Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.05.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: EmreSazak.Tr.Gg Sitemi Değerlendirebilirmisiniz?

Sitemi Değerlendirip kötü & eksik yerlerini söyleyebilirmisiniz Question
Mesaj08.05.2011, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç kimse bakmadımı siteye ya Question Confused
Mesaj08.05.2011, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

site güzelde intoyu değiştir
Mesaj08.05.2011, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben çok karışık buldum. Belkide çok renkli site sevmediğim içindir.

(Benim ki kap kara : ))

İntronuda çok abartmışsın gibime geldi.
Mesaj08.05.2011, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: EmreSazak.Tr.Gg Sitemi Değerlendirebilirmisiniz?

emresazak yazmış:

Eksik mi? Ben eksik göremiyorum... Hatta fazlalık var bile bence Smile "BAŞARILAR"... SmileSmile
Mesaj08.05.2011, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle hepinize teşekür ediyorum....
cisonec yazmış:
site güzelde intoyu değiştir
İntroyu kaldırırız problem değil de şimdi bi arkadaş introyu çok beğendini söyledi.. introyla ilgili bi kaç görüş daha alıp değerlendireyim bence...

hknclk yazmış:
Ben çok karışık buldum. Belkide çok renkli site sevmediğim içindir.

(Benim ki kap kara : ))

İntronuda çok abartmışsın gibime geldi.
İntroyu beğenmeyen bir kişi daha!! tamam introyu kaldırıyorumm... Smile Sitenin renklerine gelincee.. Önceki tasarımım sizin dediiniz gibi kapkaraydı herkes tasarımı renklendir diye tutturdu bende renklendirdim eğer fazla olduysa arka planı deiştirmem yeter sanırım onunlada ilgileneceğim Wink

codexman yazmış:
emresazak yazmış:

Eksik mi? Ben eksik göremiyorum... Hatta fazlalık var bile bence Smile "BAŞARILAR"... SmileSmile
Teşekürler güzel görüşleriniz için...

Yeni yorumlar bekliyorum.. Wink
Mesaj15.05.2011, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede site flash karmaşası olmuş.Aslında tasarımda çok güzel çok yaratıcı şeyler var.Ama birşeyleri sadeleştirmen gerekiyor. Wink (Ne olduğunu bilmiyorum. Very Happy) Yani kısaca site genel olarak karmaşık olmuş,ama kendi başına çok güzel olan şeyler var.

bkz: Menü-Tasarım altı-Site içerik resimleri

Başarılar...

www.windowsprogram.tr.gg
www.tgthecodebreaker.tr.gg

Copyright-2011
Mesaj15.05.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Kötü Başarılar Wink Wink

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj15.05.2011, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tgthecodebreaker yazmış:
Bencede site flash karmaşası olmuş.Aslında tasarımda çok güzel çok yaratıcı şeyler var.Ama birşeyleri sadeleştirmen gerekiyor. Wink (Ne olduğunu bilmiyorum. Very Happy) Yani kısaca site genel olarak karmaşık olmuş,ama kendi başına çok güzel olan şeyler var.

bkz: Menü-Tasarım altı-Site içerik resimleri

Başarılar...

sitemde bedava-sitem reklamları dışında tek flash meebo nun sohbet odası.. ana sayfamın karmaşık olduğunu biliyorum ana sayfayı düzenlemek için uğraşıyorum ama imkansız gibi geliyor bana. başka sitelerden bakıp örnek alayım diyorum ama milletin sayfaları ya uzun bi yazı sayesinde düzenli görünüyo yada benimki gibi ana sayfa için bi düzenleme fikri geliştiremedim ama sitemdeki herşeyi kendim yapmaya çalıştım.. hiç alıntı olmasın diye ama elimden bu kadar geldi işte.. ana sayfayı nasıl düzenleyeceğimi bilmiyorum kısaca bi fikri olan söylesin lütfen.. Rolling Eyes

catlak-dunya yazmış:

saol da bari nasıl olması gerektiini söylesende bende yapsam Wink

yorumlarınız için teşekürler.. Wink
Mesaj16.05.2011, 05:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hahaha kuru kafalara bayıldım üstüne gelince kalkıyorlar güzel olmuş. Kişisel site olarak sade bişi yapmanı önerirdim. Mesela ben (tarikmentese.tr.gg) Siyah bi tema koydum bıraktm Very Happy
Mesaj16.05.2011, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabi oda güzel ama o kadarda sade birisi olmadığım için siyah tasarımın altına biraz renkli bi arkaplan koydum Wink eski tasarımlarımada bakabilirsin onlar daha karmaşıktı bu yine biraz sade Wink
Arrow http://emresazaktasarim.tr.gg/EmreSazak_v1.htm
Arrow http://emresazaktasarim.tr.gg/EmreSazak_v1_5.htm

Ayrıca o menüyü ilk hayal ettiğimde çok zor olacağını düşünmüştüm halbuki çok kolaymış 10 dk mı almadı ve ilk defa uğraşmadan çok güzel bişi yapmış oldum Mr. Green
Mesaj16.05.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:

emresazak yazmış:
saol da bari nasıl olması gerektiini söylesende bende yapsam Wink

yorumlarınız için teşekürler.. Wink

Yani Tasarım Çok sade kalmış tam ifade edemedimde tasarımı,birsürü hazır tasarım kodu var onlardan birisini kullanabilirsin

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj16.05.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beğenmedim kusura bakma.
10 üzerinden 3.. Smile
Çok karışık bee.
Daha Sade olabilirdi.
Mükemmel olurdu o zaman...
Mesaj16.05.2011, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacı milletin yaptığını niye kullanayımki kendim yapmadıktan sonra ben bu siteyi niye kullanıcam?? kendim yapıp eğlenecem öğrenecemki bi anlamı olsun... bu arada biriniz çok sade diyonuz biriniz çok karmaşık ben anlamadım bişi valla... ama ben hazır kullanmam kendim yapıcam.. yapıcamki bi anlamı olsun sitenin.. bi yerini ordan bi yerini burdan alıp birleştirince belki güzel olabilir ama ben güzel olanı deil bana özgü bana ait olanı istiyorum...sırf güzel olsun diye milletin tasarımını kullanmam... Wink Bu arada bu site bundan daha fazla sade olamazki sadece içerik bölümü var o kadar ana sayfaya bakıp çıkıyosunuz karmaşık diyosunuz siteyi gezenlerde çok sade diyo demekki sorun tasarımda değil aga.... ama yinede ben bi tasarım daha yapıcam...

Yinede yeni yorumlara devam.. yorum yapanlarada teşekürler....
Mesaj16.05.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bana göre sade site budur:
http://turkerinanmaz.com
Ama sana göre de bu olabilir:
http://www.erenet.net/
Sanırım anlamışsındır.