Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar 2site Onların Tasarım Kodlarını Bulabilirmisiniz?

Biri Bu Site ; http://www.nigdesevgievleri.gov.tr/?Lang=TR&SyfNmb=1v

Diğeride; http://www.kmaraserkekyurdu.gov.tr/

lütfen bulan versin..! cok acil lazım
Mesaj19.05.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) sabit başlığa isterkerinizi yazın

2) bunun gibi olsun diyerek link vermek yasak

3) flood yapmayın
Mesaj19.05.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:

3) flood yapmayın

ne floodu kardeşim o sitelerdeki tasarımlar menü kodları onları istiyorum bos yere değil yani
Mesaj19.05.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

yozgatsevgievleri yazmış:
bsmaker yazmış:

3) flood yapmayın

ne floodu kardeşim o sitelerdeki tasarımlar menü kodları onları istiyorum bos yere değil yani

Dostum sanırım sende onlar gibi bir vakıf sitesi yapmaya çalışıyorsun ama BS de onlar gibi siteler yapamazsın eğer vakıf bir ödenek ayırabiliyorsa bu işi isterseniz ben üstlenirim ve sitenizi kurarım.

Neden onlar gibi yapamazsın?

Onların yaptığı siteler CMS/İYS (İçerik Yönetim Sistemi) ile kuruluyor ve db (database)' e dayalı bir sistem bu. Db dediğim olaysa hostinglerde olur özellikle php/asp gibi ağır kod dilleri için hizmet veren hostinglerde. Eğer hostingin yoksa bu sistemleri kuramaz ve bir site yönetimi yapamasın. Siteni oluşturmak için bir çok şey bilmen ve yapabilmen gerekli. Yani BS de böyle şeyler olmadığından hiç boşuna uğraşma derim. Ne yaparsan yap yapılacak şeyler burada kısıtlı.
Mesaj19.05.2011, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS'de bunların yapılmayacağını nereden çıkartıyorsunuz. Örnek verilen sitelerde ben çok imkansız birşey göremedim.

Anket : Var
Galeri: Var
Ziyaretçi Defteri: Var
İletişim: Var
Sınırsız Sayfa Oluşturma: Var
Kendi tasarımını yükleme: Var
Ziyaretçi Sayacı: Var
Bunlardan daha fazlası: Var

Hava durumu, döviz kurları, köşe yazıları vb. kodları zaten bizim gibi başka siteden almış.

BS'de sadece reklama katlanacak yada parasını verip o işide çözecek.
Mesaj19.05.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
BS'de bunların yapılmayacağını nereden çıkartıyorsunuz. Örnek verilen sitelerde ben çok imkansız birşey göremedim.

Anket : Var
Galeri: Var
Ziyaretçi Defteri: Var
İletişim: Var
Sınırsız Sayfa Oluşturma: Var
Kendi tasarımını yükleme: Var
Ziyaretçi Sayacı: Var
Bunlardan daha fazlası: Var

Hava durumu, döviz kurları, köşe yazıları vb. kodları zaten bizim gibi başka siteden almış.

BS'de sadece reklama katlanacak yada parasını verip o işide çözecek.

Dostum sen hayatında CMS sistmiyle site kurdun mu? Saçmalamışsın resmen senin o dediklerinin en basitleri var BS'de benim dediğim sistemlerse profesyonel. Bilmediğin şeyler hakkında konuşma bence, yanlış konuşuyosun çünkü.
Önceki mesajları göster: