Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.04.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: 2 Yıldır Kandırmadan İşini Dürüstlüğe Bırakmış PvP SiVRiMt2

Belki Biliyorsunuzdur 2 Yıl Önce Bu Site Hafızalara Kayıtlı Olarak Kalmıştı.Daha Sonra PvP Sw'miz Kurulmuştu...Siz Şimdi İnanıyorum Ki Hepinizin Aklından Geçen Şudur Ki Tr.GG Adresinden Nasıl PvP Kuracakki Bizi Kandırıyor...Hayır Arkadaşlar Ben İşi Dürüstlüğe Veriyorum.Evet Kurulmaz Fakat Buradanda Tanıtmak Hoş Olmazmı Bir Düşünün Siteniz Hem TR.GG'De Tanıtılıyor Hem De Gerçek Adresinde.. Biz 2 Sene Önce VpC'yi Alınca Site İsmini Şöyle Kurmuştuk.. WwW.SiVRiMt2.CoM Fakat Şu Anda Belki De Başkası Kullanıyor Olabilir.Diyeceğim Şu Ki Biz Kimseyi Kandırmıyoruz Sw'miz En Kısa Sürede Kurulup Gözleri Kamaştıracaktır.Artık Domain Com Mu Alırız Org Mu Onu Allah Bilir.Biz Burdan Sesleniyoruz Ki Herkes Bilsin Ve Açılınca Helal Olsun Diyebilsin.Açılınca İlk Üye Olan Arkadaşımıza Verceğimiz Ödül Kraliyet Zırhı Olacaktır - Editsizdir..Şimdi De Sitemi Değerlendirmenizi İsitiyorum Çünkü Burada O Kadar Kabiliyetli Arkadaşlar Var Ki Bu Durumda Bize Söz Düşmez Kanaatindeyim !!

[TL]MagNum
[GA]Slydog
[SGM]YaLan
Önceki mesajları göster: