Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: TopList İle İlgili.

Bu Toplist Olayını Hiç Denememiştim. Deneyeyim Dedimde Anlayamadığım Bi Nokta Var. TopListe Sitemi Eklediğim Zaman Bana Verilen Html Kodu Kendi Sitemde Nereye Yapıştıracağım?

Bu Konu Hakkında Bilgilendirirseniz Sevinirim Smile
Mesaj10.04.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

O verilen kodu sitenize yapıştırmanıza gerek yok,zaten o kodu sitenize eklemek bile bir hata.
Öncelikle toplistene sen kayıt olmayacaksın,başka siteler kayıt olacak.
Mesaj10.04.2011, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verilen kodu site sahibi kendisi ekler.. O kodu sitenizde istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.. Genelde eklenen yerler ;

Arrow 1. ekstra kutunun içeriği (sağ)
Arrow Tasarımın altındaki yazı

Mesaj10.04.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana Verilen HTML ye Tıklandıkca Benim Site Toplistte üst sıralara cıkmıormu? O Kodu Eklemezsem nasıl tıklayacaklar Very Happy
Mesaj10.04.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinematografi yazmış:
Bana Verilen HTML ye Tıklandıkca Benim Site Toplistte üst sıralara cıkmıormu? O Kodu Eklemezsem nasıl tıklayacaklar Very Happy

Senin toplist'ine birileri kayıt olacak, kayıt olduklarında senin seçmiş olduğun resmin kodu onlara gidecek. Sitelerine ekleyecekler. Kişiler ona tıkladığında senin sitendeki toplist'te üst sıralara çıkacaklar. Olay bu...
Mesaj10.04.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani şimdi ben o kodu deilde girip adamın sitesini normal şekilde kendi toplistime eklesem aynı işi görüormu?
Mesaj10.04.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen sadece toplist sayfanı aç ve milletin kayıt olmasını bekle.Bunun içinde yüksek hitin olacak.
Önceki mesajları göster: