Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2011, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar bi sorunum var lütfen yardımcı olun acilll!!!

Merhaba öncelikle başlık yeri yanlışsa kusura bakmayın en ilgili yere açmaya çalıştım acelemde olduğundan yanlışlık varsa özür diliyorum şimdiden.

Ben bi sayfamın içine bir kod eklemek istiyorum ve bu kod şu işe yaramalı.
Sayfa içinde ayrı bir sayfa gibi duracak örneğin 3 tane menü ögesi olacak üstte ve o menülere tıkladıkça sayfam değişmeden geçecek.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Mesaj14.05.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha açık anlatırmısınız?
Mesaj14.05.2011, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:

Daha açık şu; bi sayfa açtım diyelim örneğin galeri sayfası. Bu sayfanın içine bölüm oluşturmak istiyorum. Yani fotogaleri, videogaleri, müzik kutusu gibi.

Sayfamın adresi bu şekilde olacaktır Arrow www.orduziraat.tr.gg/galeri.htm
Ben bahsettiğim bölümleri oluşturduğumda başka sayfada açılmasını istemiyorum. Galeri sayfamın içinde 3 tane link olacak ve o linklere tıklayınca bölümle ilgili sayfaya girecek ziyaretçi.

Yani Galeri sayfasına tıklayınca Arrow www.orduziraat.tr.gg/galeri.htm sayfasına gelecek ama bu sayfanın içindeki fotogaleri linkine tıklayınca başka sayfaya geçmeyecek sadece css kutucuğu değişecek ve bölüm açılacak.

Daha açık nasıl anlatılır bilmiyorum yardımcı olursan sevnirm.
Mesaj14.05.2011, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

orduziraat yazmış:
bsmaker yazmış:

Daha açık şu; bi sayfa açtım diyelim örneğin galeri sayfası. Bu sayfanın içine bölüm oluşturmak istiyorum. Yani fotogaleri, videogaleri, müzik kutusu gibi.

Ben bahsettiğim bölümleri oluşturduğumda başka sayfada açılmasını istemiyorum. Galeri sayfamın içinde 3 tane link olacak ve o linklere tıklayınca bölümle ilgili sayfaya girecek ziyaretçi.

Yani Galeri sayfasına tıklayınca Arrow www.orduziraat.tr.gg/galeri.htm sayfasına gelecek ama bu sayfanın içindeki fotogaleri linkine tıklayınca başka sayfaya geçmeyecek sadece css kutucuğu değişecek ve bölüm açılacak.

Sanırım sayfa değiştirmeden içeriğin değişmesini istiyorsunuz... Biraz karışık ve zor olur.. Bana sorarsanız yeni sayfa açmanız daha kolay Wink
Mesaj14.05.2011, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

webloog yazmış:
orduziraat yazmış:
bsmaker yazmış:

Sanırım sayfa değiştirmeden içeriğin değişmesini istiyorsunuz... Biraz karışık ve zor olur.. Bana sorarsanız yeni sayfa açmanız daha kolay Wink

Evet bunu istiyorum daha önce birisi yardım etmişti bu kod hakkında zor da değildi ama o kişiye ulaşamıyorum artık. Yardımcı olacak kimse yok mu?
Mesaj14.05.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo oluştur.içeriği tablo içine ekle.
Mesaj14.05.2011, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
tablo oluştur.içeriği tablo içine ekle.

O kadarını bende biliyorum ama tablolar ayrı ayrı olmalı geçişi nasıl yaparım bilmiyorum .
Mesaj14.05.2011, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA BİRİSİ YARDIM ETSİN LÜTFEN!!!
Önceki mesajları göster: