Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk forum sitesi tr.gg de görünce şaşıracaksınız

İLK FORUM SİTESİ TR.GG DE GÖRÜNCE ŞAŞIRCAKSINIZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM BASKIN FORUMA GİRİP BİR KONUYA YORUM YAPARSANIZ SEVIRIM ARKADAŞLAR

http://www.baskinforum.tr.gg

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son baskinforum tarafından 25.07.2011 15:50:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çokk şaşırdım Very Happy aa
Mesaj25.07.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evt iyisinide sen yaparsın inşallah ama göremedim sitende ??
Mesaj25.07.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumunuz güzel olmuş. Ancak içerik biraz daha geliştirilebilir...
Mesaj25.07.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

"vay be çok süper olmuş helal olsun be çok beğendim" diyemeyeceğim kusura bakma öncelikle eklediğiniz üst menünün tarayıcımda menü ile kan bağı bile yok kopmuş gitmiş tasarımdaki başlık resminde garip bir renk kalitesizliği var çok kötü gözüküyor bende şuanda copyright diye bir bölüm gözükmüyor kenardaki reklamlarda çok büyük sinir bozucu tiplerden foruma gelince forumda kategorize olmuş birşey yok eğer mütiş süper bir forum olmak istiyorsan tr.gg de de bunu yapabilirim diyorsan en azından
Arrow Ana Kategoriler
Arrow Webmaster Destek
Arrow Oyun İnceleme
gibi kategorilere ayırabilirsin iç menülerin soluna koyduğun küçük logo aslında küçük filan değil bi logonun yanına 3 katergoriyi taşırmadan yazabilirsin =) onları küçültmelisin vede son olarak lisanslı indirme linkleri buldum bu yasak daha doğrusu yasal değil ve doğal olarakta bedava-sitem de de yasak eğer kaldırmazsan siten silinebilir

Başarılar
Mesaj25.07.2011, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol kardeşim değerli yorumunu yaptığın içn igeliştireceğim en kısa zamanda sitemi
Mesaj25.07.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sözlemenin Kutucugunu işaretlemedende Kayıt Olmaya Gönderiyor bu büyük eksik .. Laughing
Ayrıca Her Yer Reklam Dolu .. Exclamation
Mesaj25.07.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu: FAZLA SÖZE NE HACET

grapiker yazmış:
"vay be çok süper olmuş helal olsun be çok beğendim" diyemeyeceğim kusura bakma öncelikle eklediğiniz üst menünün tarayıcımda menü ile kan bağı bile yok kopmuş gitmiş tasarımdaki başlık resminde garip bir renk kalitesizliği var çok kötü gözüküyor bende şuanda copyright diye bir bölüm gözükmüyor kenardaki reklamlarda çok büyük sinir bozucu tiplerden foruma gelince forumda kategorize olmuş birşey yok eğer mütiş süper bir forum olmak istiyorsan tr.gg de de bunu yapabilirim diyorsan en azından
Arrow Ana Kategoriler
Arrow Webmaster Destek
Arrow Oyun İnceleme
gibi kategorilere ayırabilirsin iç menülerin soluna koyduğun küçük logo aslında küçük filan değil bi logonun yanına 3 katergoriyi taşırmadan yazabilirsin =) onları küçültmelisin vede son olarak lisanslı indirme linkleri buldum bu yasak daha doğrusu yasal değil ve doğal olarakta bedava-sitem de de yasak eğer kaldırmazsan siten silinebilir

Başarılar

GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞ ...