Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2011, 00:43 (UTC)    
Mesaj konusu: mod arayan varsa bana ulaşsın :D

Başvuru Formu

* Adınız: Mustafa
* Yaşınız: 16
* Mesleğiniz: Lise

* Yönetmek İstediğiniz Bölümler:

B-s tasarım kodlama & html kodlar---
web tasarım---
yazılım mühendisliği,----
internet yazlımları
yararlı bilgiler veya eğlenceli bir site de olabilir herşeye kabulum.

* Bu Bölümler Hakkındaki Tecrübeleriniz:

bilmediğim bir şeyi yapana kadar uğraşırım bu yüzden öğrenmem kısa sürer...takıntılıyımdır herşeyi öğrenmeye çalıştığım için B-s hakkında bir çok şey biliyorum terimler, html kodlar, nerelere yapıştırıldıkları , ne için kullanıldıklarını vs. tagler filan... internetin başından kalkmam o yüzden herşeyden bilgim olur...king of te player

Moderatör olmak isteme sebeplerim

*tasarım yapmayı bilmiyorum
kendi sitemi elime alınca stress halinde oluyorum. mükemmelci bir kişiliğim. Herşeyin düzenli ve tam olması beni mutlu eder mesela site içerisin de ki resimler tasarımlar ,grafikler , site çekicliği filan. sitem de bunu görrmedikçe asla sitemi hizmete sunmam bunun için de bazen ilk 2 sene sitemin olmıyacağı düşüncesine kapılıyorum en azından biri beni yönlendirirse bu aceleciliği içimde tutabilirim.

*ne zamandır com domainli site alıcam herşey tam ama benim tasarım bilgim eksik bu yüzden bekletiyorum...

Özelliklerim

Düzenli bir iş politakasına sahibiyim
İstemediğim bir şey olsa bile adminimi asla yarı yolda bırakmam
günlük enaz 2saat online olabilirim...

samimi biriyimdir ama bana nasıl yaklaşırsanız aynı şekilde yaklaşırım.

Beklentilerim

*herhangi bir ücret karşılığında asla değil
adminin tasarımlardan anlayıp beni ilham ile yönlendirmesi lazım...
*bu süre zarfın da ne öğrendiklerim beni mutlu eder.

Güvenirlik açısından facebook adresimi de verebilirim kiminle iş yaptığınızı görmüş olursunuzz...Çok yakışıklıyımdır Very Happy
Mesaj22.05.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha forumumu yeni açıldı seni mod yaparım istersen karşılıksız ama daha çok yeni

Mesaj22.05.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.05.2011, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencekolick yazmış:
http://turkuazfm.com.nu

hmmm biraz geç cevap veriyorum ama daha yeni gördüm...

site güzel ama fazla birşey anlamadım açıkçası uyku sersemi olduğumdandır.
blog sitelerin de moderatörlük istiyorum yani tr.gg bile olurdu. ama sanırım tr.gg sitelerin de moderatöre ihtiyaç yok herkes kendi tasarımını yapıp ilgileniyor.

senin sitende ise google reklamları filan etrafı kaplamış.Herhalde daha tasarım bitmedi...teklifin hala geçerliyse denemekte mahsur yok... daha sonra siteye tekrar bakıcam Very Happy
Önceki mesajları göster: