Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
yanikcioglunetworks yazmış:
bu konuyu kilitleyelim isterseniz,
internette gezinen herkes burda e-mail adreslerinizi öğrenebilir. Exclamation

Konu tartışma, argo, hakaret gibi şeyler olmadığı sürece kilitlenmez. Wink
Mesaj16.04.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki nasıl isterseniz. Wink uyarayım dedim. sonuçta risk altında olan sizsiniz...

Bu tür durumlarda risk altında olma diye bir şey yoktur. Çükü konunun kilitlenmesi benim ban alabileceğim anlamına gelmez. Bu konu eğer amacından uzaklaşırsa kilitlenebilir veya kullanıcının isteği ile kilitlenir. Yani bu konu epey uzun bir zaman burada kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Smile
Mesaj16.04.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki nasıl isterseniz. Wink uyarayım dedim. sonuçta risk altında olan sizsiniz...

Bu tür durumlarda risk altında olma diye bir şey yoktur. Çükü konunun kilitlenmesi benim ban alabileceğim anlamına gelmez. Bu konu eğer amacından uzaklaşırsa kilitlenebilir veya kullanıcının isteği ile kilitlenir. Yani bu konu epey uzun bir zaman burada kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Smile

ben sizin banlanmanızdan bahsetmiyorum. beni yanlış anladınız. Burada acemi insanlar, işi bilmeyen insanlar (BU KİŞİLER SİZ OLMUYORSUNUZ) e-mail adreslerini yazabilirler, bildiğiniz gibi b-snin heeeer yaştan kullanıcısı var.minik çocuk yazar e-mail adresini, kötü niyetli insanlar kandırırlar sonra olan çocuğa olur. benim tabii ki bu başlığı kilitlemeye yetkim yok tamam ama bir mod bu başlığı görene kadar önlem almaya çalışmıştımSad

Eğlence merkezi için tıklayınız Flash animasyonlarımız için tıklayınız Banner Değişim Ağı için tıklayınız
ŞARKI ADI ARAMA MOTORU << DÜNYADA BİR İLK
Mesaj16.04.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değindiğiniz konu mühim bir konu aslında. Arkadaşlar, eğer adresinizi verecekseniz asıl adresinizi vermeyin. Mesela ben bs-destek-merkezim( at )hotmail.com adresini veriyorum. Çünkü MSN adresim çalınsa bana büyük zararlar verir. Yani sizde yedek bir adres alın. Verecekseniz o adresi verin. Wink
Mesaj17.04.2011, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim msnmde yedek.Ben sitemi felan bu msnenin üzerine açmadım..

Mesaj17.04.2011, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.04.2011, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanalda bırak teli msn bile vermıyorum(:bana ulaşmak iasteyen iletişimden ulaşıyor zaten (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.04.2011, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Sanalda bırak teli msn bile vermıyorum(:bana ulaşmak iasteyen iletişimden ulaşıyor zaten (:
Mesaj18.04.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Konu kilitlenir çünkü;

>Forum içerisinde mail ve benzeri adreslerin paylaşımı yasak (support-tr( at )webme.com bunu paylaşmak yasak degil bu uyemiz ayrıcalıklı Razz )

> Konu tartışma ya zemin hazırlandı...

>...

İyi eglenceler ve daha güzel konularda görüşmek dilegiyle...
Önceki mesajları göster: