Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.05.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyingücü.tk / beyingücü.tr.gg / Gücünüzü Keşfedin

Yeni sitemle merhaba demekteyim. Sitemdeki tasarım hatalarını düzeltmeye çalıştım. Biraz da içerik ekledim. Ziyaretçi defterine mesaj yazarsanız veya foruma çok sevinirim Smile Sitemi dğeerlendirmenizi bekliyorum. Not: Şu an sadece Varolmanın Gücü ve Telekinetik güç başlıklarında yazılar var Wink
Mesaj07.05.2011, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Beyingücü.tk / beyingücü.tr.gg / Gücünüzü Keşfedin

xn--beyingc-s2ab yazmış:
Yeni sitemle merhaba demekteyim. Sitemdeki tasarım hatalarını düzeltmeye çalıştım. Biraz da içerik ekledim. Ziyaretçi defterine mesaj yazarsanız veya foruma çok sevinirim Smile Sitemi dğeerlendirmenizi bekliyorum. Not: Şu an sadece Varolmanın Gücü ve Telekinetik güç başlıklarında yazılar var Wink

Güzel ve başarılı site tebrikederim..
Mesaj16.05.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

site ismini öyle görünce tıklayıverdim. cok güzel olmuş tasarım felanda.. beyingücü haahha Smile
Mesaj16.05.2011, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

TASASIM ÇOK GUZEL OTURMUŞ
Mesaj17.05.2011, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile beyingücü arkadaşlar. Teşekkür ediyorum. Size de başarılar
Mesaj17.05.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılı (:
Mesaj17.05.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası "Türkçe Karakterli Siteler" konusunda pek mutlu değilimdir.. Nedeni ise yabancı sitelerden girilmesi gerçekten zor... Fakat bunlara rağmen gerçektende başarılı olan bir site.. Bu nedenle kutlamak istiyorum... Ayrıca düzenlenmesi gereken yazılar dışında bir başlık eklenir ve 2 menü yerine tek menü kullanılırsa çok daha başarılı olur..

Bu hali ile süper bir site Wink

Mesaj18.05.2011, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Eksikliklerimi söylemeniz de hoşuma gidiyor. Fakat tasarımı değiştirmek istedim. Yeni bir tasarım kodladım. Hem özgün olması için hem de diğer tasarımı pek beğenmemiştim. css kodlarını da hallettim mi bence güzel olacak. Sizin de fikirlerinizi almak isterim Smile
Önceki mesajları göster: