Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: photoshop cs3 sorunu

Merhaba Arkdaslar

Photoshop Cs3 Kullanıyorum Ve Bİr Sorunum War.

Exclamation Sorunu Bilmeyenler Boşa Yorum Yazmasın Lütfen.

Şimdi Anlatıyorum:
Photoshop u açıyorum Katman Açıyorum. İçine Yazı Yazıyorum.
Sonra Katman Özelliklerinden Yazını Rengini Değiştirip
"Tamam" a Tıklıyorum
Fakat Yazı Hala Sabit Bir Renkte Hiç Bir Şekilde Renk Değişmiyor.
Ve Stillerde de Bu sorun Var. Örn Dikdörtgen aracı - Özel Şekil Aracı nı felan kullanamıyorum
Mause İmlecinin Yanında
" x " İşrati Çıkıyor..
Nasıl Halledicem Bu Sorunu ?

---Yardım Edenler İçin Şimdiden Teşekkürler---

Mesaj14.05.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

örn kar yaptınız yazı style yerinden rengini değiştiriyorsanız olmaz hani sağ tarayan kareye filan ıkladığınız da üste geliyor kare dikdörtgen fil onalrın en başında üç tane şekil var iç içe filan onların ortada olanına tıklayın en sonuna style gelecek ona tıklayın alta style leriniz çıkacak ordan seçin Wink
Mesaj14.05.2011, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazının özellikleri katman stilinden değiştiremezsin. Oradaki sadece katman'a renk verir yani yazıya değil. Bu nedenle "Katman Stili" ni kullanman gerekiyor. Burada "Renkli yer paylaşımı" veya daha farklı isimde olabilir farklı bir sürü özellik var.

Dikdörtgen aracı vb. için ayrı bir katman aç. Çalıştığın katman o araçları kullanmayı desteklemeyebilir.
Mesaj14.05.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet oldu ama Hala Renklerini Değiştiremiyorum Onu Nasıl Halledicem ???
Mesaj14.05.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Yazının özellikleri katman stilinden değiştiremezsin. Oradaki sadece katman'a renk verir yani yazıya değil. Bu nedenle "Katman Stili" ni kullanman gerekiyor. Burada "Renkli yer paylaşımı" veya daha farklı isimde olabilir farklı bir sürü özellik var.

Dikdörtgen aracı vb. için ayrı bir katman aç. Çalıştığın katman o araçları kullanmayı desteklemeyebilir.

Şimdide Dikdörtgen Çizdim ve Yazı Yazdım Diyelim Yazını rengini Felan Değiştiremiyorumm Ya siyah Ya gri oluyor hangi renk i seçersem seçiyim
Mesaj14.05.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Sorun Çözülmüştur.

Bsmaker ve priketseverler e Teşekkür ederim Smile