Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2011, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorum var

Tüm kullanıcılar arka olan ve bunun gibi tasarımlar yapmış kullanabilirsiniz demişler bende kendi siteme eklemek istiyorum fakat hepsinde kendi reklamları var.Bu reklamları kaldıramıyorum.
Bu reklamları kaldırmanın bir yolu varmı ?
Bu tür reklamsız arka plan kodu paylaşan site varmı ?
Mesaj12.05.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorum var

son24saathaberleri yazmış:
Tüm kullanıcılar arka olan ve bunun gibi tasarımlar yapmış kullanabilirsiniz demişler bende kendi siteme eklemek istiyorum fakat hepsinde kendi reklamları var.Bu reklamları kaldıramıyorum.
Bu reklamları kaldırmanın bir yolu varmı ?
Bu tür reklamsız arka plan kodu paylaşan site varmı ?

Sanırım arkaplandan kastınız web tasarımları... Bu tasarımlardaki reklamları kaldırmamanızı öneririm.. Çünkü o kadar emek verilmiş tasarımlarda mutlaka reklam olur...
Mesaj12.05.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

[/b]Soruma cevap veremeyeceksiniz neden yazıyorsunuz ki ?
Madem emeği var kendi kullansın o zaman.
Herkes yapmış hepsinde kendi sitelerinin reklamları var ve kullanın diye paylaşıyorlar bunları sırf kendi sitelerine tıklanma oranları yükselsin diye yapıyorlar.Düzgün birşey yapan göremedim varsa gören link paylaşsın.Ya da varsa bilen reklamı kaldırmayı öğretsin kaldıramıyorum çünkü
Mesaj12.05.2011, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yokmu yardımcı olabilecek bir insan ?
Mesaj14.05.2011, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer o arka planda reklam varsa bunu yapan emek vermiş onca uğraşmış yani bikaç tane reklamı olabilir fakat eğer arkaplanı reklamsız olan bi tane yer bulursanız kontrol edin ve arama motorlarının çoğunda arayın
tavsiyem bu