Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: müzik ve klip siteleri neden siliniyor ?

bedava sitemde yapılan bütün müzik ve klip siteleri siliniyor anlamış değilim. benimde vardı bitane oda silinmiş. nedenini merak ediyorum.
yine açsam silinir mi ?
Mesaj16.04.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=160543&highlight=siteniz+hangi+durumlarda+silinir

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj16.04.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

5- Telif hakları başkasına ait film,dizi,müzik,mp3 gibi ürünlerin izlettirilmesi ve download yaptırılması.
yazıyor. ama saçma değilmi bütün blog sitelerinde bir sürü klip var. hiç biride silinmiyor. bedava sitem blogspot gibi bedava blog veren sitelerden daha gelişmiş bir site neden böle birşeye izin vermiyorki. indirilmesine bende karşıyım o konuda haklılar ama izlettirlmesinin yasak olması saçma.
Mesaj16.04.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

şikayet edildiginde siliniyor senin gördüklerin şikayet edilmemiş sitelerdir böle paylşaımlar yapmak için ücretli sitenizde paylaşabilirsiniz(: copyriht diye bişe var telif hakkı ben belgesel ekeledigim için google adsenseden bile ban yedım (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj16.04.2011, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu öğrendiğim iyi oldu çok teşekkür ederim Smile
Mesaj17.04.2011, 01:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bunu anlayamıyorum, video sitelerinde sitende oynat ,sitene ekle vs embed kodları kişilere sunuluyor, eger telif hakkı aranıyorsa bu vıdeo klıp paylasım adreslerının ılk basta kapatılması gerekıyor,bızler gıbı sıte sahıplerınden degıl..