arama motorundan arama olurda kazanırım sanmayın.Very Happy Bana hiç kazandırmadı.
AYRICA GÜNLÜK ZİYARETCİNİZ 6001000 ARASIYSA 1 AYDA 100 DOLAR KAZANMANIZ MÜMKÜN.

Diger bi konu ise ödeme yöntemi seçmek.Ben ilk kazandıgımda banka hesabıma çift hesap bilgisi hatası verdi.O yüzden çek istedim.Çekide bozduramadım.Very Happy elimde kaldı çek.Very Happy
Siz siz olun SAkın çek istemeyn:D
gerekirse yeni banka hesabı girin ama çek secmeyin
Very Happy iyi günler www.lider51.tr.gg
kendi anlatımımdır kardeşşşşSmile

insallah anlasılır olmustur.
Mesaj19.03.2011, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkür

sağolasın..bazen farklı tecrübeler daha farklı aydınlanmara sebebiyet veriri..iyi oldu tecrübelerini paylaşman..Smile
Mesaj20.03.2011, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumblog.net tarafından tr.gg bedava-sitem siteleri arasında ödüllü en güzel site yarışması başlamıştır.

Yarışma Ödüllerinden Bazıları:DOMAİN, BEDAVA REKLAM, TASARIM, LOGO vb vb.

Aşağıdaki Linke Tıkla!Siteni Ekle!Yarışmaya Katıl!HAYDİ TIKLA

http://forumblog.net/showthread.php?2410

Kendinden eminsen katılmalısın
Mesaj02.04.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi Dostum:) Çek istemeyin Kesinlikle Smile benım para yalan oldu galiba ahh ahh Smile
Önceki mesajları göster: