Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.05.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Omafya.COM Yeni Nesil Oyun

Site Adresi: Omafya.COM
Kuruluşu: 2007
İçerik: Omafya
Tanıtımı:
Her şey önce küçük bir iddaa ile başlamıştı. Bir iki günlük heves diye düşünmüştüm. Gelip geçer bunlar aldırma dedim kendi kendime ama hiç de öyle olmamıştı. Bir türlü ayrılamamıştım siyah internet sayfasının başından. Çaylak, katil, kumarhaneci, reis derken bir anda zirve hırsı bürümüşü gözümü. gözlerim o en tepedeki "Baron" yazısının altında sanki kendi nickimi görür gibi oluyordu. Ne sohbet ne de forum avucumdaki mouse suç işle bölümünden başka bir yere yönlenmiyor başka bir butona tıklamıyordu adeta. Her gün biraz daha hırslanıyordum. Ama her gün biraz da korkuyordum aslında. Buraya kadar gelmişken zirveye bu kadar yaklaşmışken ayağım kayar da düşerim diye korkuyordum. Ama korkunun ecele faydası yoktu. bir aile kurarak savaşıma devam edecek gücüme güç katarak yolumda emin adımlarla ilerleyecektim. Evet artık Omafya.com online mafya oyununda ailemle birlikte savaşıma devam ediyorum elbet bir gün o zirvede benim de adım yazacaktı, bunu biliyordum. Gittikçe zorlaşıyordu oyun ama pes etmeden devam ediyordum bende ona inat önüme bir bir engeller çıkmaya başlamıştı. Ayağıma takılan engelleri aşmak için mermi ve paraya ihtiyacım olacaktı. Düşmanlarımı alt etmek için bu şarttı. Mermi için sabahın erken saatlerinde kalkarak bilgisayarın basına oturduğumda ben en iyi olmayı hak ediyorum diye düşünmüştüm. Çok az bir yolum kalmıştı. Önümde zirveye ulaşmak için görür gibiydim profilimde "Baron" yazısını. Ama bir şeyler eksik gibiydi evet evet eğer zirveye çıkmak istiyorsam adımın yanında bir yıldız ile bunu yapmalıydım. Premium alarak gücüme güç katacak ve Omafya.COMzirvesine adımı altın harflerle yazdıracaktım... Ve... Görüyorum evet evet görüyorum işte orada yazıyor adım yanında da bir yıldız var profilimde de yazıyor işte başardım artık bir "Baronum!" ve oyunun zirvesindeyim... Sende bu anı yaşamak istiyorsan ne duruyorsun... Haydi Omafya.com'a gel ve oynamaya başla...
Omafya
http://www.omafya.com
Önceki mesajları göster: