Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2011, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden Yüzük Parmağı 4. Parmak ?

BAS PARMAK ANNNE VE BABAMIZI
ISARET PARMAGI KARDESLERiMiZi ORTA PARMAK KENDiMiZi DORDUNCU PARMAK YANi YUZUK PARMAGI, ESiMiZi KUCUK PARMAK TA COCUKLARIMIZI TEMSİL EDİYOR.. PEKİ ,ESiMiZi,BASKA BiR DEGiSLE HAYATIMIZIN ASKINI TEMSiL ETMESi iCiN NEDEN DORDUNCU PARMAK SECiLMiS?.. BUNU ANLAMAK iCiN ELLERiMiZi KULLANARAK BiR TEST YAPMALIYIZ.. BU TEST iCiN ELLERiMiZİ RESİMDEKi POZİSYONDAKi GiBi BiRLERSTiRELiM..

TESTiN KURALI:

ELLERiMiZ BU POZiSYONDAYKEN

UCLARI BiRBiRiNE DEGEN PARMAKLARIMIZI SIRASIYLA BiRBiRiNDEN AYIRACAGIZ..

iKi PARMAGI BiRiNDEN AYIRIRKEN DiGER PARMAKLAR BiRBiRiNDEN ASLA AYRILMAYACAK..

AYRILAN PARMAKLARI TEKRAR BiRLESTiRiP SONRA SIRADAKi PARMAKLARI BiRBiRiNDEN AYIRACAGIZ..ORTA PARMAK KENDiMiZİ SiMGELEDiGi iCiN ONLARI AYIRMIYORUZ..

BU SEKiLDE YAPTIGIMIZ ZAMAN DORDUNCU PARMAKLAR OLAN YUZUK PARMAKLARININ BiRBiRiNDEN AYRILAMADIGINI GORECEKSiNiZ..

ANNE BABAMIZ,KARDESLERiMiZ VE COCUKLARIMIZLA HAYATIMIZIN BELLi BiR BOLUMUNDE AYRILIZ AMA GERCEK ASKIMIZLA HAYATIMIZIN SONUNA KADAR BERABER KALIRIZ..DORDUNCU PARMAKLARIN AYRILAMAMASI BU DURUMU TEMSiL EDiYOR VE BU SEBEPLE YUZUK PARMAGI OLUYOR..

Mesaj17.05.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginççç
Mesaj17.05.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu başka bir forumda görmüştüm epey oldu.İnanırmısınız bugün derste bunu yapmaya çalıştım nerden estiyse Smile ama hatırlamadığım için yapamadım.Gerçekten ilginç.
Mesaj17.05.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir paylaşım olmuş.Teşekkürler.Birde sanırım kalbe giden damar yüzük parmağında olduğu için alyansımızı 4. parmağımıza takıyormuşuz.

M.Aslan
Mesaj21.05.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

qarip bişi
Mesaj21.05.2011, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben yaptımda birşey anlamadım bende bütün parmaklar ayrılıyor serçe parmak,işaret ve baş parmak kadar yüzük parmakta ayrılıyor
Mesaj24.05.2011, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hareketi yanlış yapmış olamazmısın ?

Mesaj24.05.2011, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu cogu forumda konu zaten 2 kere okumuştm Very Happy
Mesaj24.05.2011, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncedende okumuştum yine okudum gerçektende ilginç
Mesaj24.05.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

o kadar saçma ki 4. parmağınızı orta parmağınız gibi yapın bu sefer orta parmak oynamıyor bence uydurulmuş :=)
Mesaj24.05.2011, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimerkezi06 yazmış:
Hareketi yanlış yapmış olamazmısın ?

doğru yaptıgıma eminim
Önceki mesajları göster: